פרק 21 - חצי גמר בשמיים

JAMES DEAN

New member
פרק 21 - חצי גמר בשמיים

הערב, משימת חצי הגמר נוגעת בשמיים בגורדי השחקים של שנגחאי.
מה מחכה לזוגות בקומה ה88?

ג'ין מאו

ny22

New member
מנהל
פרק נחמד ומרגש...

אבל למה פרק אחד רק על שתי משימות??
בעיני היה ניתן לדחוף יותר.
&nbsp
המשימה עם הבניין הייתה באמת מרשימה והנוף היה מהמם.
לגבי המשפחות - באמת שזה היה ממש מרגש: לא ידעתי שגם איל וסיד הם הומואים... נחמד היה לראות את בני הזוג.
מה שטיה/פיי (לא זוכר מי זאת מי) סיפרה על המשפחה ועל זה שהיא רוצה לעזור ממש ממש ריגש אותי

וגם אם הן לא יזכו אני מקווה שהיא תמצא דרך אחרת לעזור למשפחה שלה ולאחיה

סטילהוק

New member
בגלל הזמן שגזלו המפגשים עם המשפחות היו רק 2 משימות הפרק

וזה גם למה אני לא אוהב פרקים עם משפחות ומסרים מהמשפחות, הם כל כך מיותרים בעיניי, בעיקר שאין להם כל קשר למירוץ. מילא אם הם היו אמורים לקבל מהם את הרמז ליעד הבא, אך ככה סתם לעכב אותם רק בשביל לדבר. חבל על כל רגע שהם מבזבזים על זה גם בשביל המתמודדים עצמם וגם בשביל הצופים, שרוצים לראות אקשן ולא סרט טורקי.

סטילהוק

New member
אגב, זה שגם איל וסיד הומואים קלטתי כבר מהפרק הראשון של העונה

כי מי מדבר כך חוץ מהומואים? וזה גם למה הם והתאומים האוחצ'ות היו ביחסי ידידות ולא שמו אחד לשני עצור עד "הבגידה הגדולה" של סיד ואייל באחים ממן...

RossieL

Active member
מי מדבר כך חוץ מהומואים?

יש את זה ביותר הומופובי!?

RossieL

Active member
בין שמים לארץ

אוף, נמאס כבר מהתפוז הזה

כתבתי ממש יפה ואז הדף ריענן את עצמו ו...חזר ריק.
מעצבן לי, אבל אולי טוב לכם, כי אני לא מתכוונת לחזור על כל הכתוב ��

משימת האקסטרים
שיחקו אותה כל הזוגות.
לא פשוט להיות בכזה גובה, תלויים בין שמים לארץ, ולעשות פוזות למצלמה.
אבל כולם, בלי יוצא מהכלל, רגע אחרי ההלם מהגובה והיופי, התעשתו ועשו זאת, אפילו טיה ופיי שלא צלחו את הפעם הראשונה [בעיה רפואית קלה ברגל?
] והתגברו על הפחד שכמעט שיתק את טיה.

וכבר ממשיכים למשימה הבאה, לחפש את הרובוט.
קארין מיד מבינה את הקונספט של המשימה ומחפשת מסך שבו תוכל לראות את המשפחה שלה.
והיא אכן צודקת.
המפגשים עם המשפחות בעונה הזו היו מרגשים.
לא היו סצנות דרמטיות של בכי תמרורים ודמעות כמו גשם.
היתה התרגשות של המתמודדים, היו געגועים משני צידי המסך אבל הכל היה במידה הנכונה.
לפגוש את בני הזוג של שני הזוגות הגאים שלנו, יחד עם המשפחות שלהם, זה היה, לדעתי, שווה כל רגע של צפיה. כמה יופי, קבלה ואהבה במשפחות האלו.
ובכלל, ההיכרות הקצרה עם המשפחות, כאמור, היתה מרגשת וממצה.
לשם שינוי לא עשו מהאייטם דרמה.

