לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91229,122 עוקבים אודות עסקים

פורום נשים בספורט

בואו נדבר!
 בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שבא לכן: על ריצת הבוקר, על חדר כושר, על מרוץ האופניים האחרון, טריאתלון, או כל מה שעושה לכן טוב.
אם את רוצה להתחיל, אבל לא יודעת איך.
אם התמכרת קשה, ואת מחפשת חברות לשריטה.
כאן המקום לשאול, לשתף, וכמובן גם לענות ולחלוק מנסיונכן.
אנחנו כאן!

מי אנחנו?
סוזי דבוסקין (susieada)
נשואה, אמא לשלושה (אורן, עודד ותמר ז"ל) מארגנת עם משפחתה מדי שנה את טריאתלון נשים ע"ש תמר דבוסקין. סוזי בעלת תואר שני לחינוך מיוחד, מורה ועוסקת גם בתכנית בר/בת מצווה לילד המיוחד של התנועה המסורתית. סוזי סיימה בגיל 61 תחרות חצי איש ברזל, ייצגה את ישראל במכביה ב2005 והשתתפה באינספור טריאתלונים, תחרויות ריצה ומשחים שונים.
מור שלזינגר  (מור שלז)
נשואה, אמא לשניים. מדריכה מוסמכת לריצות למרחקים ארוכים ומרתונים. ממארגנות מרוץ האופניים לנשים, ופעילה בטריאתלון נשים. בעלת

אודות הפורום נשים בספורט

בואו נדבר!
 בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שבא לכן: על ריצת הבוקר, על חדר כושר, על מרוץ האופניים האחרון, טריאתלון, או כל מה שעושה לכן טוב.
אם את רוצה להתחיל, אבל לא יודעת איך.
אם התמכרת קשה, ואת מחפשת חברות לשריטה.
כאן המקום לשאול, לשתף, וכמובן גם לענות ולחלוק מנסיונכן.
אנחנו כאן!

מי אנחנו?
סוזי דבוסקין (susieada)
נשואה, אמא לשלושה (אורן, עודד ותמר ז"ל) מארגנת עם משפחתה מדי שנה את טריאתלון נשים ע"ש תמר דבוסקין. סוזי בעלת תואר שני לחינוך מיוחד, מורה ועוסקת גם בתכנית בר/בת מצווה לילד המיוחד של התנועה המסורתית. סוזי סיימה בגיל 61 תחרות חצי איש ברזל, ייצגה את ישראל במכביה ב2005 והשתתפה באינספור טריאתלונים, תחרויות ריצה ומשחים שונים.
מור שלזינגר  (מור שלז)
נשואה, אמא לשניים. מדריכה מוסמכת לריצות למרחקים ארוכים ומרתונים. ממארגנות מרוץ האופניים לנשים, ופעילה בטריאתלון נשים. בעלת
x
הודעה מהנהלת הפורום
שרשורי קבוצות נשים 2012: ריצה,   טריאתלון,   רכיבה,  קבוצות נשים
פורום נשים בספורט: חפשו אותנו גם בפייסבוק וקבלו את ההודעות הנבחרות
ברוכות הבאות לפורום נשים בספורט. כאן המקום לשאול, לשתף וכמובן גם לענות ולחלוק מנסיונכן.

