פרק 37 - פרק הדחה

JAMES DEAN

New member
פרק 37 - פרק הדחה

בתאילנד, כל הזוגות מחפשים מקום בחצי הגמר אבל בשלב זה,
העצבים רופפים לגמרי והזוגות מוצאים עצמם במשברים גדולים. מי יעלה לחצי הגמר?

סטילהוק

New member
אני מאוד מקווה שהבנות יעלו לגמר

משימת תליית המנורות הסיניות הורידה את אן וירדן מהמקום הראשון שהן היו בו בתחילת היום כמעט למקום האחרון, כשרק הם ונטע ועומר שרבים ביניהם ללא הרף לאורך כל היום נשארו מאחור, כשהלן ורגב כבר סיימו ובדרך לשטיח של רון שחר....

danlevin1

New member

אני קורא להחרים את המשך העונה
לצערי ההתערבות הבוטה של ההפקה סללה את סיום דרכן של הבנות
לא רק ההחזרה המסריחה של הזוג הדוחה הלן ורגב
אלא גם המשימה האחרונה הלא פיירית , כבר עדיף משימת מזל על המשימה הזאת

ny22

New member
מנהל
שמחתי מאוד ש...

שהבנים הגיעו ראשונים

מגיע להם

ny22

New member
מנהל
העריכה מאוד מגמתית

זה היה נראה שיש פער ענק בין רגב והלן לבין אן וירדן, אבל בכל זאת הראו את זה כאילו זה צמוד...
טוב, ככה זה תמיד במירוץ.

סטילהוק

New member
לא יאומן

כל היום נטע ועומר לא מפסיקים לריב פיצוצים, צרחות אימים, בכי מפגר, נטע מוותרת רוצה לפרוש כבר הביתה, ולמרות זאת הם עוברים משימה אחרי משימה כאילו כלום, ובסוף הם עוד מגיעים במקום השלישי לשטיח של רון שחר ברבע הגמר, אפילו לפני רגב והלן שסיימו מזמן ויצאו לפניהם, ומשאירים את הבנות אחרונות במשימת המנורות הסיניות, והן כבר מבינות שזה כנראה אבוד עבורן והן כבר לא יעפילו לחצי הגמר. ולמרות זאת, הן לא מוותרות ואן לוקחת על עצמה את המשימה ומשלימה אותה לבדה. אך זה כבר לא עוזר להן והן מגיעות אחרונות לשטיח של רון שחר ומודחות סופית מהמירוץ (מעניין מה קרה לנקודה השנייה ללא הדחה במירוץ? אולי אם נטע ועומר היו מגיעים אחרונים שוב ההפקה היתה נזכרת פתאום שיש נקודה שנייה במירוץ ללא הדחה?).

חבל, אם יש צמד העונה שהכי הגיע לו להגיע לגמר זה אן וירדן הזינות הפייטריות הקטנות שעברו אינספור משימות פיזיות קשות שבשבילן היו קשות יותר מלכולם, ולמרות זאת הן לא ויתרו על אף משימה ונלחמו בשיניים כמו נמרות קטנות, ואף הובילו בלא מעט חלקים של המירוץ. ולמרות שהחברים הכי טובים שלהם במירוץ שמו להן עצור ותקעו להן סכין בגב, הן לא ויתרו והגיעו עד סוף רבע הגמר. ועל זה מגיע להן כל הכבוד.

ללא ספק את העונה השישית של המירוץ למיליון הישראלי אני אזכור בעיקר בזכות אן וירדן שהוכיחו שחברות אמיתית וכוח רצון ענקי יכול להתגבר על כל המכשולים, גם הפיזיים הקשים ביותר, ולכן מבחינתי לפחות, אן זיוי וירדן ויזל הכוכבות של העונה השישית של המירוץ למיליון הישראלי.

RossieL

Active member
רגע לפני חצי הגמר

אין ספק, ההדחה היתה כואבת, גם למי שלא בדיוק אהב והתחבר לשתי הזינות.
ועדין, מגיע להן chapeau ענק על הנחישות, התעוזה, הכוח, החברות שעמדה במבחנים לא פשוטים והדרך.

והנה יש לנו רביעית חצי גמר.
הראשונים שהגיעו אליה - אליהו ודניאל.
ואין מאושרת ממני על הדרך שהם עושים, על החברות האמיצה שהם מפגינים, על אי אובדן האנושיות [כן כן, תזכירו את אן וירדן, אבל מי משאר המתמודדים עשה משהו לעזרת מישהו במהלך העונה עד כה? מי?] על הנחישות ומיקוד המטרה.

