פרק 84

מישהו 2

New member
../images/Emo106.gifפרק 84 ../images/Emo106.gif

לדעתי זה היה אחד הפרקים המוצלחים של העונה, המשחק לא היה הכי אמין בדמויות החדשות, במיוחד עם עומר וניקי, הם הכי מגוכחים פתאום. ליאו נזכר בכל הדברים פתאום, מצליח להשתלט על הכוחות של לילית, כנראה גם בגלל הכוח שהוא קיבל אחרי שהוא פתח את התיבה. הפרק אבל נגמר די דכאוני
לא יודע למה

Titush Black

New member
אני מסכימה

פרק מעולה. במקרה יצא לי לראות את הפרק של אתמול והיום ביחד כי לא ראיתי אתמול.. אדיר. אני אוהבת את ליאו של העולם החדש, ובכלל השתשלות העניינים מצחיקה אותי. עומר וניקי קורעים מצחוק, שחר דווקא דיי משכנע בתפקיד הערס, וגיא.... הרג אותי. "אתה מתלוצץ איתי??" אהבתי את הסוף של הפרק הקודם, את השינוי הגדול באלה, עם החיוך המטורף שהיה לה, וכמובן הכוחות של לילית. אני שונאת את לילית מתה על ליאו ואדם פרק מעולה לדעתי

מישהו 2

New member
לילית דמות מצוינת לדעתי

אני שמח שחשבו עליה וחבל שהיא מופיעה רק בפרקים האחרונים

dar dahan

Member
איכס לילית מעצבנת אותי...

איזה מזל שהיא לא אוכל אחרת לא הייתי יכול לומר עליה איכס
בכל אופן לילית הזאת מעצבנת אותי, למה אלה הייתה כל כך תמימה ומכושפת והעירה את הלילית המעצבנת הזאת למה רארררר עכשיו הכל אבוד וליאו מסכן הולך למות על ידה...

רומן14

New member
כע פרק מעולה

אהבתי את הסוף תגידו כמה עוד פרקים נשארו עד הפרק האחרון ?

מישהו 2

New member
לילית אמורה לעצבן אתכם

זה אומר שהמשחק טוב, אני דיברתי על לילית כדמות מצוינת כי היא תורמת לעלילה כמו שצריך.

dar dahan

Member
לא אמרתי כלום על המשחק...

של השחקנית שמצליחה לגרום לי לעצבים ואני מניח שזה בזכות המשחק הנהדר שלה. אבל הדמות עצמה, שתמות שתעלם לא יודע אין לי כוח לדמות הזאת באלי להכנס לסדרה ולחנוק אותה >< אגב זה רק נדמה לי או שאדם הפך להיות סוג של אבן, הוא בקושי הולך והוא רק עומד ומדבר עם לילית לרוב...

Titush Black

New member
אין ספק

היא עושה את האקשן בתוכנית היא תפסה את הצפקיד של אדם, רק בצורה הרבה יותר גדולה והמטרה שלה היא לעשות בלאגן. זה מעולה

MR Lordi

New member
לא כל כך אהבתי.. ../images/Emo3.gif

בפרק הזה המשחק לא היה בכל אמין אצל רוב הדמויות. כרגע הדמות הטובה ביותר מבחינתי היא לילית. היא מדהימה!

ketrina

New member
אני ממש אהבתי את המשחק

של הדמויות המוחלפות..כאילו כל אחד יכול להיות מה שהוא באמת רוצה...הכל בראש שלנו...

למעלה