טיפול הומיאופתי בבעיות נשים-ד' הקרוב

טוטס

New member
שלום ../images/Emo24.gif

אולי מכאן תבוא הישועה
אני סובלת מילדות מהפרשות מוגברות מהנרתיק המלוות בריח רע (ולעיתים רחוקות בגרד). בדיקות חוזרות ונשנות אצל גניקולוגים שונים העלו ש"אין שום ממצא", אך הנושא, מיותר לציין, מציק ומטריד עד מאוד. אשמח לשמוע האם וכיצד ההומאופתיה יכולה לסייע בכך. תודה

שלום מיכל,

אשמח לשמוע את התיחסותך למצבים בהם: 1. הריון לא התפתח כמצופה/שק הריון ריק וכו' והאישה מתבקשת ללכת לגרידה בשבועות הראשונים להריון. 2. מצבים בהם לאחר שבוע/שבועיים מהלידה מגלים שנשארה חתיכת שליה. 3. האם יצא לך לטפל במצבים של הריון חוץ רחמי במטרה לעזור בהפלה טבעית? 4. מצבים שלא עלינו בחודש תשיעי העובר ללא דופק ויש צורך לגרום ללידה. אשמח לשמוע מניסיונך.

מצבים מסובכים סביב הלידה

לינוי שלום המצבים שאת מתארת מאוד מסובכים ולעיתים מסוכנים ובוודאי דורשים התערבות כרורגית ורפואית. אפשר ללוות את התהליך הכירורגי בטיפול הומאופתי והספרות ההומאופתית מציגה רמדיס שעוזרות למשל לפליטת השיליה כמו ללידה שנעצרה, אלו מצבים ידועים, אולם הומאופתיה איננה מתאימה לגרימת לידה ואינני ממליצה לסמוך על הומאופתיה כגורמת להפלה טיבעית. אפשר רק לסייע - ואך ורק כנילווה לפרוצדורה הרפואית. תחום זה מאוד עדין ורק הומאופתית המתמחה בתחום לידה יכולה לעשות זאת, וכמובן לא בפורום כזה (אני אישית אינני מתמחה בבעיות מסוג זה ולכן לא אוכל לתת תשובות מדויקות). מיכל

irita6

New member
הפרשות וריח לא נעים בנרתיק

שלום טוסט :) את מתארת סימפטומים של חוסר איזון בנרתיק בין החיידקים ה"טובים" לחיידקים ה"רעים". סטטיסטית זה קורה לאחת מתוך 8 נשים במהלך גיל הפוריות בשל שימוש בגלולות, אנטיביוטיקה, לפני/אחרי וסת, שטיפות למיניהן, תזונה ועוד... תוכלי למצוא מידע רב נוסף באתר www.nartik.co.il בהצלחה!

שימוש בטבליה המשחררת ויטמין סי לשיקום

הנרתיק? מיכל הי , רציתי לשמוע מה דעתך על השימוש במוצר , יעילותו והשתלבותו בתוך טיפול הומאופתי? נועה

הפרשות

שלום, ממכתבך נשמע שפנית לרופאים רבים ולא נמצאו ממצאים רפואיים, האם הופנית בשלב כלשהו לכיוון אחר?. במקרה כמו שאת מתארת, כשהבעיה היא מילדות, סביר להניח שמדובר בבעיה ששורשיה נירחבים ועמוקים יותר,מבחינה פיסית ונפשית. דווקא מקרה כזה שיטה אלטרנטיבית שתשלב נפש וגוף יתכן ותוכל לעזור, והומאופתיה כמובן, מהיותה שיטה כזו (ומהטובות שבהן
) , סביר ותוכל להועיל ולעזור לגופך ליצור איזון מחודש. חשוב להדגיש שהעובדה שהבעיה היא מילדות מצביעה על כך שיש להעזר ביעוץ מיקצועי של הומאופט מומחה, ולא מספיק יהיה לתת דיאטה נטולת סוכרים ואסידופילוס, כפי שמתאים במקרים קלים של קנדידה. מקווה שהועלתי. מיכל

האם יש פתרון לדלקת פרקים?

שלום ד"ר מיכל, מזה כשנה אני סובלת מדלקת באצבעות הרגלים, השבוע ביקרתי אצל רמאטולוג, והוא בישר לי שמדובר בדלקת פרקים כרונית, הוא נתן לי כדורים לקחת באופן קבוע, אני מאוד לא רוצה לקחת את הכדורים, אך חוששת שהדלקת תחמיר ותעבור לאיברים נוספים (כמו שכבר קרה, בזרת ביד שמאל). האם יש להומואפתיה פתרון מוכח לדלקת פרקים? האם את טיפלת במקרים כאלו בהצלחה? אודה לך מאוד אם תתיחסי לשאלתי. תודה, תמר

דלקת פרקים

שלום תמר דלקת פרקים היא אחד המצבים שהומאופתיה מכירה ויודעת לטפל, יש סיכוי טוב שתוכלי להיעזר. זאת ראיתי הן מניסיוני האישי והן מנסיונם של הומאופתים אחרים. כדאי לפנות להומאופט\ית המטפלים בשיטה הקלאסית כדי שיותאם לך טיפול אישי. הומאופטיה איננה מטפלת במחלה כי אם באדם. בברכה מיכל

למעלה