אשמח אם תדרגו את המתמודדים

אשמח אם תדרגו את המתמודדים

מהמתמודדים שאתם הכי אוהבים
עד המתמודדים שתשמחו אם הם ידחו בהדחה הקרובה
.

להלן רשימת המתמודדים:
חביב ויצחק
אביעד ועדן
אריאל וקארין
ניסים ואוראל
טלי וגילי
איל וסיד
כאמלה ובהירה
יהודית וזוהר
פיי וטיה
בן ורן
מיכל ועומר

שלי

חביב ויצחק
בן ורן
ניסים ואוראל
יהודית וזוהר
כאמלה ובהירה
טלי וגילי
פיי וטיה
אריאל וקארין
אביעד ועדן
מיכל ועומר
איל וסיד

Reutk

Active member
שלי

1. חביב ויצחק
2. בן ורן
3. איל וסיד
4. אריאל וקארין
5. כאמלה ובהירה
6. יהודית וזוהר
7. פיי וטיה
8. טלי וגילי
9. אביעד ועדן
10. ניסים ואוראל
11. מיכל ועומר

סטילהוק

New member
שלי

מהצמד הכי אהוב לצמד הכי פחות:

טיה ופיי

מיכל ועומר

אריאל וקארין

כאמלה ובהירה
אביעד ועדן
יהודית וזוהר
ניסים ואוראל
טלי וגילי
איל וסיד
רן ובן
חביב ויצחק

שלי

מיכל ועומר
טלי וגילי
אוראל וניסים
איל וסיד
קארין ואריאל
פיי וטיה
בן ורן
יהודית וזוהר
כמאלה ובהירה
חביב ויצחק
ועדן ואביעד הזוג הכי שנוא עליי בעונה הזאת

זה מירוץ, כן? למה קשור אהובים. דירוג לפי פוטנציאל

אביעד ועדן - לזוג בן/בת יש יתרון במשימות החברתיות. הבעיות שלהם הן שהם פרחו מוקדם מדי והם מאבדים פוקוס בקלות. היכולת לחפור חזרה למקומות גבוהים מהסוף היא כישור נירכש במירוץ.
פיי וטיה - חזקות יחסית לבנות וניראות די קשוחות מנטלית
איל וסיד - אשכרה עובדים עם הראש. איל יחסית חזק פיזית.
---------------
חביב ויצחק
כאמלה ובהירה
---------------
השאר יצטרכו מזל או עקומת שיפור משמעותית בחוסן המנטלי

AA86

New member
אני איתך

האמת, שמשום מה קצת קשה לי להתחבר לזוגות העונה, וכבר למדתי שההימורים שלי לזוגות הראויים הרבה פעמים לא עומדים במבחן המציאות, אבל בכל זאת.

איל וסיד אצלי בטופ, הזוג היחיד שבאמת עובד עם הראש וזה משהו שאני ממש מחפש בזוג.
חביב ויצחק וטיה ופיי.
השאר יותר בעייתיים - לטלי וגילי יש פוטנציאל, לטלי יש הרבה אמביציה, כמו שראינו במשימת המתקן. ולמרות שגילי קצת מעצבנת יש לה יכולת להרגיע את טלי.
כאמלה ובהירה עם פוטנציאל ועם רוח טובה.
כך גם אריאל וקארין.
עדן ואביעד, כנראה יגיעו לאמצע העונה כמו שבדרך כלל קורה לטייפקאסט הזה, זוג חזק שמאיים על הזוגות האחרים אבל עם הרבה נקודות חולשה.

השאר יהיו הפתעה

סטילהוק

New member
קשור

כמו בכל תוכנית ריאליטי, תמיד יש את אלה שמתחברים אליהם יותר ואלה שתחברים אליהם פחות. ובככלל, בתוכניות ריאליטי אני תמיד מעדיף את האנדרדוגים מאשר את אלה שהם זכייה בטוחה, תמיד כיף לראות צמד אנדרדוגי שמגיע מאחור, מפתיע וזוכה במירוץ, או לפחות מגיע אל שלישיית הגמר. ובדר"כ זה כמעט תמיד בנות, כי לגברים יש יתרון פיזי משמעותי על הבנות, ואפשר לראות זאת היטב במשימות האחרונות, ולכן יחסי הכוחות לא הוגנים מלכתחילה. במירוץ האמריקאי המקורי אגב, זה ממש לא ככה, שם ההפקה השכילה לאזן בין משימות הקושי הפיזי למשימות הקושי המנטלי והמחשבתי, מה שבהפקה הישראלית עדיין לא השכילו לעשות, וזה מה שנותן יתרון משמעותי לצמד גברים או לכל הפחות לצמד שלפחות אחד מהם גבר לזכות על כל שאר הצמדים במירוץ. זו גם הסיבה שמאז זכייתן של בר ואינה בעונה 2, שזו היתה למעשה הזכייה הנשית היחידה בתולדות המירוץ למיליון הישראלי, תמיד הזוכים היו או צמד גברים או צמד שלפחות אחד מהם גבר.

