פרק 13 - מלחמת הבופה

RossieL

Active member
המצב קשה

הסיטואציות שיש להתמודד איתן הם בהחלט מצבי קיצון, אצל כל המתמודדים. ועדין, ההתנהגות שלה, בעיני, היא מוגזמת.
אפילו בטסטות, כשרגועים יותר, שים לב לשפת הגוף שלה, למבטים המזלזלים, להבעות הפנים, נדמה כאילו היא לא סופרת אותו כי הוא בלתי ספיר בעיניה.

'צטערת, אבל אני לא מקבלת את ההסבר "היא היתה בקריזה".
זה יכול היה להיות נכון במשימה אחת, אבל לא בכל המשימות.
הוא עושה את המשימה והיא מהצד נובחת עליו, מעבירה עליו ביקורות ופשוט מבזה אותו.

לגבי האודם/ ליםסטיק [אותו דבר
], אז כן, רק לעיתים נדירות נראה אותה כשהוא אינו מרוח על שפתיה במושלמות. הפך להיות סימן ההכר שלה ובלעדיו, נו, אני עוד עלולה להתבלבל

ובכל מקרה, אני באמת מקוה בשבילה שהיא תרגיע.
אמנם, היא הגיבה לשלל התגובות שקיבלה בעקבות הפרק האחרון וכתבה:
שהטוקבקים לא משפיעים עליה "היד כל כך קלה על המקלדת. כשיצאתי למירוץ למיליון ידעתי שיהיה לאנשים קשה לעכל אותי וזה בסדר, אני בחורה חזקה שכבר למדה להתעלם מאנשים בעלי דעות שליליות לגבי. החברים הקרובים והמשפחה שלי מכירים אותי היטב וזה מספיק עבורי. הזוגיות שלי ושל אביעד חזקה, איתנה, מצחיקה ומלאה באהבה, יודעת לסנן תגובות רעות ולשנייה זה לא חודר אותי. בתקופה הזו אני לא מפסיקה לחשוב על ילדים שעוברים התעללות ברשתות החברתיות ולילד שעדיין לא פיתח חוסן נפשי כלפי החברה זה עלול להוביל לאסון. אנשים , תחשבו עוד שנייה לפני ה – send".

אבל גם ציינה שהדבר גרם לה למחוק את התגובות הרעות ולהפעיל אופציה בה היא צריכה לאשר הופעת תגובות חדשות.

https://tmi.maariv.co.il/celebs-news/Article-714863

עדן יקירה, את לא בחורה רעה, את רק צריכה להאריך את הפתיל.
כאמור, תמשיכי כך, ואת עלולה לאבד הרבה יותר ממיליון שקל [אם בכלל זכיתם בהם]

RossieL

Active member
נקמה- זה הכוח המניע שלהן

חבל, כי הרבה כוח ואנרגיה ילכו לאיבוד בתכנון הנקמות הקטנות והמתוקות האלו ש"פגעו" בהן.
הן צריכות להתמקד במשחק ובאיך לנסות לנצח אותו.
אלא שההתנהלות שלהן כנראה תגרום בדיוק להיפך.
ואני מודה - אני לא אצטער כשהן יודחו, ואולי אפילו מוקדם יותר מאשר מאוחר.

והערב, פרק הדחה והפרומו מבשר לנו פרק מטלטל.
אז אני אצטייד בכל מיני אקססוריז כדי לא לקסוס ציפורניים: פיצוחים ובירה.
ויאללה, האחים ממן, איל וסיד, ניסים ואורל, קארין ואריאל, מיכל ועומר, טלי וגילי, עדן ואביעד - מקווה לראות את כולכם על השטיח לפני המקום השביעי והאחרון.

טייה ופיי, מקווה שאתן תהינה אלו שיגיעו במקום השביעי והאחרון ובשבילכן ... המירוץ יסתיים.

JAMES DEAN

New member
פרק 13 - מלחמת הבופה

כשישראלים רואים בבית מלון בופה, מתחילה מלחמה.
הזוגות מעמיסים צלחות בדו קרב מעורר תיאבון.

סטילהוק

New member
התחלתי לצפות מאמצע הפרק

איך טיה ופיי כבר בראש? לא היתה להן משימת ספידבאמפ בגלל שהגיעו אחרונות בלג הקודם? ואיך הבנות הידרדרו שוב לאחור, אמנם לא אחרונות, אך עדיין בין הצמדים האחרונים... ביחד עם צמד המבוגרות וסיד ואייל שאחרונים מאחוריהן, ועוד מחכה להן דו-קרב האוכל...

פרארי1

New member
לא היה ספיד באמפ

מיכל ועומר איבדו מקומות במשימה של מציאת מפתח מתחת למים, לקח להן כמה נסיונות כשהיו זוגות שמצאו מיד, בין היתר טיה ופיי שקפצו כמה מקומות במשימה הזו.
סיד ואיל יצאו אחרונים ממשימת העמודים, כי לקח להם הרבה זמן להבין מה המילה שהיה צריך להרכיב.

פרארי1

New member
לפי הפרומו לפרק הבא, הפתעה!

NOT...
&nbsp
שוב תהיה משימת מזל לפני נקודת הסיום.
זה כבר נהיה עלוב.

