משהו שנראה לי קצת מוזר, מה דעתכם?

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
משהו שנראה לי קצת מוזר, מה דעתכם?

זה נחמד שמלהקים זוגות של סלבריטאים,
אבל אחרי מה שקרה לנוי והדר חשבתי שזה מאוד מזכיר את מה שקרה לרוני ויעל דואני (באגם בפינלנד), ופנינה וחן רוזנבלום ולבת שלה בירושלים.

זה לא מוזר לכם שכל הזוגות של המפורסמים תמיד יוצאים בד"כ מוקדם בגלל פציעה או משהו כזה?
מלבד רגב הוד שהוא ואשתו הצליחו להגיע לגמר...

הפוך גוטה. התימניות שרדו לא מעט עם יד שבורה.

אולי מפורסמים הם איך לומר... לא כל כך מחושלים על סף מפונקים...

היה לנו קטע כזה בחצי הגמר

נחש מחץ את היד של טליה והיא איבדה תחושה.
הפקה: את רוצה שנלך למיון?
טליה: השתגעת?! אחרי שנגיע לשטיח

ny22

New member
מנהל
כל הכבוד לטליה

אז כנראה שזה באמת מה שרוצים להראות לנו.
כנראה שיש עוד מקרים כאלה שההפקה לא רוצה להראות...
&nbsp
תודה על הסיפור קובי

ny22

New member
מנהל
נכון, היו לא מעט פציעות במהלך המירוץ, אבל הטענה שלי, כמו

ששמת לב בטח היא לגבי המפורסמים...
וכן, בהחלט יש מצב שהם מפונקים יותר..

כמו ש-AA86 כתב - יש לא מעט דוגמאות לזוגות שאחד מבני הזוג נפגע במירוץ ולמרות זאת הם המשיכו...

AA86

New member
זה לא מדויק

רוני ויעל הגיעו לשטיח ולא הודחו בגלל פציעה. לירן כוהנר (בגלגול הראשון של המירוץ) הודחה בשטיח ולא בפציעה. חן שילוני הודחה בשטיח וגם מור סילבר, אם נחשבת כסלב..

דוגמאות מעולות

לא אמרתי שסלבים נפצעים, אמרתי שהם מפונקים.

רוני סופרקשהלי הודחה כי שרפה ים זמן על "אני לא עושה את זה" במשימה של הקנו
את לירן כוהנר תשווה לבלונדיניות מאותה העונה כדי לראות קשיחות מול פינוק
חן שילוני הודחה כי היא לקחה זמן לבכות, בעודה יושבת על המדרכה, במקום לדחות את הבכי למונית (כולם בוכים שם. הקונץ הוא לזכור שתהיה מונית עוד כמה דקות ואז אפשר לבכות במקיבל להתקדמות)
מור סילבר זה סיפור עצוב. הן "הזוג שהתכונן" בעונה שלהן, אבל הן פשוט היו חלשות מאוד פיזית והשותפה שלה נפצעה. זה באמת היה מבאס.

AA86

New member
תודה על המחמאה :)

מלכתחילה התגובה שלי היתה לny22 ולא אליך.
&nbsp
לגבי מה שאמרת, אתה בטח מעורה יותר ממני אבל אני לא בטוח שכל מה שאמרת מדויק.
רוני ויעל הודחו במשימת מזל.
כוהנר - לא זוכר בדיוק מה היה שם, אכן אין מה להשוות בינן ולבין הבלונדיניות אבל היו עוד פקטורים, כמו התקף האסתמה של ילנה.
חן ואלון התעכבו מאוד בגלל שניסו לקחת את הקיצור דרך ופספסו.
מור ומור, היה לי קשה להתחבר אליהן, לא ראיתי אותן כ"הזוג שהתכונן" כמו שאתה אומר

משימות מזל

לקח לנו בממוצע 3-4 שעות לעבור כל משימת מזל שהייתה לנו (לזהות מרק, למצוא רמז מתחת לכסא באיצטדיון, להתאים מפתח למנעול)

הקונץ במשימות האלו הוא לבנות ספייר זמן לפני שמגיעים אליהן כדי שאפשר יהיה לשרוף בהן זמן על מזל מחורבן.

בפרק לפני שהן מודחות סופרקשהלי מצליחה לייצר ספייר זמן שלילי על ידי זה שהיא מסרבת לחזור לקנו ונותנת לכולם לעקוף אותה.

