עם הפנים לטריאתלון נשים: פרוייקט הדולות 2013

מור שלז

New member
עם הפנים לטריאתלון נשים: פרוייקט הדולות 2013

כשהקמנו את הפורום, יזמנו גם את פרוייקט הדולות של הפורום: נשים למען נשים. הנה הסבר קצר מתוך המאמר בנושא:
מה זה "דולה"?
דולה, זה מושג שמגיע מתחום ההריון והלידה ומתאים ביותר גם לתחום הספורט. פירוש המילה דולה ביוונית הוא אישה מנוסה המעניקה עזרה ותמיכה לאחיותיה הנשים. וזו המטרה שלנו כאן בפרוייקט הזה: להיות כאן אחת בשביל השנייה.

אז מה זה פרוייקט הדולות?
הרעיון שמאחורי הפרוייקט הוא לרכז כאן בפורום את כל מי שמוכנה להיות דולה. לעזור, לתמוך, להיות שם בשביל האחרות. נשתמש כאן בבמה של הפורום הזה על מנת לרכז פרטים של הדולות: מה, איפה, מתי, וכל אינפורמציה נוספת.

איך ניצור קשר עם הדולה?
בסופו של דבר הפורום הזה הוא פורום ציבורי, ולכן לא נפרסם כאן פרטים של הגולשות, את הקישור נבצע באמצעות מערכת המסרים של תפוז, וכך כל אחת תוכל לשמור על הפרטיות שלה מחד, ולהיות זמינה למי שרוצה בכך מאידך.
לכל אחת שתפרסם פה בשרשור את הנכונות שלה לסייע יש ניק בתפוז, ובלחיצה עליו יפתח הכרטיס האישי, ודרכו גם אפשרות לשלוח מסר.
כמובן, אם מישהי בוחרת לפרסם מייל או טלפון – זו זכותה המלאה, אבל לא נחייב אתכן לחשוף שום פרט אם לא תרצו בכך.

אוקיי, החלטתי להיות דולה, מה אני צריכה לעשות?
שרשרי פה להודעה הזו תגובה עם הפרטים הבאים:
תחום: אופני כביש, שטח, ריצה, שחייה או כל תחום אחר
מתי: באיזה שעות וימים מדובר
איפה: איזור בארץ, ואולי גם פרטים ספציפייים יותר (למשל, פארק הירקון)
הערות: כל אינפורמציה נוספת שברצונכן להוסיף

למאמר המקורי: פרוייקט הדולות יוצא לדרך - נשים למען נשים

פרוייקט הדולות 2013
אחד הדברים היפים בטריאתלון נשים הוא האחווה ההדדית, וההתגייסות אחת למען השנייה. טריאתלטיות ותיקות שעוזרות, מסייעות ומייעצות למי שעושות את צעדיהן הראשונים.
השנה החלטנו למנף את הפרוייקט הזה, ולהתגייס יחד לטובת טריאתלון נשים. בתור אופציה נוספת, שונה, מקבילה לקבוצות השונות ולאימונים הפתוחים.
אתן מוזמנות לשרשר כאן, כל מי שמעוניינת לעזור ו"לחנוך" מישהי מתחילה. זה יכול להיות בכל ענפי הטריאתלון או במקצה מסויים.
וליצור קשר אחת עם השנייה ולהחליף פרטים במסרים.

שימו
ה"דולות" הן פשוט טריאתלטיות ומתאמנות מנוסות שמוכנות לנדב מזמנן ומנסיונן. הרעיון הוא לחבר בין נשים שרוצות להתאמן ביחד, אין כאן סמכות מקצועית, אין כאן קשר מאמנת/מתאמנת או ביטוח מיוחד. כל אחת אחראית על עצמה, ממש כמו כשאנחנו יוצאות להתאמן עם חברות. פשוט נשים למען נשים בצורה הכי פשוטה, נוחה ונעימה.

אז בואו נתגייס ביחד, וניצור משהו מיוחד, משהו שונה, אחוות נשים במיטבה, כמו שטריאתלון נשים מוציא מאיתנו כל שנה מחדש

מור שלז

New member
ריצה, רכיבה, שחיית מים פתוחים: מוקדם בבוקר

גם השנה אני מעמידה את עצמי לרשותכן בשמחה רבה, בתנאי שאתן מתאימות את עצמכן ללוז שלי: מוקדם בבוקר.

