פרק 19 - נפרדים מנפאל בהדחה

JAMES DEAN

New member
פרק 19 - נפרדים מנפאל בהדחה

הזוג קארין ואריאל מוצאים עצמם בדילמה:
כשהמשימה גורמת לאריאל להכאיב לקארין.
אך הוא אינו מסוגל. האם ימצאו עצמם מחוץ למירוץ?

סטילהוק

New member
רק האל וההפקה יודעים מי הפסיכי שממציא משימות כאלה סדיסטיות

אני באמת לא מבין את המשפחות של המתמודדים כשהן צופות ורואות איזה סבל אילצו אותם עבור העונה. אפילו בהישרדות שזה הריאליטי הכי קשה וקשוח אין משימות כאלה סדיסטיות שכל מטרן להתעלל פרופר במתמודדים.

ny22

New member
מנהל
בהחלט! גם לי כאב לראות את המתמודדים

בחלק מהמשימות היום. היו בהחלט כמה משימות מאוד לא הוגנות...

פרארי1

New member
כמו שחשבתי, כשמדובר בפייבוריטים שלך

פתאום אין תלונות להפקה.
איך אתה מסביר את ההחלפה בין טיה לפיי במשימת האמבטיה הקפואה?
כל זוג אחר שהיה עושה את זה, היינו מקבלים ממך הרצאה של 500 מילה, אבל כשזה החתיכות בבגדי גוף צמודים (אחרי ששני הזוגות האחרים שענו לקריטריון הזה, שלאורך העונות נראה שהוא המשמעותי ביותר אצלך, כבר עפו), אין לך שום בעיה ולא שומעים אף ציוץ.
כן, אני בטוח שתמציא לנו פה תירוצים, כאלה שלא היית חולם ליישם על זוגות אחרים.
&nbsp
ואיפה עזרת ההפקה לצילי וגילי?
הייתה להם את ההזדמנות הכי קלה ביקום לבקש מהצלם שירמוז להן שהכד המוזהב מונח לו בצד, אבל זה לא קרה והן הודחו.
&nbsp
לאן נעלמו הקונספירציות?
המוצא הישר יבוא על שכרו.

נליאו

New member

לפי דבריו ההפקה עוזרת לגילי וטלי להיות בגמר, אז למה נתנו להם משימה של לסחוב אבנים שברור לכולם שהן היו מתעכבות במשימה כזו וכמו שאמרת איך במשימה האחרונה ההפקה לא רמזה להן שנפל להן מטבע זהב שהן מצאו בהתחלה, והבנות היו מסיימות במקום ה3 במקום להיות מודחות.

סטילהוק

New member
יש גבול אפילו לכמה ההפקה יכולה לעזור לצמד שלא עוזר לעצמו

כבר אמרתי, ואשוב ואומר, יש פעמים שזה מצליח להפקה, ובעיקר עם יש עם מה לעבוד, ולפעמים לא. הפעם זה לא הצליח להפקה, למרות שעצם העובדה שהכד הראשון שהם הרימו היה הכד עם הזהב, ותהיו בטוחים שממש לא בכדי, רק מוכיח שההפקה מתערבת במשחק ושכל משימות המזל עד כה נועדו במיוחד בשבילן וקידומן במשחק, וזאת בכדי שההפקה הישראלית תוכל להתפאר בכך שגם צמד מבוגרות יכול להגיע רחוק (והאמת שכל צמד אחר עם כל הפריבילגיות וההנחות שעשו להן היה מגיע אפילו הרבה יותר רחוק, כי זו ממש לא חוכמה כשההפקה מתערבת לטובתכם במשחק), אך שיש לך שתי מתמודדות כל כך חלשות וגרועות שהגיעו עד לאן שהגיעו רק בזכות ההפקה, גם ההתערבות של ההפקה לטובתן כבר לא תעזור להן. ואם ההפקה גם היתה מנסה לגלות או לרמוז להן על הכד המוזהב שפספסו, זה כבר היה טו מאץ' אובביוס ופירושו של מהלך כזה זה כבר להפוך את המתמודדות עצמן שההפקה עוזרת להן ללא ידיעתן באמצעות אנשי הפקה או שכירי הפקה בשטח המשימות עצמן, לשותפות מלאות להתערבות ההפקה במשחק לטובתן, וזה כנראה הקו האדום שההפקה לא מעוניינת לחצות.