ואי אפשר בלי לסכם את הטסטה של טיה ופיי.
משתיהן, טיה חמודה, בחורה של ת'כלס, אבל פיי, וואי, היא כל כך מנסה לנגן על מיתרי המסכנות, ה "אכלו לי, שתו לי".
טוב, בסדר, הבנו, די, היית אמורה להיות בבית וניצלת בזכות נקודת הדחה ללא הדחה וואללה, הוכחתן שאתן ראויות להיות במירוץ, אז, יאללה, בכל הכוח [והלוואי ובהדחה הקרובה תהיו אתן המודחות ��] אבל מספיק עם הבכיינות. דמעות לא יביאו לך את המיליון.

ותם לו עוד פרק ובעוד רגע נדע מי שלישיית הגמר.
מקווה שהשלישיה שלי תהיה השלישיה של הגמר.

שבוע טוב שיבוא על כולנו

פרארי1

New member
משימת האקסטרים הכי דרדלה ever

לא זוכר אף עונה שבה משימת האקסטרים של חצי הגמר / גמר, הייתה כזו שאפשר לסיים בחמש דקות וגם לא הייתה מפחידה במיוחד - הם הלכו שם על מדרכה ברוחב של איזה מטר לפחות.
&nbsp
איפה חובב הקונספירציות, שיסביר לנו למה טיה ופיי לא התחלפו ביניהן בפוזה של הרמת הרגל?
&nbsp

סטילהוק

New member
האמת שגם אני שאלתי את עצמי למה טיה לא החליפה את פיי

הרי לא מדובר במשימת מחסום והן לא בחרו מי תבצע מה, אך כנראה שהפחד של טיה היה כל כך גדול שפיי פשוט התנדבה לעשות את הרמת הרגל ובגלל זה טיה לא החליפה אותה.

סטילהוק

New member
היום בערב נדע סופית מי שלישיית הגמר

מקווה מאוד שטיה ופיי וקארין ואריאל יעקפו הערב את שני הצמדים של הבנים.
ממש מוזר איך סיד ואייל, שבכלל התברברו לפני משימת הגובה והגיעו לבניין אחר, דילגו מעל שניהם אל המקום השני אתמול בערב. ובעיקר מוזר ומחשיד מאוד כל עניין המוניות הזה בסין. למה שמונית לא תעצור לקארין ואריאל שסיימו את משימת הגובה הרבה לפני סיד ואייל, אך כן תעצור ומיד לסיד ואייל, שרק בגלל זה הגיעו לפניהם אל המשימה הבאה? סורי, אך אני ממש לא קונה את זה הפקה.

תגיד אתה שמת לב שבלג הקודם .הנהג מונית של סיד ואיל

היה ממש איטי והם איחרו כמעט לכל משימה
למה אז לא התלוננת על זה ?

בקשר לשאלה שלך קורה שמונית לא פנויה או לא רוצה לעלות נוסע מסוים ואחרת כן
כי זה לא שאותה מונית שאמרה לקארין ואריאל לא היא אותה מונית שעצרה לסיד ואיל

וגם לא הבנתי למה אתה מתפלא שסיד ואיל סיימו לפני טיה ופיי שהן התברברו במשימה עצמה

אגב למה לא שמענו אותך שפיה וטיי ממקוםאחרון
בהדחה שלא הייתה
(רון אפילו לא אמר להם שבפעם הבא היה להם עיכוב כי למה שיגיד משהו ליקרות הפקה)הגיעו למקום ראשון בלג שאחרי זה ?תראה אני כן מאמינה שזה אפשרי אבל אני בטוחה שאם זה היה קורה עם זוג אחר (אחד כזה שאתה לא אוהב )היינו שומעים ממך

אגב לא רק שאני בטוחה שטיה ופיי יהיו בגמר נראה לי שהפקה תעזור להן לזכות כי יש להן סיפור יפה . לא יפתיע אותי אם משימת הגמר תהיה מתאים למבנה גוף שלהן כמו שקרה עם אינה ובר

