פרשת תאיר ראדה

yasmini 100

New member
פרשת תאיר ראדה

מי ראה אתמול את הסדרה בערוץ 8??
זה הגיוני שאותה א.ק מסתובבת חופשי בעולם? היא השתחררה מבית החולים הפסיכיאטרי אבל הסיפור שעלה אתמול מצמרר. בין אם היא רצחה או לא...היא פסיכית!! זה מסכן את שלום ילדנו...!!

חייבים לדעת

אחרי עיון מעמיק בתיק של רצח תאיר ראדא ז"ל - הרוצח נימצא בכלא.

כל מה שיש עכשיו זאת עבודה של יחסי ציבור.

Arana

Active member
מנהל
שחרור מאשפוז פסיכיאטרי

נעשה לאחר שהרופאים השתכנעו כי האדם אינו מהווה סכנה לעצמו או לאחרים. לא כל אדם "פסיכי" הוא בהכרח מסוכן. אם היא שוחררה, הרי שככל הנראה לאחר שקיבלה טיפול ולאחר שהיתה תחת מעקב והשגחה יומיומית של הצוות הרפואי והסיעודי - חוות דעתם הינה שהיא איננה מסוכנת לעצמה או לאחרים.

לעניין הרשעתו של זדורוב: אני ממליצה לקרוא את פסק הדין (הראשון) שניתן בביהמ"ש המחוזי בנצרת. מדובר אמנם בכמה מאות עמודים, אבל כדאי להשקיע מעט מאמץ בקריאתו ולא "לאכול" את המידע החלקי שמפורסם באמצעי התקשורת.

מצטרף להמלצה לקורוא את פסק הדין - ורוצה להוסיף

גם קריאה של העליון בזיכוי - מלמדת להבנתי על הרשעה יותר מאשר על זיכוי !

בנימה אישית:

זמן קצר אחרי החקירה יצא לי להיות בתיק בצפון הארץ (תיק מרמה ) - ויצא לי לשוחח עם שוטרים שהיו מעורבים בתיק הרצח.

הם סיפרו לי שמיד אחרי המעצר של האיש - למעשה מרגע שהודה (אבל לפני כתב האישום עדיין) הם היו מקבלים אין סוף שיחות (מחברי כנסת - נחשו איזו מפלגה) שם אמרו להם שהם מעלילים על האיש ! שהם חייבים לשחרר אותו וכו ! זה הגיע למצב של בוקר בוקר שיחות בלי הפסקה של כל ח"כ של אותה רשימה ! (או לפחות רבים מהם - ויש רבים שם).

היינו היחצנות החלה עוד בשלבי החקירה ! אותם ח"כ "ידעו" את האמת עוד לפני שהיה כתב אישום !

בעיני השאלה צריכה להיות - מי פועל בתיק שם - ומאיכן יש את המימון למה שמתקיים ! כי מה שמתקיים כאן הוא הלא יאומן !

בזמנו כתבתי משהו על הנושא של ראיות מוכמנות -ולקחתי את התיק שם כדוגמא: מפנה -ראיות מוכמנות.

למעלה