ולראייה:

עונה ראשונה: שי וגיא - צמד גברים הזוכים במירוץ
עונה שנייה: בר ואינה - צמד בנות הזוכות במירוץ (הפעם היחידה בתולדות המירוץ הישראלי)
עונה שלישית: טליה וקובי - זוג נשוי הזוכים במירוץ
עונה רביעית: שי ושני - צמד חברים גבר ואישה הזוכים במירוץ
עונה חמישית: רז ועמית - אב ובן הזוכים במירוץ
עונה שישית: טוהר ואוולין - זוג נשוי הזוכים במירוץ

כך שכולי תקווה שהעונה יישבר הרצף הזה ותוחזר עטרה ליושנה וסוף סוף יהיו למירוץ הישראלי שוב צמד בנות זוכות.

AA86

New member
גם במירוץ האמריקאי

סטטיסטית זוכים פחות צמדים של בנות.
&nbsp
מסכים מאוד שחסרות מאוד משימות מוח

כי זה מעניין אותי

את מי הצופים אוהבים ואת מי הם לא אוהבים
וחוץ לא בהכרח שאני ארצה שיזכה מי שראוי שיזכה כי יש מצב שמדובר בזוג שאני לא סובלת כמו בעונה הזאת עם איל וסיד
&nbsp

yanivbm11

New member
הדירוג שלי - כולל הסברים

הדירוג שלי לזוגות (מהזוג שהכי אהבתי לזוג שהכי פחות):

1. כאמלה ובהירה- מקסימות!! כיפיות, זורמות, מצחיקות, עם ראש על הכתפיים. התאהבתי בשתיהן מהפרק הראשון.

2. חביב ויצחק -קורעים מצחוק, אנשים טובים, כיף לראות אותם, העליתי אותם בדירוג כי הם שוברי סטיגמות (שומרי מסורת וקרביים, ומצד שני הומואים תל אביביים מקועקעים- וכן, אני יודע שהם ממעלות במקור אבל היום הם גרים בתל אביב וככה הציגו אותם בסרטון).

3. סיד ואיל – כנ"ל, מצחיקים, זורמים, כיף לראות אותם, לא מתנשאים (בינתיים) ועובדים הרבה עם הראש שזו נקודה שאני מאוד מעריך.

4. טיה ופיי - אחלה גרוב, מצחיקות, ראש על הכתפיים ופוקוס (אהבתי איך שלא נגררו לריב עם עדן).

5. ניסים ואוראל - קורעים מצחוק ונראים אנשים זהב (התאהבתי באוראל), אבל זה כבר מעייף לשמוע אותם מתבכיינים על כל משימה מחדש- אז למה באתם??

6. אביעד ועדן - אהבתי את הדינמיקה ביניהם , הרגשי של עדן מוגזם אבל ידפוק בעיקר אותה בטווח הארוך.

7. בן ורן- אנשים טובים, אבל די משעממים (מבחינה טלוויזיונית) ולא לגמרי עוברים מסך.

8. יהודית וזוהר - דינמיקה לא רעה ביניהן (יחסית לאמא ובת שזה תמיד מתכון לבעיות).

9. מיכל ועומר - אנרגיות טובות, אבל יותר מדי אמירות מתנשאות על אנשים ששונים מהם that makes you cringe.. להגנתן אגיד שזה לא נראה שהן מתכוונות לפגוע, זה כנראה מגיע מחוסר מודעות.

10. נוי והדר - לא קיבלו יותר מדי זמן מסך, אין לי דעה לגביהן.

11. טלי וגילי- טלי פייטרית אבל עושה רושם מתנשא (נראה לי שיבוא יותר לידי ביטוי בפרקים הבאים), גילי חופרת ומעייפת, אין צורך להרחיב.

12. אריאל וקארין – אריאל קצת עף על עצמו, והאמת שפשוט מעצבן אותי לשמוע אותו מדבר (לא יודע להסביר את זה לגמרי), ושניהם מדברים יותר מדי על עדות, שזה נושא שאוטומטית מוריד לי.

למעלה