הי, אני בהריון ולא מצליחה להגמל

החדשה 7

New member
הי, אני בהריון ולא מצליחה להגמל

אני לא בטוחה שאני ממש מנסה אבל אני יודעת שאני רוצה שפשוט לא יבוא לי תמיד ידעתי שכשאהיה בהריון אפסיק!!!! ברור!!!! אז נכון, הפחתתי מאוד (עד 5 ליום) הייתי רגילה לעשן קופסוא ביום!!! אני קמה בבוקר והמחשבה מקשה עליי שלא תהיה סגריה ואז אני חושבת על ההריון ואני חווה חרדות רבות לצד מלא סיפורים של נשים שעישנו "והכל בסדר"" ואז אני קוראת מחקרים ונחרדת שוב.. את המלחמה הזו עברתי גם לפניי ההריון כשניסיתי או יותר נכון רציתי להפסיק.. אני רוצה להיות משוחררת מהעול הזה!! מזה הדבר הזה שככה מכתיב לי את החיים ועוד עכשיו כשיש לי עובר בבטן, אני מרגישה בנאדם דוחה אמא מגעילה וחסרת אחריות ואני כותבת פה את הדברים בכדי לכתוב אותם ולאוודווקא כדי לקבל חיזוק.. מחר יום ללא עישון אני חייבת להאמין בעצמי אני חייבת להצליח בשבילי ובשביל העובר וכמובן בשביל בעלי שזה ממש לא פייר מה שאני עושה!!!! יאללה 6.12.10 ללא עישון

החדשה 7

New member
אז ככה

6.12 היה יום בהחלט ללא עישון היום.... עישנתי סיגריה עם חברה.. קצת התבעסתי. אני כזאת עלובה, למה אני נכנעת... כמובן שאחת זה עדיף על 5 אבל כמו שאני יודעת זה אומר שאני לא נגמלת ואני ממש רוצה פשוט לא לחשוב על זה. עצות בבקשה..

הצפייה לא לחשוב על זה

היא הבעיה !!! מכיוון שזה לא הגיוני שלא תחשבי על זה, כי עישנת וזה היה חלק מחייך. מה שחשוב ואפשרי לגמרי לעשות, לא להסחף ממחשבה לפעולה, "אז מה חשבתי? זה לא אומר שאני גם חייבת לעשן, איזה כיף זה רק לחשוב ולא לעשן" ברגע שתוציאי מהראש שסיגריה היא פיתוי, תזכרי שהמעשנים הם פראיירים, לא תרצי להיות אחת מהם. אל תתני לציניות ולקלות הבלתי נסבלת להחליש אותך. בהצלחה, ספרי מה קורה

למעלה