אגב, כל הסופרלטיבים האלו [נחישות, תעוזה, מיקוד המטרה] נכונים לכל המתמודדים שנותרו, כולם רוצים להגיע ראשונים לשטיח.

שניים מגיעים לשטיח טוהר ואוולין, אחרי יום לא פשוט, עם משימות שנדמה היה שסודוקות את הזוגיות שלהם, אבל, הכל קטן עליהם, אחרי השבר הפרטי שלהם, הם ישרדו הכל. ולדעתי הפרטית, המירוץ הזה, בראיה לעתיד, יכול רק לחזק את הקשר בין שני אלו.

נטע ועמר - אתם הזוג השלישי שהבטיח את מקומו בגמר.
וואו, וואו, וואו,
אני כל כך חששתי שהם יודחו.
נטע היתה באפיסת כוחות פיזית ונפשית טוטאלית,
אנחנו חזינו בה מתפרקת, מתפזרת ומתייאשת,
ועומר - וואלה, הילד הזה, אין מילים לתאר את אורך הרוח שבו הוא נהג, את האיפוק, את ההבנה ואת יכולת ההכלה שלו.
וזה "השתלם" כי נטע אספה את עצמה והם ביצעו את המשימות על הצד הטוב ביותר האפשרי. והם בסופו של יום לא הרימו ידיים והנה הם, מקום שלישי על השטיח.
אני גאה בילדה המקסימה הזו "מה נשמע נטע"
ובאח הגדול שלה, הוא בהחלט התגלה גדול

ואחרונים מגיעים אל השטיח הלן ורגב.
"אתם הזוג שהגיע אחרון .... [השהיה] ... לרביעית חצי הגמר"
לראות את הפנים של הלן בשניות האלו, מודה, זה עשה לי טוב, כי אני לא מאלו ששמחים על החזרתם למירוץ.
הם כבר הודחו ומבחינתי היו צריכים להיות בארץ בשלב הזה.

אז, הנה יש לנו רביעיה ואני מאד מקוה שאחד משלושת זוגות הפינליסטים שהגיעו ראשונים לשטיח חצי הגמר ייקחו את המיליון

מרגישה בדיוק כמוך לגבי כל הזוגות... חבל שהזוג הרביעי הם

לא אן וירדן (במקום הלן ורגב)
וכל כך שמחה שנטע ועומר שרדו את רבע הגמר למרות ההתפרקות הטוטאלית של נטע.

Gרר

New member
הדחה מבאסת

מבחינתי רגב והלן לא היו אמורים לחזור, ועל כן חייבים לעוף. לאן וירדן הגיע לפחות להגיע לגמר לאור הדרך שעשו. לפחות הן סיימו בכבוד. השלימו את המשימה. אפילו אזרו מספיק סבלנות כדי להתאפר בדרך לרון שחר. ריספקט ענק לזינות!!!

נטע ועומר הביאו לנו פרק מהבלהות אתמול, אבל זה די צפוי שבשלבים כאלה זוגות עוברים משבר, ואם כבר משבר אז עדיף ברבע הגמר ולא בשלבים הבאים. יכול להיות אפילו שהעובדה שהם חוו משבר כל כך גדול דוקא תביא אותם לשלבים הבאים במצב הרבה יותר טוב מאשר אם לא היו עוברים את המשבר הזה. מבחינתי הם הזוג המועדף שלי כרגע, אבל באמת שהם חייבים להתאפס עכשיו.

הזוג השני מבחינתי הם טוהר ואוולין, אחד הזוגות הכי מורכבים שהיו במירוץ הישראלי.

אליהו ודניאל - הם לדעתי הזוג שהכי למד להתקדם ולשפר את עצמו במירוץ. בהתחלה הם היו מתחילים משימה בצורה מוגזמת לגמרי ומאבדים את זה לגמרי באמצע. דווקא לאחרונה הם הרבה יותר מפוקסים ומשקיעים את האנרגיות במקום שצריך. קשה לי להאמין שהם לא יהיו בגמר. בגלל העצור המעצבן לבנות אני לא יכול לפרגן להם ב-100%, אבל את צודקת שאי אפשר לתת לעצור אחד מעצבן אחד למחוק עזרה שלהם למתמודדים אחרים בשלבים אחרים של המירוץ.

שרי48

Active member
מרגישה כאילו אני כתבתי את זה.

כל אחד מ- 3 הזוגות (דניאל ואליהו, טוהר ואוולין ונטע ועומר) שיזכה - זה ישמח אותי מאד.

למעלה