ועובדה שמאז שצילי וגילי הודחו אין יותר משימות מזל, הלכו המבוגרות הפסיקו גם משימות החפש מחט בערימת שחת, מה שעוד יותר מוכיח שכל מטרת משימות "המזל" בכל לג לפני כל הגעה אל הפיטסטופ נועדו מכתחילה עבורן וקידומן במשחק.

אפשר להתעלם מהמציאות ואפשר להעלים עין ולשחק ראותה כמו שלושת הקופים, החירש, העיוור והאילם. אך מדבר אחד לא ניתן להתעלם וזה מעובדות, ובעיקר מהעובדות המדברות בעד עצמן. ולא משנה כמה ינסו להתעלם מהן, הן עדיין יישארו עובדות.

פרארי1

New member
הגיוני בסך הכל

ההפקה הצליחה לרמוז לטלי וגילי מהו הכד המוזהב כדי שתבחרנה אותו ראשון, אבל לא הצליחה לרמוז להן עליו אחרי ששברו אותו ופספסו את החלק המוזהב, כי זה כבר יותר מדי.
&nbsp
ללא ספק, אתה עקבי עם ההגיון העקום שלך, שכמו ההפקה, עובד רק לגבי זוגות מסויימים.

סטילהוק

New member
עצם שאלתך הטיפשית מוכיחה שאינך בקיא כלל בחוקי הפורמט

רק במשימת מחסום אי אפשר להתחלף, בכל משימה אחרת המירוץ מותר. ויותר מזה, אין כמעט צמד העונה שלא התחלף באמצע, ומספיק להזכיר את משימת הצבים. אך כנראה שזכרונך קצר ולוקה בחסר בדיוק כמו חוסר הידע שלך בפורמט וחוקיו.

AA86

New member
זה דווקא לא נכון

באמת יש איסור על החלפה באמצע ומי שמתחלף אצור לקבל קנס של זמן, ואכן גם במשימת הצבים זה קרה וצריך לשאול למה ההפקה לא עשתה זאת העונה.
כמו שטיה ופיי לא קיבלו פס האטה למרות שהיו צריכות לקבל

סטילהוק

New member
תקרא את חוקי הפורמט, מותר להתחלף כל עוד לא מדובר במחסום

רק במחסום אסור להתחלף. גם בהישרדות האמריקאית האבא והבן שזכו בעונת האולסטר התחלפו ביניהם כל הזמן, כי האב הקשיש התקשה בביצוע המשימות הפיזיות, ובסוף לא רק שהם לא נקנסו, הם גם זכו.

ואגב, אם תבדוק בהודעות נבחרות תמצא שם מדריך שלם בעברית על המירוץ למיליון שכתבתי והעלתי לפורום כבר לפני שנתיים, שנקרא "מושגי וכללי המירוץ למיליון", הכולל בתוכו את כל חוקי הפורמט, המושגים והמונחים, הכללים, הסימנים, האיסורים, וכל מה שצריך לדעת כל מי שמתחיל לצפות במירוץ.

זו משימה מסוכנת ויכול להיות שאת התוצאות הן יגלו רק בעוד

כמה שנים כשהצוואר שלהם יתחיל לכאוב.
פשוט מטורף.
ולחשוב על ההשפלה שחשים כשאדם אהוב גורם לך לכאב אפילו כשאתה יודע שהוא לא רוצה לעשות את זה.

משימה איומה.

RossieL

Active member
למה ככה חזק?

נפרדים מנפאל
אבל למה ככה חזק?
אין ספק שהפרק הזה היה אחד הפרקים היותר רעים בעונה.
הוא ריכז לתוכו משימות אל אנושיות, גם עבור החזקים ביותר בשישיה שנותרה.
אוי למי שבחר במשימת הצומת את משימת הדציבלים.
מי חשב על המשימה? לקחת בן אנוש ולהפוך אותו למוט שמכה בגונג ומפיק ממנו צליל עוצמתי?
קסדה? זה מה שעושה את ההבדל?
הפקת המירוץ, נראה לי שהגזמתם. נראה לי שיש גבול לניסיון לסחוט את קצה גבול כוח הסבל של המתמודדים ומשימת הגונג האנושי ומשימת האבנים היתה חציה של קו אדום.

