פרק 14 - פרק הדחה

סטילהוק

New member
מי שמאמין שהמבוגרות מוצאות בכל פעם את הרמז איך שהן מגיעות

פשוט חי בלה לה לנד ולא מבין שיש כאן התערבות בוטה מאוד של ההפקה לטובתן.
מה ההסתברות שבכל משימת מזל (חיפוש מחט בערימת שחת) שלפני הפיטסטופ, צמד המבוגרות מוצאות את הרמז איך שהן בכלל מגיעות למשימה, כמו בלג האחרון שהמעטפה פשוט נמסרה לידן. אני אגיד לכם מה ההסתברות שזה יקרה כל פעם? זה כמו שכל לג צמד המבוגרות יזכו בלוטו, קרי ההסתברות שזה יקרה פשוט שואפת לאפס.

JAMES DEAN

New member
פרק 14 - פרק הדחה

כל העונה האחים ממן צוחקים בדרך למיליון אבל הערב העולם מתהפך.
האם התאומים שרגילים להוביל ימצאו את עצמם אחרונים?

סטילהוק

New member
יש לי תחושה שהערב הבנות מודחות

על פי הפרומו, שבו רואים את מיכל כמעט בוכה בפיטסטופ, וגם הן אומרות באיזה שלב זה אנחנו או הם ומראים את הדתיים. מקווה אוד שאני טועה, אך יש לי תחושה לא טובה לגביהן...

סטילהוק

New member
וכרגיל...

גילי וטלי מגיעות כמעט אחרונות למשימת החיפוש מחט בערימת שחת בסניף הדואר, ומקבלות לדן חבילה שבמעטפה הראשונה שלה נמצ הרמז למיקו הפיסופ, ולא צריכות בכלל להתעכב ולחלק מעטפות לתיבות הדואר, אלא פשוט לנסוע לפיטסטופ. כמה לא מפליא... וכמוהן גם עדן ואביעד, שיש להם עצור, כדי שלא יתעכבו שם יתר על המידה לפני העצור. לפחות טיה ופיי עקפו אותם בגלל העצור והגיעו ראשונות לשטיח של רון.

פלג ק

New member
אין מצב

שאין לגביהן התערבות של ההפקה, לאורך כל התקופה.
לא אתפלא אם יסדרו להן גם את המקום הראשון במירוץ.

סטילהוק

New member

לצערי התחושה הלא טובה שלי לגבי הבנות התבררה כנכונה, והשתיים הודחו כי הגיעו אחרונות שנייה אחרי סיד ואייל לשטיח של רון.

ועכשיו אחרי שההפקה הצליחה במשימתה להדיחן ולהשאיר במשחק את כל הצמדי הפייבוריים שלה, שמצאו בזה אחר זה, כאילו מסרו להם אותה ליד, את המעטפה עם הרמז במשימת חיפוש המחט בערימת השחת המעצבנת והחוזרת על עצמה מחדש בכל לג, נותרו לי רק שני צמדים פייבוריטים במירוץ, טיה ופיי כמובן, שעשו מהפך ענק והגיעו ראשונת לפיטסטופ אחרי שבלג הקודם הגיעו אחרונות וכמעט הודחו מהמשחק, אם זה לא היה פיטסטופ אחרון ללא הדחה, וזוג הדתיים לייט קארין ואריאל. כל שאר הצמדים במשחק העונה ממש לא מעניינים אותי ויכולים להיות מודחים בזה אחר זה. ובראשם יקירי ההפקה הבולטים.

המון בריאות והצלחה לעומר ומיכל הפייטריות המתוקות והמקסימות שממש כואב הלב על הדחתן הערב. ומי ייתן ולפחות שני הצמדים הפייבוריטים האחרונים שלי שנותרו במירוץ, יגיעו לגמר ויילחמו ביניהם על הזכייה במקום הראשון.

RossieL

Active member
Au revoir République de Maurice

הדחה, זה מה שהיה בפרק שלנו אתמול.
כל הדחה היא לא נעימה, אלא שיש כאלו שהן ממש לא נעימות ויש כאלה שפחות.
למשל, ההדחה של זוג הסוורים בעונה השלישית, אלירן ודויד, היתה מבחינתי טראומטית.
אמיתי לגמרי.
אחרי ההדחה פשוט הפסקתי לצפות במירוץ.
גם הפרידה מג'וזי ואלכס, עונה 5, רגע לפני הסוף, עלתה לי בבריאות

ויש עד דוגמאות [אבל אנחנו לא בחיים שכאלה של המירוץ ��]

אז נחזור לאתמול ולהדחה של עומר ומיכל.
הן היו חמודות, הן היו נחושות והן רצו את המיליון. אבל אליהן פחות התחברתי ולכן בשניות בהן העריכה שיגעה את הצופים במאבק בינן לבין איל וסיד אני פשוט מוסמרתי לכורסא.
ואיזו הקלה חשתי כשראיתי את שני הבנים נוחתים על השטיח.

עכשיו, אחרי המתח והיום המטורף, צריך לנוח, לאגור כוחות ולתכנן את התגובה לפרק.
אז בינתיים, שבוע טוב לכולנו ונשתמע

AA86

New member
קובי פה? בטח נהנה מהפרקים האחרונים

קובי אוהב שיש מירוץ בין זוגות בריצה אל השטיח, ובשתי ההדחות האחרונות היה לנו תחרות על המקום האחרון..
&nbsp
מרשים מאוד שזוג מגיע מהמקום האחרון בלג אחד למקום הראשון בלג שאחריו, אבל, היה מאוד חסר פה מה שנקרא 'פס האטה', קנס על אי הדחה.
&nbsp
בנוסף, פתאום שמתי לב, איפה התיקים של הזוגות? איך עושים לג בלי תיקים?

למעלה