טריאתלון, ריצה, רכיבה, שחיית מים פתוחים - הכל הולך.

מי שרוצה להצטרף אלי, מוזמנת בכיף, רק שכדאי לקחת בחשבון שהאימונים שלי מתקיימים מאוד מוקדם בבוקר. רוב הימים אני מתחילה ב-5:30, וב-7:00 כבר מסיימת בבית אחרי האימון.

רכיבה: פארק הירקון. אני מתכוונת לשים המון דגש על אימוני טכניקה. מוזמנות להצטרף אלי בכיף.
ריצה: בשדות רמת השרון או בפארק הירקון.
שחייה: בדרך כלל אני שוחה בחוף הצוק. כרגע המים קרים למדי (16-17 מעלות) ולא מומלץ להכנס ללא חליפה. אבל החל מאפריל טמפטורת המים עולה במהירות.
החלפות: בפארק הירקון.

פרטים במסרים....

more run

New member
רכיבת כביש ושטח

איפה: רחובות
מתי: ימים ב'-ה' בשעות 5:30-7:00
עוד משהו: אני לא טריאתלטית

tom696

New member
ריצה על מסלול התחרות

אמנם הניסיון שלי בתחום מוגבל אבל עובדת קרוב מאד למסלול.

ימי א'-ה', צריכה לסיים עד 7:30.

אם מישהי רוצה לשחות בים בקצב צב על הדרך אני אשמח.

היי

אני מאוד רוצה להתחיל לרכב, מעולם לא רכבתי, האם את מאמנת לכך? או שאת מחפשת כאלו שכבר רוכבות כמה זמן שיצטרפו אלייך??

אימונים משותפים במודיעין

ב17.3 נקיים במודיעין מפגש עם סוזי לקראת טרינשים. https://www.facebook.com/events/135450103289530/
מהמפגש הזה אנחנו רוצות לצאת עם קבוצה של נשים שיתאמנו יחד לטרינשים. עממי, ספרינט וגם נשים שרוצות להשתתף בשלשה.

הכוונה היא להתחיל באימון בוקר מוקדם בימי שני (היום עדיין פתוח לדיון) שבו נצא לרכיבה בכביש פנימי ריק ואחריה, ריצה. כל אחת על פי יכולתה והקצב שלה.

בהמשך מתוכנן אימון ים עם אחת הדולות מפה וכן הדרכה לגבי בנית עמדת החלפה בשטח ההחלפה והחלפות באופן כללי בטריאתלון.

נשות האזור (וגם מי שלא מהאזור) מוזמנות להצטרף. אפשר לפנות אלי במסרים או בפייסבוק.

oggi2

New member
אחלה , יום שני מאוד מתאים לי

מצד שני, ייתכן ועדיין!! אהיה באימונים למרתון. אני מרגישה כמו סיזיפוס.

wonderMem

New member
דולת שחיית ים - לשירותכן

אשמח מאד לשחות אתכן - לעבוד על הכניסה למים, על מעבר גלים וסתם - להתרגל לכחול הגדול, לשחות בחופש המדהים שהוא מאפשר בתקווה שגם אתן תתאהבו!!

וכבר לא תרצינה בכלל לשחות בבריכה, עם קוים על הרצפה, סופרות בריכות...

שוחה בעיקר בחוף הצוק ובחופי ת"א.

מוזמנות לפנות במסרים.

oggi2

New member
אני אשמח! אחרי המרתון

מי יודע איזה ומתי, תודה

tamark4

New member
גמני

וסניף שבתות וימים טובים בפלמחים,
ימי חול זפת ועבודה צוק דרומי. (אין זפת)

מוזמנות לתאם במסרים.

אזהרת זיהום בחוף דדו!

היום הודיעו בחדשות שנאסרה הרחצה בחוף דדו בשל זיהום ע"י ביוב. מרגיז נורא, במיוחד לאור העובדה שבימים הקרובים צפוי ים פלטה... שימי לב לעדכונים. אני כבר פתחתי השבוע את עונת השחיה בחוף הזה (עם חליפה).

למעלה