פרק 18 - הפיצוץ הגדול

JAMES DEAN

New member
פרק 18 - הפיצוץ הגדול

ניסים ואוראל מחליטים על "יום בלי עצבים" אבל המשימות דוחקות אותם לפינה.
מה קורה כשהאחים הכי קרובים מתפוצצים?

סטילהוק

New member
שהאחים הכי קרובים מתפוצצים בפעם המיליון ואחד אולי...

אם היה מדובר בכל צמד אחר במירוץ העונה (להוציא עדן ואביעד שכבר הודחו), הייתי באמת מתפלא, אך צמד האחים הזה פשוט לא מפסיק לריב, והם כבר רבו והשלימו מיליון פעמים מאז תחילת המירוץ, ולפעמים אפילו נדמה שהביאו אותם למירוץ העונה רק בשביל הריבים והצחוקים, ובגלל זה גם ההפקה עוזרת להם "להישאר" במירוץ, בדיוק כמו לצילי וגילי. כך שמבחינתי לפחות, מדובר בעוד פיצוץ אחד מני רבים אחרים לאורך כל העונה של צמד האחים ניסים ואוראל, עוד יום שגרתי שלהם במירוץ. ולמרות זאת ממש לא אתפלא אם הם עוד יגיעו לגמר, כי ההפקה רוצה אותם בגמר. ואם ההפקה רוצה רוב הסיכויים שהם גם יגיעו אליו.

ויהיה חבל לי מאוד אם צילי וגילי או צמד האחים ניסים ואוראל יעפילו לגמר במקום צמד הדתיים, שמהווים דוגמא ומופת לאיך שצמד צריך להתנהג במירוץ, גם ביחסים שבינם לבין עצמם וגם לגבי צמדים אחרים. ובניגוד לשני הצמדים הללו, הם במירוץ בזכות ולא בחסד. פשוט כיף לצפות בהם. ואם הם גם יזכו בסופו של דבר אז הכי מגיע להם.

RossieL

Active member
הפיצוץ הגדול

קצת עפו על עצמם עורכי התכנית כשהגדירו את הפרק כ "הפיצוץ הגדול".
אוראל לא הכי רגועה "אני אסרטיבית ואז עולים לי הטונים" וניסים יותר בכיוון של ה "קשה לי, אני רעב, הכוח היחידי שלי הוא להזיז את היד לכיוון השלט" מה שהוביל את השניים לאי אלו "פיצוצים" במירוץ.
אז מה יום רביעי משלשום?
אז קצת דרמה מעולם לא הזיקה ומתח גם לא, והנה, ראינו שלא כצעקתה ויש לי מין הרגשה מוזרה כזו ששני האחים עוד ישלימו ויחזרו לחייך אותם ואותנו.

מה שמלחיץ אתי כרגע הוא העובדה שעל הפרק עומדים שני זוגות שהם גם במקרה הפייבוריטים שלי.
סיד ואיל והאחים ממן.
הם חזקים והם מאיימים על כל שאר הזוגות ולכן, הם חייבים להיות הכי טובים, הכי מהירים, הכי חדים.
כך שגם אם יקבלו עצור, אולי זה יעכב אותם אבל לא ישאיר אותם מאחור.
טיה ופיי מוכרחות להיות המודחות הבאות.
ואסור ששום סינריו אחר יתרחש.

טלי וגילי
וואלה, אתן מקסימות, באמת, אבל, וסליחה, באמת באמת, בשלבים האלו של המירוץ אתן משולות בעיני לנהגות שנוהגות ברכב עם hand brake משוך. כבר פחות כייף לעקוב אחריכן ורק מחכים להתקדם עם השאר.
מקווה שתגיעו לחמישיה ובהדחה הבאה ניפרד מכן.

אוראל וניסים
אם רק תפסיקו לריב ותקשיבו יותר, יש לכם סיכוי מעולה להגיע לרביעיה, אחרי שפיה וטיי וצילי וגילי יודחו, אבל שם, סליחה אהובים, אשמח להיפרד מכם.

והשלישיה שלי

אוראל קארין
אמרתי ואומרת שוב: בעיני הם הזוג שראוי למיליון, בגלל כל סיבה שאפשר להעלות על הדעת.
הם פשוט ראויים.

איל וסיד
גם הם ראויים למיליון, הם נתנו פייט ומשחק הוגן לכל אורך המירוץ, אבל אי אפשר שני זוכים במיליון ☹ אז אותם אשמח לראות במקום השני.

חביבי ויצחק
תקשיבו, אתם אהובים ברמות אחרות והלוואי הלוואי ותגיעו לשלישיית הגמר. והמקום השלישי המכובד בהחלט מכובד.
אתם גם ראויים למיליון, אבל אי אפשר שני זוכים ובטח שלא שלושה ולכן, מבחינתי- חביב ויצחק? אתם הזוג שהגעת למקום...... השלישי

אני מקווה מקווה מקווה שכך זה יקרה.
תהיה לי עצובה כל סיטואציה שבה החמישה והשלישיה יהיו אחרים.
ובינתיים, יום שישי הגיע, אז ... שבת שלום לכולם

ny22

New member
מנהל
ממש ממש אהבתי את מה שכתבת

מסכים לגמרי!
גם אני ממש מקווה שהתאומים ושסיד ואייל יהיו בשלישיית הגמר!

ny22

New member
מנהל
אגב, סתם היה חבל על הבלונים

הרי בסוף שהפריחו אותם הם היו מחוברים עם חוט כדי להוריד אחרי זה (ככה לפחות זה היה נראה).
אז בשביל מה היה צריך את הבלונים? היה אפשר רק למלא את הסלסילה ולומר שזה מיועד לשליחה, לא?
&nbsp
&nbsp

למעלה