פרק 90 ואחרון!

MR Lordi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifפרק 90 ואחרון!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

MR Lordi

New member
אז-

לדעתי, הפרק היה די צפוי והוא איכזב אותי. זה היה ברור מה יהיה בסוף ורציתי שיפתיעו. אבל זה לא קרה. וחבל.

כבר עונה שלישית ידועה מראש

בס"ד יש זן חדש הזן שלילית יצרה עם ליאו {גם שלא הראו את הבת של לילית בסוף זה היה ברור} הזן החדש גם היא חצויה. מה שאומר שגם לה יש כוחות חזקים כמו לאלה! יש מצב שבגלל שליאו קשור לזן החדש זה יעמיד אותו באמצע! אולי יהיה בכלל עניין של נביאה שיכולה להיות חצויה {חצי שד חצי ערפד} בקיצור עונה שלישית תהיה מעניינת ומאתגרת

sivan3004

New member
טוב שהסוף לא היה צפוי יותר...

בקטע לפני האחרון שליאו ואלה דיברו בבית ספר אני עושה כזה למי שראה איתי "עכשיו יראו שנשארה עוד אחת מהצאצאים שלה ואז ייגמר הפרק" וממ מפתיע.. זה קרה חחח

Titush Black

New member
אני חושבת

ששומרים קצת יותר מידי על קדושת השחקנים הראשיים. עם כל הכאב, אם הזן החדש היה פוגע בעומר או בזוהר או משהו לפני שחיסלו אותם זה היה יותר טוב. אם הקרב בין לילית ואלה היה נמשך קצת יותר, ולא פתאום אדם בא והורג אותה זה היה יותר טוב. ברור שהפרק היה טוב, אין ספק, אבל הוא נורא הלך על קטע של אוקיי צצה בעיה: היי הינה יש פתרון. יש שדים שהם חצי ערפד חצי שד? בבקשה, פתאום יש חץ וקשת לירות בהן. יש מלכה? בבקשה, הינה יש אדם שישאב אותה. ובסוף כל עניין הזוגות דיי החליא והיה קיטשי מידי. הלוואי והיו מעלים את הפרק לרמה אחרת ולא שומרים אותו ברמה של כל התוכנית, שהיה פרק סיום שהוא מיוחד יותר. גם ההתחלה, שאדם חס על אלה לא היה הכי אמין, וחבל. העונה הייתה טובה, אבל התפתחה מממש לאט. רק לקראת הסוף היה באמת האקשן האמיתי וציפיתי מהפרק האחרון להיות ברמה טיפה אחרת, אבל הוא שמר על אותה רמה. קצת התאכזבתי, אני מקווה שהם ילמדו לעונה הבאה להתפתח קצת יותר, להסביר את מה שקרה לניקי למה היא לא יכולה להפוך לערפד, לסבך קצת את היחסים בין כולם- שגיא יקנא לזוהר, שכרמל תתגעגע לליאו, שיהיה קצת בלאגן. ושהחצי ערפד חצי שד תעשה בעיות קצת יותר גדולות מלסכסך בין ליאו לאלה. אבל מה שכן, להפוך את אנדרה לערפד היה גאוני לטעמי.

Titush Black

New member
ומצד שני

עונה שלישית חייבת לקרות, כי נשאר איזשהו סוף פתוח. אני חושבת דווקא שיכולה להיות עונה שלישית נהדרת, בתנאי שישתנו קצת דברים מהעונה הזאת

מישהו 2

New member
לא שבאמת אכפת לי

אם יהיה או לא יהיה משהו שיקח לי חצי שעה מהחיים כל יום

Titush Black

New member
אף אחד לא מחייב אותך לצפות

אבל למעריצים של הסדרה, עונה שלישית תהיה ברכה. זה כ נתון לשיקול אישי אם לראות או לא

מישהו 2

New member
דיברתי במובן הטוב

זה נחמד שיש ככה איזה משהו לראות שמעביר ככה את הזמן בכיף, אבל זה כל מה שמייצגת הסדרה חצויה בשבילי, סתם משהו נחמד לראות ולא יותר.

sivan3004

New member
../images/Emo45.gif

ובשבילי - גם בשביל ידידיה ויטל ואבי קורניק חח

למעלה