לגבי חן - אחרי משימת המזל היא יושבת לבכות על פינת הרחוב. הכי מיותר בעולם. ממקור ראשון אני יודע שהם עפו על אפסילון זמן. גם מור וליאור מהעונה שלנו עפו על זה שהם לקחו כמה דקות להירגע ועפו על 2-3 דקות במירוץ לשטיח (בקובה II)

סטילהוק

New member
כמו האם ובתה העונה, שכל הזמן רבות, היסטריות וקוויטריות

שבכלל זכו מן ההפקר בלג הזה שנוי והדר הודחו בשל פציעתה הקשה של הדר. ואפילו לא קיבלו זמן המתנה לפני שההפקה דאגה להקפיצן ישירות למשימה הבאה. ועכשיו במשימת הדו-קרב פשוט ויתרו לטלי וגילי שאפילו לא היו צריכות להתלבש כמו פינגווינים. שלא לדבר על הריב הקולני על סף היסטרי שלהן ביקב לפני...

AA86

New member
שונא משימות מזל

בייחוד כשהן לפני פיטסטופ.
&nbsp
האמת שאני לא ממש זוכר את מה שאתה אומר לגבי רוני, אתה בטוח שאתה לא מתכוון ליוכי ולינור?

ny22

New member
מנהל
איך בונים ספייר זמן? הרי בכל משימה עדיף שיהיה ספייר זמן, לא?

כלומר, ברגע שמגיעים למשימה ישר כדאי להתחיל לנסות לסיים אותה, לא?
&nbsp
או שלא ממש הבנתי את כוונתך

סטילהוק

New member
בונים ספייר זמן ע"י זה שמסיימים ראשונים משימות ויוצרים פער

מול שאר הצמדים במירוץ, ככה יש מספיק זמן להתכונן ולעבור את המשימות הבאות, כי עד שנצמדים האחרים מגיעים אליהן, אתם כבר במשימה הבאה, וככה עד הפיטסטופ.

כמובן, שזה לא תמיד אפשרי, כי יש משימות שאם רוצים או לא רוצים נתקעים עליהם שעות, ולכן קשה ליצור פער שאתם תקועים ביחד עם כל שאר הצמדים, או שצמדים חזקים יותר פיזית מסיימים את המשימה לפניכם ויוצאים למשימה הבאה.

השיטה העיקרית לבנות ספיר זמן

לא לומר - ימות העולם אני לא עושה את זה.
אתה תעשה את זה בסוף, אז לא חבל על הזמן?
&nbsp
עוד דברים:
לאכול רק במונית
לבכות רק במונית
להרגע רק במונית
לריב רק במונית
לרוץ. תמיד. (ושהתיק יהיה קל כדי לאפשר את זה)
לא לעצור לקנות. כלום (ושהתיק יכיל את כל ציוד המקת"גים - ועדיין יהיה קל)
להפעיל לחץ מתמשך על נהג המונית להזיז את עצמו (יותר חשוב משנדמה. טליה מומחית לזה).
&nbsp
&nbsp

AA86

New member
קובי, יש לך הסבר

לזוגות שלא התנהלו ככה ועדיין הגיעו במקומות הראשונים?
עיין ערך שי ושני בעונה 4 או ג'וזי ואלכס בעונה 5?

חוסר מקצועיות :)

בוא ניראה איך שי ושני מתנהלים בעונת האולסטאר שבה שאר הזוגות יותר סגורים על עצמם.
בחלק הראשון של המירוץ שלנו, גם לנו היה מזל שהיו זוגות קלולסיים מסביבנו עד שהתאפסנו.
&nbsp
הכנה ותפקוד "מקצועי" במירוץ יכולים לעזור. ברור שיש עוד פקטורים, ולראייה - רק זוג אחד שהתכונן זכה.
א ב ל - באופן ממוצע הזוגות "המקצועיים" יותר מגיעים רחוק יותר.
&nbsp
ק

ny22

New member
מנהל
נכון, אבל

א. יש אפשרות ללא לעשות משימה. זה כמובן מאוד מעקב, אבל מבחינה טכנית זה אפשרי, לא?
&nbsp
ב. איך אפשר לא לקנות כלום? איך למשל אתם קונים אוכל? או אם אחד מכם צריך לשירותים, לא עושים הפסקה?

אבל, נכון

א. מעכב מאוד. זה כמה שעות טובות penalty
ב. לא קונים אוכל. האוכל בזיפלוק בתיק זה אוכל שקל לחדש במלון (אגוזים, צימוקים ושוקולד). ראיתי זוג אמריקאי שעף בפיט סטופ של הרביעיה הסופית בגלל שהם הלכו לשירותים 150 מטר מקו הסיום. יצא לי להשתמש בבקבוק במונית. ברור שאם זה ממש חירום עושים הפסקה, אבל עקרונית עדיף שלא. עוד משהו - יש משימות רבות שבהן לוקחים מספר ואז יש תור מסתובב. משימות כאלו הן אחלה לחדש מלאים או לרוקן אותם :)

יכול להיות שאנשים לא יסיימו משימה ויקבלו קנס ולא יראו לנו ?

כי יש כמה משימות שיש כמה זוגות שנראה לי שגם אם יתנו להם חודש שלם הם לא יסיימו את המשימה

למעלה