מחיקת הודעות בפורום

מחיקת הודעות בפורום

גולשים יקרים, ברור לי שבית השנטי מעורר תחושות כאלה ואחרות אצל חלק מהגולשים. חלקם שהו בבית כילדים, וחלקם ניזון משמועות על שמועות. במידה ויפורסמו שמות מזהים של ילדי הבית או פרטים מזהים עליהם.- ההודעה תימחק. במידה ויועלו הכפשות ושמועות אישיות - ההודעה תימחק. הקמנו פורום לחבר בין האנשים, וזבה בסדר שעולה כעס , זה חלק מהחיים, אבל צריך לשים גבול להכפשות אישיות וזריקת רפש על אנשים. מי שרוצה לסגור חשבונות , זה לא המקום. אלא בשיחה פרטית. בה מתקשרים את הדברים ומנקים שולחן. יום מקסים. הדר מנהל פורום בית השנטי

Elyesaf Ozer

New member
אני לא חושב שצריך למחוק הודעות.

אם יש הודעות שהם ממש מלא שקר והכפשה אז כן צריך למחוק. אבל אם ילדים אומרים מה הם חוו בבית. לא נראה לי שצריך למחוק כי בכל זאת זכותם המלאה להביע דעה. אפילו שזה דעה לא חיובית. ותאמין לי שמריומה לא מתרגשת מכל מה שאומרים פה. כי זה כלום לעומת כל הסיפורים השיקריים שרצים. אולי גם אפשר לעזור לאותם נערים אוו בוגרים שחושבים כך. לך תדע באיזה תקופה חרא הם היו. ולא ראוו את הצד הטוב אלה רק את הרע. זה קורה לטובים מכולנו וחשוב לנו לדעת מהי הסיבה לכל הרע שהם עברו פה (אפילו שזה לא היתכן) עדיין בגיל צעיר אתה לא רואה את הדברים הטובים שאתה מקבל אתה רואה אך ורק את עצמך וחושב שכוולם לרעתך וכוולם שונאים אותך. אני גם הייתי כזה לכן אני מבין את אותם נערים שחושבים שבית השנטי זה לא "המקום" כי באותה תקופה הם היו בריכוז עצמי גבוה. ועזבו את הבית ללא שינוי ולכן נשארה להם "הטראוומה" אני השמח לעזור לכל אחד להבין מהו בית השנטי. ואפילו שהוא גר פה כבר ויודע מה זה. יכול להיות שהוא לא באמת ראה אוו הבין מהו מקבל. אני תמיד באתר תוכלו לפנות אליי בפרטי אוו פה אני השמח לעזור. אוהב ומבין
אליסף.

למעלה