מהות הפורום
מתוך היותנו נשים אנחנו רוצות לחלוק עם עוד נשים אחרות חוויות ושאלות. הפורום נולד מתוך בקשות רבות שקיבלנו מנשים להמשך הפעילות, ולקיום ארועים נוספים לנשים. קיימת סינרגיה גדולה בין ענפי הספורט השונים: נשים רבות שחוו את מרוץ האופניים לנשים, התנסו בטריאתלון ועכשיו מגלות התעניינות בתחרות ריצה לנשים.
מה יכלול הפורום:
1. הפורום יהווה קודם כל מקום מפגש ושיתוף לנשים בעלות רקע שונה, תחביבים שונים, ואזורים גיאוגרפיים שונים שהמשותף לכולן הוא הספורט.
2. אנחנו, שקידום והעצמת נשים באמצעות הספורט חשובה לנו, נשמור על קשר עם הנשים באמצעות הפורום, נספק תשובות לשאלות, וננקוט ביוזמות נוספות בהתאם לתכנים והבקשות שיעלו מן השטח.
3. נשתמש בפורום על מנת לארח מומחים/יות שונים (מאמנים, יועצים מנטליים, בעלי מקצוע ועוד) וכן נשים בולטות מתחום הספורט ולאפשר למשתתפות בפורום לשאול שאלות, וליצור קשר בלתי אמצעי עם אותם מומחים.
 מי אנחנו
אנחנו מביאות איתנו רקורד מוכח ועשיר בארגון אירועי ספורט לנשים. שתינו משלבות אורח חיים ספורטיבי פעיל עם חיי משפחה וקריירות שונות. שתינו חולקות את אותה ההתלהבות ומעוניינות לקרב עוד נשים לאורח חיים ספורטיבי, ובאמצעותו להעצים נשים בכל תחומי החיים.
סוזי דבוסקין (susieada)
מור שלזינגר  (מור שלז)
נשואה, אמא לשניים. מדריכה מוסמכת לריצות למרחקים ארוכים ומרתונים. ממארגנות מרוץ האופניים לנשים, ופעילה בטריאתלון נשים. בעלת בלוג המתפרסם בשוונג: "משהו טוב קורה" שעוסק בהעצמת נשים בספורט,. מור היא סמנכ"ל מו"פ בחברת היי-טק, בעלת תואר שני במדעי המחשב וחקר המוח.  אשת ברזל, אולטרה מרתוניסטית ועוד היד נטויה. 
המשך >>

לצפיה ב-'עם הפנים לטריאתלון נשים: פרוייקט הדולות 2013'
עם הפנים לטריאתלון נשים: פרוייקט הדולות 2013
<< ההודעה הנוכחית
11/03/2013 | 20:57
26
1140
כשהקמנו את הפורום, יזמנו גם את פרוייקט הדולות של הפורום: נשים למען נשים. הנה הסבר קצר מתוך המאמר בנושא:
מה זה "דולה"?
דולה, זה מושג שמגיע מתחום ההריון והלידה ומתאים ביותר גם לתחום הספורט. פירוש המילה דולה ביוונית הוא אישה מנוסה המעניקה עזרה ותמיכה לאחיותיה הנשים. וזו המטרה שלנו כאן בפרוייקט הזה: להיות כאן אחת בשביל השנייה.

אז מה זה פרוייקט הדולות?
הרעיון שמאחורי הפרוייקט הוא לרכז כאן בפורום את כל מי שמוכנה להיות דולה. לעזור, לתמוך, להיות שם בשביל האחרות. נשתמש כאן בבמה של הפורום הזה על מנת לרכז פרטים של הדולות: מה, איפה, מתי, וכל אינפורמציה נוספת.

איך ניצור קשר עם הדולה?
בסופו של דבר הפורום הזה הוא פורום ציבורי, ולכן לא נפרסם כאן פרטים של הגולשות, את הקישור נבצע באמצעות מערכת המסרים של תפוז, וכך כל אחת תוכל לשמור על הפרטיות שלה מחד, ולהיות זמינה למי שרוצה בכך מאידך.
לכל אחת שתפרסם פה בשרשור את הנכונות שלה לסייע יש ניק בתפוז, ובלחיצה עליו יפתח הכרטיס האישי, ודרכו גם אפשרות לשלוח מסר.
כמובן, אם מישהי בוחרת לפרסם מייל או טלפון – זו זכותה המלאה, אבל לא נחייב אתכן לחשוף שום פרט אם לא תרצו בכך.

