משימות העונה

Piglet77

New member
משימות העונה

מבחינת משימות השנה - כל לג יש משימת מזל בסוף שדי טורף את הקלפים, ועדיין לא הייתה אפילו משימת צומת אחת.
מוזר קצת.....

פרארי1

New member
בפרומו הראו משימת צומת בפרק הבא

הקטע של משימות מזל לפני נקודת הסיום, באמת כבר מתחיל לעצבן.
ברור הרצון לתת אפשרות לחילופי מקומות ולעקיפה, אבל כשזה קורה כל פעם, זה מתחיל להריח מהקונספירציות של סטילהוק, כלומר שרוצים לתת לזוגות מסויימים לעקוף.

AA86

New member
עודף משימות המזל זה לא דבר חדש

לצערנו במירוץ באמת עושים הרבה כאלה.
וההתרגשות בפרומו מזה שתהיה משימת צומת כל כך מיותרת, זה דבר כל כך טריוויאלי, סתם טיפשי

סטילהוק

New member
עוד לא היתה אף עונה, גם בישראלי, שכל לג היה בסופו משימת מזל

זו העונה הראשונה שהם עושים את זה. ובמשימות מזל גם קל להפקה להתערב. למשל עם 5 הסבונים, אם רוצים שצמד שההפקה חפצה בייקרו יתקדם לראש המירוץ, כל מה שההפקה היתה צריכה לעשות זה לתת להם עמדה שבה בכל 5 הסבונים יש ציפור שחורה ולא איקס לבן. הרי אף אחד לא יכול לבדוק את זה, כי אחרי שמוצאים את הציפור השחורה בתוך הסבון עוברים למשימה הבאה, ולא מתחילים לבדוק מה מסתתר בשאר הסבונים של הצמד שמצא את הציפור השחורה כבר בסבון הראשון, ורוב הסיכויים שממש לא בפוקס. בדיוק כמו עם הנהגים שההפקה הצמידה להם, שיכולים לעשות בקלו את ההבדל בין ניצחון להפסד במירוץ. ואת זה יכול להגיד לכם כל מתמודד שהשתתף במירוץ, שכשאתם תלויים בנהג שום דבר לא יעזור ואם הוא נהג טוב הרווחתם, אך אם הוא נהג רע אכלתם אותה. ובעיקר כשאין אפשרות לרדת מהרכב שההפקה הצמידה לכם עם הנהג שההפקה הצמידה לכם ולהחליפו באחר. זה מה שנקרא להידפק עד הסוף.

RossieL

Active member
שששש.... לא לגלות

כשראו אותם מגיעים.... רק אז הניחו את הסבונים ליד האמבטיה וגם ..... גם כיוונו אותם בדיוק לאמבטיה הנכונה.
כן כן, ככה, בדיוק

סטילהוק

New member
למה אתה חושב שאין אפשרות שזה באמת מה שקרה?

נראה לך הרבה יותר היגיוני שהמבוגרות מצאו את הציפור על הסבון הראשון כמו שמצאו את סמל המירוץ בהר הזבל על ההתחלה איך שהגיעו עייפות ותשושות בלילה למסוע במפעל המחזור? מה הבעיה של ההפקה לשים להן את זה עם אחד משתולי ההפקה כבר על ההתחלה כדי שלא ייתקעו שעות שם?

ny22

New member
מנהל
הסיבה שבגללה נראה לי שאין כמעט משימות צומת היא...

שמדובר בכסף
.
תחשבי על זה שכל משימת צומת היא בעצמם משימה כפולה (מבחינת העלות).
בשביל משימה כזאת ההפקה בעצם משלמת על שתי משימות, ולכן היא צריכה להוציא יותר כסף...

אבל בעונות קודמות כן היה

הייתה עונה שעונש של זוגות במקום עצור היה לחזור ולעשות את משימה השנייה של הצומת

אגב אני שונאת משימות צומת אז לא מפריע לי שאין אותם העונה

סטילהוק

New member
לפי מה שזכור לי לפחות לא היה בעונות קודמות בכל לג עצור

וגם לא היה בכל לג לוח הצבעה כמו בעונה הנוכחית. שלא לדבר בכלל על משימת חיפוש מחט בערימת שחת (משימת מזל) בסוף כל לג. וכן, משימות צומת כשבכל לג יש עצור שיכול להפוך בגלל משימת הצומת שמחכה לצמדים בלג הבא לסיבוב פרסה, הרבה יותר מסוכנת מעצור של 15 דק' ובעיקר אם מדובר בצמד מוביל שגם כך מגיע בהפרש גדול מהצמדים שאחריו לפיטסטופ.

ny22

New member
מנהל
נכון, אבל זה עדיין עולה להפקה יותר...

עדיף להשאיר זוג למשך 15 דקות מאשר לתת לו לעשות עוד משימה (מבחינת עלויות).

כי זה בסוף

יש הרבה מאוד משימות שכל מטרתן היא לקבץ את המתמודדים, אולי לעשות קצת רישאפל, ואז לשחרר אותם חזרה למירוץ באינטרוולים.
כלומר גם אם אני אעשה את הצד השני של הצומת, תהיה בהסתברות גבוהה משימה כזאת בהמשך הלו"ז.
אבל מרבע שעה בסוף אין אופציית recovery.

אגב סתם לגבי האכזריות של משימות מזל לפני פיטסטופ - האמריקאים עשו ניסוי במשהו אכזרי בהרבה, לדעתי - הם הכניסו את הדו-קרב בתור המשימה האחרונה לפני הפיטסטופ - כשרואים את הפיטסטופ מהדו-קרב.
אכזרי.

AA86

New member
לא כל כך הבנתי

את מה שאמרת לגבי הרישאפל.
לגבי מה שאמרת באמריקאי, אני זוכר עונה היתה משימה עם הליכה עם סלסלת פירות על הראש, ממש כמו שהלכו עם המים בפרק האחרון, כשבסוף המשימה היה פיטסטופ

ny22

New member
מנהל
זאת לא שאלה של זמן?

לא ממש הבנתי:
אם המשימה השנייה בצומת לוקחת לך יותר מ-15 דקות, למה לא כדאי להמתין 15 דקות? זה פחות זמן...
או שאתה מתכוון לכך שאם אתה עושה צומת אזי יש לך הזדמנות לעקוף בגלל שיהיו עוד משימות של "קיבוץ" (המתמודדים), אבל 15 דקות זה בסוף אז אין ממש דרך "לעקוף"?

למעלה