פרק 22 - קופסת עינויים

סטילהוק

New member
כן, זו היתה המשימה שמיכל נפלה ונפצעה בה

שלא לדבר על כך שבאותה משימה אוראל וניסים בכלל ביצעו את המשימה כשהסירה שלהם עומדת ובכלל לא זזה, בניגוד לכל שאר הצמדים שהראו שהם טסים על המיים.

JAMES DEAN

New member
פרק 22 - קופסת עינויים

שבוע לפני הגמר הגדול, הזוגות עדיין בשנגחאי ומגיעה המשימה במקום הכי קטן
קופסת העינויים הסינית.

סטילהוק

New member
זה דווקא מובן, מטעמי צניעות

לפי מה שהבנתי קארין ואריאל ביקשו שלא להראות אותה בבגד ים כי ההורים שלהם והמשפחות שלהם צופים בתוכנית, וזה לא צנוע מבחינתם שהיא תופיע ככה בטלויזיה בפריים טיים.

סטילהוק

New member
והנה מסתבר שאכן צדקתי והעריכה שהציגו לנו בפרק האחרון שקרית

לא רק שסיד ואיל לא עקפו את אריאל וקארין, הם גם בכלל אחרונים, ואריאל וקארין ראשונים, אפילו לפני הממנים המעצבנים. סוף סוף רואים שהעריכה של התוכנית פשוט שקרית ועובדת על הצופים בעיניים. כל הפרק הקודם היה שקרי מבחינת סדר הצמדים במירוץ. והערב מתגלה האמת. אמרתי לכם שזה פשוט לא היגיוני. וצדקתי.

ny22

New member
מנהל
אבל הם עקפו אותם, לא?

בסוף הם סיימו את משימת הסטינקי טופו לפניהם, אם הבנתי נכון...

סטילהוק

New member
אני מדבר על הפרק הקודם שהעריכה בו היתה שקרית לחלוטין

ולמעשה גם קארין ואריאל וגם טיה ופיי היו לפני סיד ואייל. אך לנו הצופים הראו ההיפך כל הפרק הקודם. מה שנקרא מנפלאות העריכה הישראלית.

סטילהוק

New member
אגב, באירוח של מיכל ועומר בפייסבוק הרשמי של המירוץ למיליון

היה ניתן לשאול אותן שאלות, אז שאלתי אותן איך זה שניסים ואוראל שנשארו אחרונים הרבה אחרי שהם וצמד הבנים סיימו את המשימה ועברו מזמן למשימה הבאה, הגיעו בסוף לפניהן למשימה הבאה, והן השיבו לי שהם לא הגיעו לפניהן, למרות שככה הראו זאת בעריכה של הפרק, אבל שהם הגיעו הן כבר סיימו את המשימה, למרות שבעריכה הראו אותן מגיעות לשם ומסיימות אחרי ניסים ואוראל. ושוב, מנפלאות העריכה הישראלית השקרית. וזה רק מראה לך עד כמה אי אפשר "לסמוך" על תוכניות ריאליטי ישראליות והעורכים המגמתיים שלהן.

סטילהוק

New member
מסתבר שגם צדקתי בתחושותיי לגבי הממנים האוחצ'ות המעצבנים

שהערב חשפו את פרצופם המכוער כשפגעו בקארין ואריאל, לא פעם ולא פעמיים. כבר מהתחלה הם לא באו לי טוב, ואמן שיודחו ולא יעלו לגמר.

לפי דעתי אתה וקארין ואריאל סתם מגזימים

במשימת התפוח הם פשוט התחילו להופיע כמו שהם יודעים ואנשים פשוט באו אליהם
ומי ששיחק מלוכלך זה בכלל היקרות שלך פיי וטיה

עם מונית זכותם לחפש מונית באותו איזור של הדתיים

סטילהוק

New member
תמשיכי לסנגר על התאומים האוחצ'ות, אך העובדות לא משקרות.

