פרק 9 - הבאנג'י האסור

בקשר לעצור

זה בעיה כי רובם מעדיפים להצביע לאנשים שהם הצביעו בעבר ולא לשקול כל הצבעה לפי מצב העניינים באותו רגע
והם מצביעים להן בגלל שילוב של חוזק וגם נראה לי שחברתית פחות התחברו אליהן מאשר לשאר הזוגות החזקים כמו התאומים ואיל וסיד

סטילהוק

New member
מה שהכי מעניין שדווקא מי שהבטיחה לנקום בהן על העצור ששמו לה

לא משתתפת בזה בכלל, ואפילו לא שמה להן עצור אחד מאז שהן שמו לה ולבעלה. קצת מוזר אחרי כל ההאק והשמאק...

JAMES DEAN

New member
פרק 9 - הבאנג'י האסור

ברוכים הבאים לזימבבואה ולבאנג'י האסור של אפריקה.
מי יעוף אל התהום? ומי הזוג המפתיע של העונה?

סטילהוק

New member
שמישהו יסביר לי איך...

שמישהו יסביר לי איך אוראל וניסים נשארו אחרונים במשימת הרכבת וסיימו הרבה זמן אחרי שכל שאר הצמדים עזבו את המקום, הגיעו לפני הבנות והבנים למשימת הדו-קרב? האם יש פה בעיה רצינית של עריכה עלובה העונה או שיש כאן משהו הרבה יותר מסריח?

RossieL

Active member
דייייי, אתה מתיש

המירוץ למיליון מכור.
הזוכים נקבעו עוד בטרם נבחרו!
כל התכנית היא ביום אחד גדול!

די, תן לנו לראות, להיות במתח, ליהנות מהספק שאכן דברים קורים כפי שאנחנו רואים אותם!

סטילהוק

New member
אף אחד לא מכריח אותך להיכנס להודעות ולתגובות שלי

וכמו שזכותך לכתוב מה שבא לך, גם זכותי לכתוב מה שבא לי ומה שאני חושב, ואף אחד לא יגיד לי מה לכתוב ומה לא לכתוב. אנחנו לא ילדים בגן שמשחקים בקקי.

סטילהוק

New member
ואני שוב אשאל איך בכל פעם שאוראל וניסים נשארים אחרונים מאחור

הם מצליחים להגיע לפחות לפני שני הצמדים שסיימו ויצאו הרבה לפניהם מהמשימה הקודמת. האם יש להם כוחות-על של שיגור ישיר למשימה הבאה? זה הרי לא הצמדים עצמם נוהגים ומנווטים ממשימה למשימה, זה הנהגים שהצמידה להן ההפקה, וכפי שוודאי שמתם לב, לפחות חדי העין שביניכם, לא אלה שצופים רק בשביל לצפות ולא להבין במה שהם למעשה צופים, אלה עדיין אותם הנהגים מתחילת העונה, וניסים אפילו הודה בכך שגם הנהגים שהצמידה להם ההפקה עדיי לא התחלפו, למרות שהם עברו ממדינה למדינה.

למעלה