פרק 22 - קופסת עינויים

סטילהוק

New member
יש הרבה נעלמים שלא ניתנים להסבר, אלא מהמתמודדים עצמם

אז חכה עד שיתארח הצמד האחרון שיודח בדף הפייסבוק הרשמי של המירוץ ואז תוכל להפנות אליו את השאלה הזאת וכל שאלה אחרת שקשורה למירוץ העונה.

RossieL

Active member
הגודל כן קובע

ווי, מה זה משימת ההודיני הזו?
רק שהם לא היו צריכים להיעלם מתוך הקופסא אלא להתלבש, תוך הקפדה יתרה על הפרטים הכי קטנים והכל בתוך קופ' גפרורים מזכוכית.
ואמנם, גובהם הנמוך, יחסית, של קורין ואריאל, שעמד לזכותם במשימה זו ויכול היה להקל עליהם, לכאורה, ועדין, לא פשוט ואפילו מסובך היה להם, כמו לשאר הזוגות.
אבל יפה להם, כולם הצליחו בסופה של משימה ויצאו לבושים כמיטב המסורת הסינית.

ולפני שממשיכים למשימות הבאות, חשוב להזכיר, כנראה, לכולם, שמדובר בחצי הגמר.
4 זוגות, שכל אחד מהם רוצה להיות בגמר, כל אחד מהם רוצה לנצח את המירוץ.
ובשלב הזה, הנחמדות כבר נגמרת, הלחץ, המתח, נקודת הסיום – כל אלו נותנים אותותיהם.
ואין נכון/ לא נכון במשחק.
כל האמצעים כשרים.
לנו, מהצד, לא נעים לראות את קארין ואריאל מאבדים את המונית לאחים ממן,
לא נעים לנו כשהאחים ממן מנסים "לבלבל" אותם בהגעה לבמבוקים, וזה היה נורא כמה זמן הם בזבזו.... הגיעו ראשונים ויצאו מהמשימה אחרונים.
לא נעים לנו כשהם "גונבים" את הקהל כדי לנצח במשימת התפוחים בדיוק כפי שמאד לא נעים לנו שטיה ופיי מחלקות את יתרת התפוחים לעוברים והשבים ובכך מרחיקות את איל וסיד מסיום המשימה.
עזבו לא נעים, זה מעצבן ומכעיס, אבל, שניה אחרי, זה המשחק ולפעמים משחקים מלוכלך, בעיקר כשלכולם מטרה אחת.

וקורה שיש למתחרים מזל, מזל בדמות הסיני שלקח את סיד ואיל אל הרחוב.
בדיוק כשם שהיה לתאומות בתחילת העונה מזל עם הבחורה שהובילה אותם לבית בו היו צריכים לחלק חבילות.
[מה ההבדל ומדוע סיד ואיל= סיוע עם מושתל הפקה והתאומות לא?
]

ואחרי משימת העגלות הגיע המשימה המגעילה מכולן.
מה זה הדבר הזה?
אמיתי? אוכלים את זה? באמת???
רק מהמחשבה והכתיבה על זה מרגיש לי בחילה קלה, אז מה הם הרגישו שם מול הצלחות המצחינות הללו?
ובכל זאת, המיליון עמד לנגד עיניהם ו"חיסן" אותם מפני הגועל.
הם אכלו ושזרו מחרוזות ויצאו מנצחים, כל אחד ואחת מהם.

והנה, רגע לפני הגמר הגדול שיתקיים מחר.
[ואני לא אראה את ההדחה האחרונה ולא את הגמר
אלא רק כשאשוב מהחופשה המתוכננת שלי.]
ובכל מקרה, מאחלת לכולם בהצלחה,
מקווה שמחר תהיינה אלו טיה ופיי שיודחו ובגמר, באמת מקווה שיהיו אלו קארין ואראל שינצחו.
מגיע להם, יותר מאחרים, ולו בגלל הדרך, תרתי משמע, שהם עשו במירוץ.

ולכולם כאן - לכו להצביע היום!!!!
ושנה טובה ומתוקה
נטולת קונספירציות וסיוע הפקתי כזה או אחר

סטילהוק

New member
דווקא קארין ואריאל מוכיחים לכולנו שממש לא צריך להיות חלאות

ולהתנהג כמו שהתאומים האוחצ'ות המעצבנים מתנהגים, אפילו לא בחצי גמר ואפילו לא בגמר. ולכן צריך ללמוד מהם ולא מהאחים ממן איך להתנהג במירוץ, גם ביניהם וגם לאחרים. פשוט תענוג לראות אותם על המסך לעומת את האחים ממן המעצבנים.

RossieL

Active member
שניה לפני חצי הגמר

אף אחד לא מחנך אפ'חד ואין ספק שההתנהלות של קארין ואריאל היא אחרת.
ועדיין, אני יכולה להבין את שאר המתמודדים.

היום חצי הגמר ואני מאחלת לקארין ואריאל,
סיד ואיל וחביב ויצחק המון הצלחה.
(כל שלישיה אחרת מאכזב אותי מאד)

Gרר

New member
הגבול בעיניי זה להטעות או להכשיל זוג אחר ואת זה הממנים עשו

כשהם רמזו להם על הכיוון הלא נכון. זה לא דו קרב שבו זה או אתה או הוא ואז כל האמצעים כשרים (כמו למשל שאריאל עצמו עשה "הצגה" בדו קרב של הבופה). זו משימה שבה כל הזוגות מתמודדים באותו פרק זמן. אתה ממש לא חייב להיות נחמדג וממש לא חייב לעזור למתמודד אחר אבל זה לא לעניין להפנות אותו לכיוון לא נכון. מבחינתי הממנים חצו כאן קו אדום ואני אשמח מאד אם יעופו.

סטילהוק

New member

למרות שאני לא מאמין שזה יקרה, כי יש להם יתרון פיזי על כל שאר הצמדים, וגם כי ההפקה אוהבת אותם.

למעלה