פרק 23 - מי תהיה שלישיית הגמר

JAMES DEAN

New member
פרק 23 - מי תהיה שלישיית הגמר

הערב, יש חמש נקודות סיום אבל רק אחת נכונה! בהדחה האחרונה של העונה,
מי מהזוגות ימצא את נקודת הסיום וימצא את רון בזמן? הפרק גורלי של העונה!

סטילהוק

New member
צפיתי בפרומו המשודר ללא הרף בימים האחרונים וזו פשוט התעללות

יש לאמר חוזרת ונשנית של ההפקה במתמודדים העונה. מה זה לחפש את נקודת הסיום מבין 5 נקודות סיום? בהפקת המירוץ הישראלי התחרפנו לגמרי? אין דבר כזה ולא היה דבר כזה בכל הגרסאות של המירוץ בעולם. וצודקים המתמודדים שכועסים על זה. שהרי מה ההבדל בין זה לבין כל משימת חיפוש מחט בערימת שחת ("מזל") אחרת? האם ההפקה מכוונת ששלישיית הגמר העונה תיקבע אף אי על פי "מזל"? או שההפקה עשתה את זה כדי שהיא תוכל שוב להתערב גם בבחירת שלישיית הגמר?

פרארי1

New member
"או שההפקה עשתה את זה כדי שהיא תוכל שוב להתערב גם בבחירת

שלישיית הגמר?"
&nbsp
ברור שזאת הסיבה.
מי כמוך, המומחה הגדול להתערבות הפקה ושאר קונספירציות, יודע בוודאות שמושתל של ההפקה גילה לטיה ופיי מה נקודת הסיום וכך הן היו היחידות שלא היו צריכות ללכת קודם ליעד שגוי (או שניים, כמו האחים) ורק אז למצוא את הנקודה הנכונה.
&nbsp
מה, לא?
&nbsp
&nbsp
אגב, אני גם די משוכנע שההפקה מתערבת לא מעט, אבל אני לא בוחן את זה על פי הזוגות שאני מחבב יותר או פחות.
&nbsp

AA86

New member
היה כבר

לא זוכר במירוץ האמריקאי, זה גם פחות מתאים לסגנון, אבל עשו כבר נקודת הדחה כזאת בעונה 4

סטילהוק

New member
ממש לא, בעונה 4 היתה רק נקודת סיום אחת

זה שחלק מהפיינליסטים התברברו בדרך אליה זה סיפור אחר לחלוטין.

AA86

New member
איך אתה אוהב להתווכח

אני מדבר על הנקודה בבוליביה בה הודחו דניאל ומאירי

סטילהוק

New member
א. זו לא היתה נקודת סיום של עלייה לגמר

ב. זה ממש לא היה אותו הדבר.

אם כבר הדבר היחיד שכן התקרב לזה היה דווקא בעונה הקודמת בגמר עצמו, אך שם הצמדים הפיינליסטים בגמר עצמו היו צריכים לנחש איפה נקודת הסיום עלפי הרמזים בשיר, ולא על פי אן דן דינו ו"מזל".

AA86

New member
יש אופציה כזאת שתסיים ויכוח כשאתה מסכים עם הצד השני?

טענת שאף פעם לא היה דבר כזה שצריך לחפש בין כמה נקודות סיום, אז הבאתי לך מקרה שכן היה. לא חייבים להתווכח על כל דבר

ny22

New member
מנהל
זה מה שגם אני חשבתי...

שזה ממש לא הוגן לשים משימה כזאת בסוף - זה מוריד את כל המאמץ של הזוגות לטימיון ומשימה כזאת לוקחת המון זמן!

סטילהוק

New member
שוב משימה פיזית קשה שברור שלבנים יש בה יתרון על הבנות

וגם על קארין ואריאל. מישהו באמת חשב שהממנים לא יסיימו אותה ראשונים? ותהיו בטוחים שגם ההפקה ידעה ולקחה זאת בחשבון.

