אירוע הגמר

Gרר

New member
לא אמורים להתחשב בבעיות כשרות

כמו שלא עשו הנחות לטליה שהיא צימחונית.
מי שחושש שתהיה לו בעיה בגלל כשרות שלא יירשם למירוץ או שייקח בחשבון שהוא יצטרך לוותר על משימה תמורת קנס של זמן.

JAMES DEAN

New member
במשימת אכילת הנחש הלן נתנה לשתי אנשים לאכול

ולא לאדם אחד בודד. הם צריכים להיענש כשעה.

ny22

New member
מנהל
מבחינתי הזוכים הם הבנים - בגלל הנחישות האדירה שלהם!

מדהים איך הם לא נשברים!!

זה רק אני או שההפקה עזרה לבנים?

במשימה הראשונה יש משהו לא הגיוני. אליהו אומר לדניאל שהוא לא יכול. לא מסוגל להרים אותו. ובאמת ראינו אותו מתאמץ ומזיע ולא מרים אותו מלימיטר. בסוף אחרי מאמץ רב, הוא הצליח להרים אותו ומביא אחד לא נכון. פה הוא נשבר. ואחרי עוד נסיון כושל, הוא הולך לשבת בצד ואומר לדניאל שהוא פשוט לא מסוגל להרים אותו. ואז פתאום, הוא קם ואומר בוא ננסה. גם דניאל הרים את הרגליים שלו למעלה לפתע.
יכול להיות שמישהו ממהפקה קצת עזר להם? כי ריחם עליהם ועל הבחירה הגרועה שהם בחרו?
לדעתי כן. אין מצב שהם ביצעו את המשימה לבד. אליהו לא מסוגל, ולא חשוב כמה הוא רוצה להרים את דניאל. מסת המשקל של דניאל יותר גדולה בצורה משמעותית מזו של אליהו.

סטילהוק

New member
מצחיק שאצל הלן ורגב זה הוא שנשבר תמיד ולא היא

בניגוד גמור לאצל טוהר ואוולין.

סטילהוק

New member
כל הכבוד ל

כל הכבוד לאוולין שהצליחה להתגבר ולנצח את הפחד הכי גדול שלה, הפחד גבהים, והגיעה כמעט לסוף לפני שנפלה.

ny22

New member
מנהל
באמת מגיע לה כל הכבוד!!

היא שיחקה אותה.
&nbsp

סטילהוק

New member
ישששששששששששששששששששש

הצמד הכי ראוי זכה. איזו עונה מטורפת זאת היתה. שאפו לטוהר ואוולין.

ny22

New member
מנהל
שמח בשבילם ובשבילך...

לי קצת חבל שרק בגלל פנייה הבנים הפסידו.
אבל בכללי - אני שמח בשביל טוהר ואוולין - מגיע להם לזכות.
ו.... מקום שני זה בהחלט מכובד!

אם אני זוכר נכון

גם בעונה השלישית, בנות הדודות פיספסו את הזכיה בגלל פניה לא נכונה בדרך
לנקודת הסיום של המירוץ.

Piglet77

New member
לא צפיתי בגמר.....

לא צפיתי מאז שהחזירו את רגב והלן. העונה די נמאסה עלי.
אבל, אני שמחה שאוולין וטוהר ניצחו. הם הכי ראויים ממי שנותר במירוץ.
השאלה שלי היא - מה הייתה הזכיה של מקומות שני ושלישי?

RossieL

Active member
תם ונשלם

תם ונשלם.
ראשית, ברכות לזוכים, מגיע להם.
נכון שהעדפתי את דניאל ואליהו ואלמלא טעות אחת קטנה אבל פטאלית, הם היו הראשונים על השטיח, אבל, גם המקום השני הוא מכובד וראוי.
ובלבד שההודים לא זכו.
מה לעשות? לא הייתי יכולה לעמוד בזכיה של רגב, כי הוא הכי פחות ראוי לה ובטח שהכי פחות ראוי להיות בכלל בשלישית הגמר.
האמת חייבת להיאמר - רגב בשלישיה בזכות הלן ובזכותה בלבד!
ועד כמה שגם אותה לא ממש סימפטטתי, עדין, מה שמגיע מגיע ולה מגיע שאפו ענק!

אני רק חייבת התוודות קטנה - אל פרק הגמר הגעתי מותשת [נו, אחרי מתיחה כזו של כל העונה, איך אפשר שלא?], לא ממש נלהבת ולא ממש מרוגשת והמשימות לא ממש עשו לי משהו.
ההחלטה של אליהו ודניאל היתת שגויה, משהו שם ברגע קבלת ההחלטה "התקלקל" להם וזה עלה להם, לדעתי, בסיכומו של יום, בגמר. כי אם היו מחליטים הפוך ומסיימים את המשימה בצ'יק, יכול להיות שהטעות בפניה היתה פחות קריטית עבורם.
לגבי הסברה שבסופו של דבר הם קיבלו עזרה מההפקה, לא יודעת,
בפיזיקה אני לא ממש טובה ו/ או מבינה, אבל שמעתי משהו על גרביטציה ויש מצב שברגע שדניאל שינה את התנוחה של עצמו, הוא למעשה הוריד מסת משקל שאליהו היה צריך להרים. [כוח משיכה שפועל בין גופים בהתאם למכפלת המסות שלהם ומרחקם אחד מהשני.]
אל תתפסו אותי במילה, אבל, אולי? רק אולי

משימת האוכל היתה בעיני מיותרת, בזבוז זמן ו- מגעילה.
מה זה השיפודים האלו?
ולמה חשבו בהפקה שתיירים מהעולם צריכים ויסכימו לקחת חלק בגועל הזה? [לא משנה שהם הצליחו, כולם, ועדין, בעיני היתה בזה חוצפה].

אל משימת הגובה הגיעו דניאל ואליהו מורעלים ועמדה לטובתם העובדה ששני הזוגות האחרים כל כך התמהמהו בה.
אוולין וטוהר - כי אוולין פחדה,
רגב והלן- כי רגב השתפן.

כאמור, המירוץ תם, אוולין וטוהר זכו,
הזוכים שלי הם למרות ועל אף- דניאל ואליהו
ונדמה לי שלמרות שזו היתה עונה מאד פיזית, והיה בה ענין, והיה בה מתח, והיה בה כמעט הכל מכל, הזוג שהכי ייזכר ממנה הם .... נטע ועומר

למעלה