ועדין, כל הזוגות היו נחושים לעשות את המשימות שעמדו בפניהם וכולם עברו אותם בהצלחה יתרה.

מאכזב מאד שטיה ופיי לא הודחו.
מרגיז לשמוע את טיה [או פיי? הקטנה מבין שתיהן] ממררת בבכי על מר גורלה, על כמה החיים לא האירו אליה פניהם, עד כמה תמיד היתה הכבשה השחורה של כולם.
טוב, די, הבנו, אבל במירוץ למיליון סחטנות רגש לא עובדת והצופים לא מצביעים, אז, חאלאס.
דווקא פיי [או טיה? זאתי עם האפרו הענקי על הראש] היא סבבה. לוקחת את המירוץ בדיוק בפרופורציות הנכונות. היא באה לנצח ועושה כל מה שאפשר, אבל לא נכנסת לפינות של מִסכנוּת, של "אכלו לי, שתו לי".
ממש ממש מקווה שבהדחה הקרובה הן ילכו הביתה.
די, מיצוי.

השלישיה הראשונה אחרי הפרק הזה היא בדיוק השלישיה שקיוויתי.
רק בסדר מעט שונה.
איזה אושר היה לצפות, אחרי כסיסת ציפורניים וירטואלית, שסיד ואיל מגיעים לשטיח שניים.
האחים לבית ממן הגיעו ראשונים, וואלה, הגיע להם והזוג קארין ואריאל הגיעו במקום השלישי.
אין ספק, זו צריכה להיות גם שלישיית הגמר, כאמור, רק בהחלפת המקום השלישי בראשון והכל יהיה מוש'.

מי שהפתיע בפרק הזה הם האחים אוראל וניסים.
הנה, קצת שקט, הקשבה ושיתוף פעולה יכולים להקל מאד על ביצוע המשימות. אמנם משימת מזל רגע לפני נקודת הסיום יכולה לשנות לגמרי את התמונה, מה שאכן כמעט וקרה, ועדין, הם בחמישיה.
הם מקסימים, חביבים וממלאים את המסך בצבעוניות ולכן אני מקווה שיצליחו להגיע לרביעית הגמר ויודחו אחרי טיה ופיי.

וההדחה? וואלה, אחת ההדחות המרגשות בעונה.
טלי וגילי, מי היה מאמין שיגיעו לשלב כל כך מתקדם במירוץ?
ולחשוב שאלמלא שמו לב שהכד המוזהב התנפץ, היו הן אלו שכובשות את השטיח וכנראה ניסים ואוראל היו מודחים.
אז תורן הגיע, והחיבוק של רון שחר היה מרגש וכך גם התגובה של טלי, הקשוחה מבין השתיים, שברגע האמת הזילה דמעה.
איך הן אמרו? שהן מקוות שהן יהוו דוגמא לכל הנשים שיאמינו ביכולות שלהן? אני איתן לגמרי. ממרומי גילי המופלג אני בהחלט שואבת מהן השראה.
טלי וגילי – ניצחתן את העונה, ובגדול, אפילו מהמקום השישי!

עכשיו, צריך לנוח, לאסוף כוחות כי היעד הבא הוא ... שנגחאי.
יש למה לצפות
שבוע מופלא לכולנו

shulak14

New member
סדיסטי ומסוכן מעבר להגיוני

מה הרעיון? לגרום למישהו זעזוע מוח, פצעי קור. מבינה משימות של אומץ חוכמה דיוק שיווי משקל אפילו קצת פחד וגועל. אבל פה היה סבל וכאב נטו.
אוהבת את התוכנית ואמשיך עד לגמר. אבל אם זה היה
הקו מההתחלה הייתי פורשת מזמן.

Gרר

New member
הנזק המסוכן באמת הוא לצואר ולעמוד השידרה

הראש מכוסה עם קסדה אז עוד איכשהו אבל מתחת לראש יש צואר שצריך לספוג את הזעזוע הזה... לא יודע מי אישר את המשימה הזאת מבחינה בריאותית.

Gרר

New member
בסופו של דבר היו צריכות לעוף, אין מה לעשות

אמנם עשו הרבה משימות שלא הייתי מאמין שיעברו אבל בלי משימות מזל היו עפות כבר הרבה קודם.

למעלה