פרק 15 - המצלמות הסודיות

JAMES DEAN

New member
פרק 15 - המצלמות הסודיות

כשרון שחר שולח את המתמודדים לנוח, זה לא אומר שהם נחים.
הערב, המצלמות הסודיות של המירוץ למיליון נדלקות!.העולם של הזוגות נחשף.

פרארי1

New member
לא מעניין, לא צפיתי

מקווה מאד שלפרק הזה יהיה רייטינג ברצפה, אולי זה ישכנע את ההפקה להפסיק עם הפרקים המיותרים האלה בעונות הבאות.

RossieL

Active member
והפעם: לא מחייב

בא לי ממש בטוב הפרק הזה.
אחרי יום עבודה, שחיה וג'קוזי וקינוח במנה עולמית ממסעדת "בפיתה" בנהריה [הייתי חייבת, מגיע להם, כי באמת כל ביס הוא יום עצמאות קולינרי], פרק 'לא מחייב' היה בדיוק מה שהייתי צריכה.

רק אקדים ואומר שזה לא ממש היה פרק של גילויים מרעישים ומסעירים.
אני חושבת שכל אחד כבר גיבש לעצמו את רשימת הפייבוריטים ואת אלו שהם לא והפרק הזה, חידד וחיזק את מה שכבר ידוע.

הפרק שיחזר "רגעי שיא" ממה שכבר שודר, תיבל בקצת ממה שהתרחש באודישנים וסיים בניסיון ליצור מתח לקראת הפרק של שבת.
ומכאן ש ... כאמור, לא התחדש דבר.
קצת צחקתי, קצת לא, קצת התרגשתי וקצת לא ובעיקר, האמת, הרגשתי ביתר שאת שטיה ופיי מיצו את עצמן.
הקטע בו הראו אותן מתנצלות בפני עדן ואביעד על העצור וההסבר המנומק למה. וואלה? אבל כשאחרים נוהגים באותה צורה, כלפיהן, כאן כבר מדובר בשינאה, בהמרדה, בגזענות.
אז לטעמי ולו הדבר בידי, "טיה ופיי, עבורכן המירוץ למיליון הסתיים".

ובלי קשר, אבל עם, התפרסמה כתבה ב Ynet על עדן ואביעד. בין היתר נאלצת עדן להתעמת עם תגובות זועמות, חלקן ממש מכוערות, של צופים, לגבי התנהגותה ויחסה אל אביעד.
ומה יש לומר? "... בחור צעיר, שלא מכיר אותי, בחיים לא נפגשנו והוא הרשה לעצמו לשלוח לי הודעה כזו. על סמך מה? על סמך מה שהוא ראה בטלוויזיה". [מדמיינת לעצמי את קולה הצווחני בסיום המשפט ואת גלגול העיניים המזלזל].
כאילו, הלו, עדן, אפ'חד לא מכיר אותך ואת מה שאנחנו רואים אנחנו 'שופטים'. ומה שרואים נראה רע לגמרי ובאמת אני מקוה שבחייך ה'רגילים' את שונה.

לסיכום:
הפרק היווה סוג של אתנחתא, משהו שאנחנו זקוקים לו מידי פעם.
מבחינתי, כאמור, היה מצוין, ועכשיו, אפשר להמשיך.
שבת נוחתים ביבשת אסיה. אז צריך להתכונן ��

ny22

New member
מנהל
לא צפיתי, האם בכל זאת כדאי לראות?

או שזה פרק מיותר?
&nbsp
אגב, גם הזוגות המודחים (כמו עומר ומיכל, רן ובן) היו בו או לא?
&nbsp
תודה!

RossieL

Active member
לצפות או לא לצפות, זו השאלה

תראה, זה פרק קליל שמחזיר את הצופה לימי המירוץ הראשונים ודוגם אירועים.
פרק חביב, בלי מתח, עם קצת צחוק ודמע [לזכר...] ולמי שעוד לא סגור על עצמו לגבי המתמודדים, הפרק הזה אולי יעזור לו.

אז, לראות או לא לראות?
דווקא כן, בזמנך הכי חופשי, כזה שממילא אין לך שום דבר יותר טוב לעשות בו

ny22

New member
מנהל
האמת שבסוף ראיתי חלק...

רעיון נחמד, אבל אני פחות מתחבר לפרקים כאלו אפילו שמדובר בפרקים מרגשים ונוסטלגיים...
&nbsp
אבל תודה על ההמלצה בכל אופן

Gרר

New member
אם הפרק היה מתבסס על אודישנים וקטעים שלא נצפו - מילא

זה יכל להיות נחמד לראות קצת unseen. אבל כש-70% מהפרק מבוסס על קטעים שהוקרנו בפרקים המקוריים - זה הופך לשיעמומון. בשביל לראות קטעים בשידור חוזר יש לי VOD, ממיר מקליט, אתר אינטרנט ואפליקציה.

סתם לצורך ההשוואה, בסידרת ריאליטי בנושא אחר שנקראת Fixer Upper, סידרה שעוסקת בנושא של עיצוב הבית, עשו פרק כזה אחרי שלוש עונות שלמות ובפרק הזה 80% מהקטעים היו כאלה שלא הוקרנו מעולם. פיספוסים. מאחרי הקלעים. קטעים שנפלו בעריכה. זה נעשה בהמון הומור וטוב טעם וסופו של דבר שזה היה אחד הפרקים הכי מצחיקים בסידרה וסופו של דבר שהייתי מוכן לראות את הפרק הזה גם פעמיים.

מהשידורציה החוזרת שעשו במירוץ למיליון פרשתי אחרי חצי שעה. זה כל ההבדל.

למעלה