אוקיי, החלטתי להיות דולה, מה אני צריכה לעשות?
שרשרי פה להודעה הזו תגובה עם הפרטים הבאים:
תחום: אופני כביש, שטח, ריצה, שחייה או כל תחום אחר
מתי: באיזה שעות וימים מדובר
איפה: איזור בארץ, ואולי גם פרטים ספציפייים יותר (למשל, פארק הירקון)
הערות: כל אינפורמציה נוספת שברצונכן להוסיף

למאמר המקורי: פרוייקט הדולות יוצא לדרך - נשים למען נשים

פרוייקט הדולות 2013
אחד הדברים היפים בטריאתלון נשים הוא האחווה ההדדית, וההתגייסות אחת למען השנייה. טריאתלטיות ותיקות שעוזרות, מסייעות ומייעצות למי שעושות את צעדיהן הראשונים.
השנה החלטנו למנף את הפרוייקט הזה, ולהתגייס יחד לטובת טריאתלון נשים. בתור אופציה נוספת, שונה, מקבילה לקבוצות השונות ולאימונים הפתוחים.
אתן מוזמנות לשרשר כאן, כל מי שמעוניינת לעזור ו"לחנוך" מישהי מתחילה. זה יכול להיות בכל ענפי הטריאתלון או במקצה מסויים.
וליצור קשר אחת עם השנייה ולהחליף פרטים במסרים.

שימו ה"דולות" הן פשוט טריאתלטיות ומתאמנות מנוסות שמוכנות לנדב מזמנן ומנסיונן. הרעיון הוא לחבר בין נשים שרוצות להתאמן ביחד, אין כאן סמכות מקצועית, אין כאן קשר מאמנת/מתאמנת או ביטוח מיוחד. כל אחת אחראית על עצמה, ממש כמו כשאנחנו יוצאות להתאמן עם חברות. פשוט נשים למען נשים בצורה הכי פשוטה, נוחה ונעימה.

אז בואו נתגייס ביחד, וניצור משהו מיוחד, משהו שונה, אחוות נשים במיטבה, כמו שטריאתלון נשים מוציא מאיתנו כל שנה מחדש

נשים בספורט >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ריצה, רכיבה, שחיית מים פתוחים: מוקדם בבוקר'
ריצה, רכיבה, שחיית מים פתוחים: מוקדם בבוקר
11/03/2013 | 21:00
171
גם השנה אני מעמידה את עצמי לרשותכן בשמחה רבה, בתנאי שאתן מתאימות את עצמכן ללוז שלי: מוקדם בבוקר.

טריאתלון, ריצה, רכיבה, שחיית מים פתוחים - הכל הולך.

מי שרוצה להצטרף אלי, מוזמנת בכיף, רק שכדאי לקחת בחשבון שהאימונים שלי מתקיימים מאוד מוקדם בבוקר. רוב הימים אני מתחילה ב-5:30, וב-7:00 כבר מסיימת בבית אחרי האימון.

רכיבה: פארק הירקון. אני מתכוונת לשים המון דגש על אימוני טכניקה. מוזמנות להצטרף אלי בכיף.
ריצה: בשדות רמת השרון או בפארק הירקון.
שחייה: בדרך כלל אני שוחה בחוף הצוק. כרגע המים קרים למדי (16-17 מעלות) ולא מומלץ להכנס ללא חליפה. אבל החל מאפריל טמפטורת המים עולה במהירות.
החלפות: בפארק הירקון.

פרטים במסרים....
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'רכיבת כביש ושטח'
רכיבת כביש ושטח
11/03/2013 | 21:30
2
137
איפה: רחובות
מתי: ימים ב'-ה' בשעות 5:30-7:00
עוד משהו: אני לא טריאתלטית
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'ריצה על מסלול התחרות'
ריצה על מסלול התחרות
12/03/2013 | 08:32
121
אמנם הניסיון שלי בתחום מוגבל אבל עובדת קרוב מאד למסלול.

ימי א'-ה', צריכה לסיים עד 7:30.

אם מישהי רוצה לשחות בים בקצב צב על הדרך אני אשמח.
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'היי'
היי
07/04/2013 | 10:01
7
אני מאוד רוצה להתחיל לרכב, מעולם לא רכבתי, האם את מאמנת לכך? או שאת מחפשת כאלו שכבר רוכבות כמה זמן שיצטרפו אלייך??
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אימונים משותפים במודיעין '
אימונים משותפים במודיעין
12/03/2013 | 10:28
1
131
ב17.3 נקיים במודיעין מפגש עם סוזי לקראת טרינשים. https://www.facebook.com/events/135450103289530/
מהמפגש הזה אנחנו רוצות לצאת עם קבוצה של נשים שיתאמנו יחד לטרינשים. עממי, ספרינט וגם נשים שרוצות להשתתף בשלשה.