והם גם ניסו לדפוק אותם עם העגלות, אך אריאל וקארין כבר הבינו שיש להם עסק עם חלאות, ולא נפלו בפח שלהם.

הגבתי לפני שראיתי את הקטע עם עגלות

זה באמת לא היה בסדר אבל רק זה

אגב זכותם של התאומים להיות נגד הדתיים אחרי כל העצורים שהם שמו להם

סטילהוק

New member
גם הם שמו להם עצורים

חוץ מזה, חוץ מעצור אחד לא היה להם אף עצור במשך כל העונה. וגם לאייל וסיד לא.

עד כמה שזכור לי רק פעם אחת האחים שמו לדתיים

וגם זה רק בגלל שהדתיים כל זמן שמו להם

כן זה נכון שהיה להם רק עצור אחד אבל בלי הדתיים גם את זה לא היה להם אז זכותם של האחים לכעוס עליהם

אגב הדתיים אף פעם לא קיבלו עצור אבל תהיה בטוח שאם הם היו מקבלים הם לא היו נחמדים כמו שבפרק הזה הם לא היו נחמדים

אז אני לא מבינה למה אתה בא בטענות כלפי האחים
ושוב חוץ מהקטע עם עגלה כל שאר המהלכים שלך ולדתיים נראים מלוכלך היו לגיטימים במירוץ

ואחד האחים כן עזר לטלי וגילי אז חלאות הם ממש לא .פשוט הם לא בעד מי שנגדם

אגב אני בהתחלה אהבתי את הדתיים ומאוד הייתי בעדם אבל לאט לאט נמאס לי מהם

סטילהוק

New member
ברור, כי האוחצ'ות והצמד חמד השני ניסו להדיח את טיה ופיי

שכמעט אף הודחו בגללם, ולכן לא היה להם זמן לקארין ואריאל. וראינו כולנו איזו מלחמת עולם פרצה בין שני צמדי הגייז כשהם גילו ששמו אחד לשני עצור. העיקר התלוננתם על זה שטיה ופיי כעסו שעושים עליהם אמבוש ממאורגן, אך כשצמד האוחצ'ות התמרמר וקיטר על העצור המסכן היחיד שקיבלו במשחק נאלמתם דומם.

סטילהוק

New member
קארין ואריאל מתחננים שעות להכוונה מהעוברים והשבים

ואף אחד לא עוזר להם. להיפך, כולם בורחים מהם.
מגיעים סיד ואייל, וישר סיני חביב עם פנס לא רק מכוון אותם למעטפת הרמז אלא אף מוביל אותם בעצמו עד אליה ומראה להם אותה. יש יותר שקוף מזה שמדובר באיש הפקה או שכיר הפקה? סורי, אבל אני לא קונה את זה.

תנסו להיות קצת פחות שקופים הפקה, אם כבר אתם משתינים על הצופים בקשת, לפחות אל תשתינו עלינו מהמקפצה האולימפית.

סטילהוק

New member
והמשימות ממשיכות להיות משימות התעללות במתמודדים.

וכל הכבוד לטיה ופיי שהוכיחו שהן תותחיות שאכלו את הגועל נפש הסטינקי המסריח הזה שלא ראוי למאכל אדם וחובה להוציאו אל מחוץ לחוק בכל מדינה בעולם.

סטילהוק

New member
וכמובן שלא יראו לנו הערב מי מודח ומי שלישיית הגמר

למה באמת להראות לנו אם אפשר לתקוע ים של פרסומות כולל תעמולות בחירות של נתניהו והליכוד בתוכם ולמשוך את זה עד יום רביעי...

ny22

New member
מנהל
לא הצלחתי להבין משהו...

גם במשימת הטופו גם במשימה שלפני (עם הקופסה) לא ראינו את המתמודדים עם התיקים, אבל כן היה נראה נראה שהם החליפו מוניות...
&nbsp
ובכן - לא הצלחתי להבין היכן היו התיקים שלהם?

למעלה