RossieL

Active member
אוכל, קדימה אוכל

אני ממש לא יודעת איך להתחיל את הפוסט שלי, כי אני עדין מתרגשת, כן, זו המילה, מקארין ואריאל.
הנה זוג שהתחיל בקול ענות חלושה, בעיני הם כיכבו על משבצת ה מאמי של המרוץ וככל שהזמן חולף כך הם מלמדים את כולנו על זוגיות, על נחישות, על דבקות במטרה, על פירגון ועל כבוד.
הם הדוגמא לכך שלא תמיד כוח הוא המנוף להצלחה.
אתמול הם היו נפלאים! מרגשים! והכי ראויים לזכות במיליון!!!
שיתוף הפעולה שלהם בכל המשימות עד השיא, דו קרב האוכל.
הם הבינו ואת המשימה, קצת מאוחר, אבל הפיקו לקח חשוב ו"שיחקו" אותה בגדול מול אביעד ועדן.

או, ובמעבר חד, אביעד ועדן הם ההפך הגמור.
לרגעים חשבתי שעדן התבגרה עם התכנית, קיבלה קצת תובנות ושינתה דרכיה. מסתבר שטעיתי. היא רק הולכת ומחמירה, ההתנהגות שלה פשוט בלתי נסבלת, והיחס שלה לבן זוגה? מה זה זה? ואביעד? וואלה, שאפו ענקי שאתה מחזיק מעמד. איך אתה מסוגל להתמודד עם כל כך הרבה זלזול מצידה? גם כשהיא so called מפרגנת היא עושה זאת בזלזול, והיא לא בוחלת בזמן, במקום ובאנשים שנמצאים בסביבה. עדן חייבת להתאפס על עצמה כי על הכף יש הרבה יותר ממיליון שקלים ....

ושני הזוגות החביבים עלי ביותר, האחים ממן ו- סיד ואיל.
ווי, שתי האוחצ'ות פשוט מהממות. לרגעים קשה להבחין שמדובר בשניים כי הם כל כך מסונכרנים – הבעות, תנועות, שפת גוף ... והם מצחיקים ברמות, גם כשהם פחות, הם עדין מצחיקים.
סיד ואיל, אמא'לה, מה קרה לכם עם שוק הירקות? דווקא במשימה כזו נפלתם אל תוך תהום הנשיה? מהמשימה הזו יצאתם אחרונים??
אני באמת מקווה שאת המשך הדרך תעשו כפי שהתחלתם, בטורבו.
אה, וטוב מאד שאתם נשארים נאמנים ללוח. טיה ופיי היא הבחירה המושלמת מבחינתכם. למה לפתוח, כרגע, חזית חדשה?

ונותרנו עם טלי וגילי ואוראל וניסים.
שני זוגות אנדרדוגיים כאלו, אבל הם בהחלט סוללים דרך יפה במרוץ.
גילי עם האופטימיות המתפרצת ושמחת החיים הבלתי נגמרת ["היא מלכה, היא מלכה, היא מלכה"] וטלי היותר רציונאלית. שילוב כל כך מוצלח שבזכות האישיות השונה של שתיהן הן מצליחות להתמודד עם מה שמרביתנו לא היינו מסוגלים, בטח בגילן.
לאן הן יגיעו? מכאן כבר באמת לא חשוב. הן עשו דרך שצעירים מהן לא עשו ועל כך, שאפו ענקי. הלוואי ואני אצליח ככה [אם, אם אי פעם אגיע למרוץ ��]

אוראל וניסים, וואלה, בפרק הזה גילינו שהם יודעים לבצע משימות במינימום קיטורים. אוראל היתה אסרטיבית, ברורה וחד משמעית [משימת המילים והעמודים] וניסים עשה את זה כמו גדול. הוא דילג בקלילות על העמודים הגבוהים כאילו היה איילה שנסה על חייה.
ניסים? רואה? אין דבר העומד בפני הרצון.

וככה עבר לו עוד פרק ובשבת ... הדחה.
זהו, אין עוד הצלות [☹]

סטילהוק

New member
הכי אשמח אם בשבת יודחו הממנים שני האוחצ'ות המעצבנים

שלא רק שנמאס לי כבר לראות את פרצופם הזחוח שההפקה בכוח דוחפת לנו הצופים לתוך העיניים, אלא גם הקול המעצבן והזלזול בכל המין הנשי, והדיבור המעצבן והקריאה לגברים בגוף נקבה, עזבו בינם לבין עצמם, לזה כבר התרגלתי, זה שלהם,אך לאף אחד אין זכות לקרוא לגבר סטרייט "הומואית מזדקנת", או לדבר על גבר אחר בגוף נקבה. את זה אפילו נשים אמיתיות שכל תופעת האוחצ'תיות שקמה בשנים האחרונות ונדפחת לכל ריאליטי היא לא יותר מחיקוי עלוב שלהן שמזלזל במין הנשי ואף מנסה להגחיכן, לא עושות.

שלא לדבר בכלל על כך שעכשיו חביב ויצחק "הנשמות הטובות" החליטו להתלבש בלוח ההצבעה דווקא על עומר ומיכל, כי נפתחו להם העיניים שהן הגיעו שלישיות לפיטסטופ בלג האחרון, ופתאום הן נראות להם מאיימות.

אז כמו שנאמר קארמה איז אה ביאץ', ומי שמתכנן לחפור בור למישהו אחר זה יחזור אליו כמו בומרנג ובסוף רוב הסיכויים שבסוף ייפול בו בעצמו. אז שתהיה להם נפילה נעימה כל הדרך החוצה מהמשחק. וקצת שקט מהם ופחות עצבים עד לסוף המירוץ ממש לא יזיק לי ולצופים.

ny22

New member
מנהל
פרק די נחמד...

אהבתי ממש את קארין ואריאל את היחסים בניהם

&nbsp
מה שכן, משימת האוכל הזאת די לא הוגנת. היא די מבוססת על ניסיון.
מי שהיה בה אמור להבין איך לנצח (אם הוא נשאר לדו-קרב הבא)

למעלה