הכוונה היא להתחיל באימון בוקר מוקדם בימי שני (היום עדיין פתוח לדיון) שבו נצא לרכיבה בכביש פנימי ריק ואחריה, ריצה. כל אחת על פי יכולתה והקצב שלה.

בהמשך מתוכנן אימון ים עם אחת הדולות מפה וכן הדרכה לגבי בנית עמדת החלפה בשטח ההחלפה והחלפות באופן כללי בטריאתלון.

נשות האזור (וגם מי שלא מהאזור) מוזמנות להצטרף. אפשר לפנות אלי במסרים או בפייסבוק.
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אחלה , יום שני מאוד מתאים לי'
אחלה , יום שני מאוד מתאים לי
12/03/2013 | 13:51
65
מצד שני, ייתכן ועדיין!! אהיה באימונים למרתון. אני מרגישה כמו סיזיפוס.
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'דולת שחיית ים - לשירותכן '
דולת שחיית ים - לשירותכן
12/03/2013 | 16:53
8
146
אשמח מאד לשחות אתכן - לעבוד על הכניסה למים, על מעבר גלים וסתם - להתרגל לכחול הגדול, לשחות בחופש המדהים שהוא מאפשר בתקווה שגם אתן תתאהבו!!
וכבר לא תרצינה בכלל לשחות בבריכה, עם קוים על הרצפה, סופרות בריכות...

שוחה בעיקר בחוף הצוק ובחופי ת"א.

מוזמנות לפנות במסרים.
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אני אשמח! אחרי המרתון'
אני אשמח! אחרי המרתון
12/03/2013 | 18:29
91
מי יודע איזה ומתי, תודה
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אני אצטרף לקראת אפריל!!'
אני אצטרף לקראת אפריל!!
12/03/2013 | 21:11
55
לצפיה ב-'אני אשמח לבוא'
אני אשמח לבוא
13/03/2013 | 08:18
72
אם יש עוד צבות-ים. סתם בשביל לשחות, הטרי' לא עבורי השנה...
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אני ארצה לדעתי'
אני ארצה לדעתי
13/03/2013 | 09:07
70
שוחה גם בשישישבת?
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'גמני'
גמני
13/03/2013 | 13:08
3
108
וסניף שבתות וימים טובים בפלמחים,
ימי חול זפת ועבודה צוק דרומי. (אין זפת)