לא שמעתי אותך שהייתה את משימה להתלבש בקופסא

ולאחים היא הייתה הכי קשה בגלל הגודל שלהם
כי אתה רואה עוול רק שזה קורה לאהובים שלך
בגלל זה לא שמענו כלום שטיה ופיי ישר מצאו את המקום
שאם זה היה קורה לאחים או לחנונים ישר היית אומר ששקוף שהפקה עזרה להם
&nbsp

סטילהוק

New member
הן מצאו בגלל שהבנות חכמות וישר קלטו שהלוקיישן עם הגלובס שקוף

גם קארין ואריאל רצו בהתחלה ללכת על פי האינסטינקט על בית הדואר הפיליפיני, אך התפתו לאחת מהתמונות השקופות מדי, למרות שקארין אמרה לאריאל שזה נראה לה שקוף מדי. לעומת זאת סיד ואייל כן נפלו בפח של הלוקיישן עם הגלובס שהיה שקוף מדי, ודווקא בגלל שהפעילו יותר מדי את הראש בדיוק כמו במשימה שהיו צריכים להרכיב את המילים "שוק הירקות", הם התעלמו לחלוטין מזה שזה הפוך על הפוך ולא ייתכן שההפקה תיתן להם לוקיישן כל כך שקוף.

אך אם כבר יש לחשוד במישהו מהצמדים, אז הממנים טעו פעמיים לפני הפיטסטופ האמיתי ולמרות זאת הגיעו לפני סיד ואייל שטעו רק פעם אחת. ואגב, מוזר שבפעם השלישית הם בחרו נכון, כי מכתחילה הלוקיישן היחיד ששניהם פסלו היה בית הדואר הפיליפיני שאין מצב ששם נקודת הסיום של חצי הגמר של המירוץ, ועדיין היו להן עוד שתי אופציות אחרות לנסות לפניו.

"חכמות" או שהפקה גרמה להן להיראות "חכמות"

לטיה ופיה היה הכי הרבה מזל בעונה הזאת
במיוחד להגיע אחרונות בלג ללא הדחה וראשונות בלג שאחריו

זה נכון שהאחים טעו פעמיים אבל מצד שני אתה שוכח שהם הגיעו לפני סיד ואיל למשימה הזאת
בפעם ראשונה שסיד ואיל הגיעו אליה זאת הייתה הפעם השנייה של האחים
אגב רואים שאתה לא אוהב את סיד ואיל אחרת היית מציין איזה חוסר מזל יש להם עם מוניות בחצי השני של העונה הם כל הזמן נפלו על נהגים גרועים

סטילהוק

New member
לכולם היו בעיות עם נהגי המוניות, לא רק לסיד ואייל

ומספיק להזכיר את מה שקרה לקארין ואריאל שאפילו לא עצרו להן מוניות ואז כשסיד ואייל יצאו הרבה אחריהם מהמשימה עצרה להם המונית הראשונה. או גניבת המונית ע"י הממנים לקארין ואריאל. קארין ואייל גם אמרו בטסטות שנהגי המוניות במירוץ הם כמו רולטה רוסית, או שאתה נופל על אחד ממש טוב או שאתה נופל על אחד ממש איטי וגרוע שלא יודע איפה שום דבר.

סטילהוק

New member

מסתבר שהתאומים האוחצ'ות לא יודעים כלום אחד על השני, העיקר שהם אחים.

סטילהוק

New member
ישששששששששששששששש

כל הכבוד לקארין ואריאל שהכי מגיע להם לעלות לגמר ראשונים.

עכשיו רק נשאר שגם טיה ופיי יגיעו לנקודת הסיום לפני הבנים והכל מושלם.

מה שיגרום לשני צמדי הבנים להתמודד ביניהם על הכרטיס האחרון לגמר.

Gרר

New member
שנים מתוך שלוש זה גם טוב

התקווה שלי זה מקום ראשון קארין ואריאל מקום שני טיה ופיי והממנים במקום השלישי. מאד מקווה שהם לא יזכו. הם עולים לי על העצבים כבר עונה שלמה.

מבואס מ-א-ד על סיד ואייל. לא מבין איך הם נפלו במלכודת כדור הארץ. זה היה כל כך שקוף שזה too obvious. זה גם לא היה כזה צמוד כמו שהעריכה ניסתה (כרגיל) לעשות מזה. אבל זה כבר לא משנה. הממנים, שלא מסוגלים לשתף פעולה במשימה אחת אפילו בלי לצרוח אחד על השני עלו ואני מקווה שלא ייגמר בסוף שחוסר שיתוף פעולה יכול להביא מקום ראשון.

יאללא קארין ואריאל... רוצו עד הסוף!

למעלה