חצויה- סיכום עונה

MR Lordi

New member
../images/Emo47.gifחצויה- סיכום עונה ../images/Emo47.gif

כל אחד יכתוב את הסיכום שלו על העונה
העונה השנייה נפתחה ברגל ימין. התחילה טוב, העלילה הייתה מצויינת, אבל אז הייתה תפנית. לא ציפיתי לפרקים, הכל היה צפוי, והרגשתי שהעונה הזאת עשויה פחות טוב מהעונה הראשונה. היו כמה פרקים שהיו ממש טובים. אבל בזמן האחרון הסדרה הייתה בירידה. וזה בא לידי ביטוי בפרק האחרון שלדעתי היה מיותר והיה נראה כמו עוד פרק שגרתי בעונה. התאכזבתי מהעונה. אין ספק שהראשונה הייתה מדהימה. כרגע אני לא מצפה לעונה שלישית. אילן ושירה צריכים להפתיע אותי. אני מקווה שזה לא יימשך ככה.

Titush Black

New member
אני מסכימה

וקצת מסתייגת, כי הפרקים האחרונים היו מעולים לדעתי- זזו בקצב טוב וכן חיכיתי לפרקים. הבעיה הייתה שזה לא הגיע לשיא בפרק האחרון כמו שציפינו. כל בעיה ישר נתקלה בפתרון, ועד שבאמת זז משהו בעלילה, נגמרה העונה, וזה בעייתי. עונה הבאה יכולה להיות אדירה, אבל שיפסיקו לחוס על חיים של דמויות ראשיות, שיפסיקו להיות צפויים ויתחילו לפתיע קצת! ושיהו הרבה סופים מותחים

dar dahan

Member
לדעתי ההתחלה של העונה הזאת הייתה משעממת...

במיוחד בהקשר של תיבת הדם והמשתה ההזוי, אבל דווקא אחריי המוות של רפאל הסדרה תפסה תאוצה, למרות שחשבתי שהסדרה תחסר את רפאל זה היה הפוך הסדרה תפסה לעצמה משהו מעניין והפרק סיום היה קצת מאכזב אבל בכללי הייתה עונה סבבה, רק חבל שהם בזבזו כל כך הרבה דברים על אנדרה שלא תרם הרבה לעלילה חוץ מעניין תיבת הדם.. בקלות היה אפשר להמציא שאמנון אחראי על הכל ולסבך את העניינים עוד יותר
בכל אופן טעון שיפור אבל עונה טובה

למעלה