מוזמנות לתאם במסרים.
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אופס... גם אני "דולה" '
אופס... גם אני "דולה"
13/03/2013 | 13:13
1
50
לצפיה ב-'מזל... זה קצת "עלה לי לראש"... '
מזל... זה קצת "עלה לי לראש"...
13/03/2013 | 15:01
31
לצפיה ב-'מעולה, פלמחים זה חוף הבית שלי!'
מעולה, פלמחים זה חוף הבית שלי!
13/03/2013 | 14:27
51
לצפיה ב-'אם יש מישהי ששוחה בים בחיפה'
אם יש מישהי ששוחה בים בחיפה
13/03/2013 | 13:31
6
81
אשמח להצטרף אליה (כשיתחמם קצת)
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'הטמפ' בסדר גמור. אשמח לחברה....'
הטמפ' בסדר גמור. אשמח לחברה....
13/03/2013 | 16:48
1
32
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
15/03/2013 | 01:24
11
אני עדין לא מוכנה נפשית, אצור איתך קשר אחרי פסח
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אזהרת זיהום בחוף דדו!'
אזהרת זיהום בחוף דדו!
13/03/2013 | 16:52
3
79
היום הודיעו בחדשות שנאסרה הרחצה בחוף דדו בשל זיהום ע"י ביוב. מרגיז נורא, במיוחד לאור העובדה שבימים הקרובים צפוי ים פלטה... שימי לב לעדכונים. אני כבר פתחתי השבוע את עונת השחיה בחוף הזה (עם חליפה).
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'על העדכון... טוב שלא ירדתי היום לים....'
על העדכון... טוב שלא ירדתי היום לים....
13/03/2013 | 16:56
1
47
בשבילי הטמפ' בסדר (בלי חליפה), אבל זיהום ממש לא!
אשמח אם תרשמי היכן להתעדכן לגבי הזיהומים.
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'גם בחוף הסטודנטים יש איסור רחצה'
גם בחוף הסטודנטים יש איסור רחצה
13/03/2013 | 16:59
47
מאמינה שמעדכנים באתר של העירייה...
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'כנראה חלק מזה הגיע לאילת :('
כנראה חלק מזה הגיע לאילת :(
16/03/2013 | 13:32
6
אתמול בחוף מיקה הייתה חויה לא נעימה בכלל.... אני לא ממש רוצה לדבר על זה....
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'מוזמנות להצטרף ל Elite-IL'
מוזמנות להצטרף ל Elite-IL
13/03/2013 | 18:07
95
בחודשים אפריל ומאי אנו נפתח את מסגרת האימונים שלנו לכל מי שמעוניינת לקבל הדרכה והכוונה! פעילים באיזור פרדס חנה-כרכור, מ. א. מנשה, מ. א. אלונה, בתחומים טריאתלון, שחייה (יש לשלם עבור כניסה לבריכה), אופניים, ריצה. נשמח לעזור לכל אחת ואחת!
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'אשמח להיות דולה ברכיבת כביש+ריצה+החלפות'
אשמח להיות דולה ברכיבת כביש+ריצה+החלפות
13/03/2013 | 19:48
91
מאמנת ומתאמנת לרוב בפארק הירקון-הדר יוסף ופארק הרצליה

עדיף ליצור איתי קשר במייל michal.sivan@gmail.com  או בטלפון 054-6393850, לא מצליחה להיכנס לפורום בתדירות מספיק גבוהה לצערי

מיכל
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'רכיבה + ריצה+ שחיה + החלפות באילת'
רכיבה + ריצה+ שחיה + החלפות באילת
16/03/2013 | 13:29
19
הי בנות,

שמי בת חן, טריאתלטית מתחילה בעצמי אבל כבר שנה בתחום.
כל יום בשבוע (כמעט) פעיל, בבוקר מוקדם או בסביבות שש אחה"צ, באילת.
אפשר ליצור קשר בפייסבוק או במייל ואתן טלפון shchorib@gmail.com / Bat Chen Shchori

שיהיה בכיף

בת חן
נשים בספורט >>
לצפיה ב-'מוזמנות באהבה לאימוני ריצה וחיזוק ברמת הכובש'
מוזמנות באהבה לאימוני ריצה וחיזוק ברמת הכובש
14/03/2013 | 10:34
66
בוקר טוב לכן,
אני מזמינה אתכן להצטרף לאימוני הקבוצה שלנו בקיבוץ רמת הכובש.
האימונים מתקיימים בימי שני וחמישי בשעה 20:30.
בחודש הבא נקיים מספר אימוני רכיבה משותפים, ובחודש מאי נצא לאימוני שחייה בים.
לפרטים נוספים אשמח שתפנו אלי: studiohila@gmail.com

הילה לביא

"הילה של לביאה" בשוונג:
http://www.shvoong.co.il/he-IL/180/3367/?CategoryI...
נשים בספורט >>

הודעות אחרונות

10:44 | 22.10.15 אורחים בפורום
12:37 | 02.03.15 אוגיטוס
15:42 | 02.02.15 אורחים בפורום
21:38 | 01.02.15 susieada
19:09 | 28.01.15 גמדים קטנים
06:12 | 28.01.15 susieada
05:41 | 27.01.15 susieada
08:28 | 26.01.15 גמדים קטנים
07:57 | 25.01.15 גמדים קטנים
05:52 | 23.01.15 perach22
04:17 | 22.01.15 susieada
05:40 | 21.01.15 susieada

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