סטילהוק

New member
אז אני מבין שאת גם מהמתלוננים על זה שיש עונה שנשים זכו בה

לא מפליא אותי כלל, כי בניגוד לחו"ל, בישראל אין אחוות נשים ואין פרגון לנשים בריאליטי, בעיקר אם מדובר בנשים צעירות ויפות. נשים בישראל מעדיפים זכייה גברית על פני זכייה נשית. ולא רק במירוץ למיליון הישראלי, אלא בכל תוכנית ריאליטי ישראלית. זו כבר הפכה ממש לתופעה ידועה בישראל שנשים לא מפרגנות לנשים בתוכניות ריאליטי. אז עד שפעם אחת מסכנה זכה צמד של בחורות צעירות במירוץ למיליון הישראלי באים וטוענים אלה שלא אוהבים זכייה נשית בתוכניות ריאליטי שמשימת הגמר הותאמה למבנה גוף שלהן, שזה בולשיט אחד גדול שנובע בעיקר משנאת חינם לנשים בריאליטי, ובעיקר אם מדובר בבחורות צעירות ויפות, כמו במקרה של אינה ובר, הזוכות היחידות במירוץ למיליון הישראלי שהיו צמד נשי.

אגב, שמתי לב שאת נגדירה את עצמך נקבה, אך שמה תמונה של גבר, שזה מסביר הכל.

ראית שהפריע לי שבהישרדות ישראל

החסינות האחרונות התאימו לבנות ולכן נעמה זכתה בהן ?
אבל אני כן זוכרת שלך זה כן הפריע ושם הפקה כן התערבה לדבריך

אז לא אין לי בעיה שבנות זכות (זה שאני בת לא הופך אותי אוטומטית לבעד בנות .לא רואה אותך בתור בן בעד בנים )
אבל כן מפריע לי שעושים משימה מכרעת שמתאימה רק לבנות .היה מפריע לי גם אם המשימה האחרונה הייתה מתאימה רק לבנים

בכלל בהישרדות זה ממש מפריע לי שרוב המשימות הן פיזיות כי זה יתרון לא צודק לבנים

סטילהוק

New member
החסינויות האחרונות בהישרדות בהחלט התאימו לנעמה

וזה ממש לא אותו המקרה. כי כאן מדובר במתמודדות טריות וחדשות במירוץ למיליון, ובהישרדות היה מדובר בזוכת עבר שההפקה הביאה במיוחד לעונה הזאת ואף החזירה אותה למשחק אחרי שכבר הודחה כבר בתחילת העונה רק בשביל הרייטינג, ומאז עשתה הכל שהיא תגיע לגמר. ואני דווקא לגמרי בעד נשים גם בהישרדות, השורדת הכי אהובה עלי בעולם זו קלי וונטוורת', ונעמה בהתחלה בהחלט היתה הפייבוריטית שלי ואפילו כיניתי אותו המלכה, אך מהרגע שהתחלה ההתערבות הבוטה של ההפקה לטובתה וטובת ליהיא הסיידקיק שלה, היה לי ברור שמשהו לא הוגן מתרחש פה, ולא רק לי, בסקר "מי מטומטם" שנערך לגבי העונה האחרונה של הישרדות, רוב הצופים סברו בדיוק כמוני. ובנוסף גם יצאה כתבה שלמה אודות סלילת הדרך של נעמה לגמר ע"י ההפקה כפי שאפשר לקרוא בקישור הבא:
https://friendsjokes.com/הצופים-בהלם-ההפקה-סוללת-את-דרכה-של-נעמה/2/

אם מותר להפקה לעזור למתמודדות חדשות וטריות

למה זה הפריע לך שהפקה כדברייך עזרה לגילי וטלי ?
אולי כי את אינה ובר אתה אהבת ואת טלי וגילי אתה לא אהבת

סטילהוק

New member
ההפקה לא עזרה לאינה ובר והטענה שמשימת הגמר הותאמה עבורן

היא בולשיט אחד גדול של שונאי חינם של אינה ובר ושל צופים שלא מוכנים להשלים ולא מסוגלים לפרגן לזכייה נשית בריאליטי. צילי וגילי לעומת זאת, קיבלו לאורך כל העונה עזרה מההפקה, כולל הנחות, הדרכות ופריבילגיות שאף צמד אחר לא קיבל העונה. שלא לדבר בכלל על כך שהן לא ביצעו לפחות 3-4 משימות ומשימות "המזל" בכל לג רגע לפני ההגעה לפיטסטופ שמאז שהן הודחו פשוט נעלמו נועדו עבורן וקידומן במשחק.

למעלה