פרק 32 - מלחמת המודחים

JAMES DEAN

New member
פרק 32 - מלחמת המודחים

הערב, הזוגות המודחים מקבלים הזדמנות להילחם על כניסה חזרה למירוץ והם יעשו הכל לנצח.
איזה זוג יצטרף לארבעת הזוגות שנותרו?

ny22

New member
מנהל
בסוף רק הזוג שינצח היום יחזור!

(זה לא שכל פעם זוג מודח בחלק הזה ורק הזוג האחרון שנשאר חוזר....).

צפייה מהנה

סטילהוק

New member
אבל הראו עכשיו שרון שחר אומר שהצמד האחרון יודח סופית מהמירוץ

חוץ מזה לפי מה שהבנתי, גם בשני ישודר המירוץ, שני, רביעי ושבת.

ny22

New member
מנהל
נראה שיש כמה נקודות סיום בלג הזה

כלומר, יש יותר מזוג אחד מודח בכל פרק.

ny22

New member
מנהל
מסתבר ששנינו צדקנו - בלג הזה הזוג האחרון מודח

בלג הבא - הזוג הראשון יחזור למירוץ...

סטילהוק

New member
מעניין מה עושים בינתיים 4 הצמדים הפיינליסטים....

יש מצב שההפקה הטיסה אותם לוילה ביוון שינוחו וינפשו?

ny22

New member
מנהל
דווקא הוא היה נחמד...

הני ואביבית זוג ממש חביב!

ny22

New member
מנהל
תגידו, זה רק אני או שהפרק (לג) הזה היה *ממש* מיותר?

הרי אם בפרק הבא הזוג שיגיע ראשון יזכה לחזור למשחק, אז בשביל מה בעצם היה את הלג הזה??
לא ממש ברור לי....

סטילהוק

New member
בשביל לעשות קופה מפרסומות על עוד פרק. כל הפיאסקו הזה מיותר

יכלו לחסוך את העיכוב המיותר הזה במירוץולהגיד לרגב והלן שזו נקודה שנייה ללא הדחה ושהם חוזוזרים למירוץ. כי הרי הם אלה שמובילים ויחזרו למירוץ, אז למה כל הפיאסקו המיותר הזה?

ny22

New member
מנהל
נכון! הם באמת יכלו לומר להם את זה....

אם היו מוותרים על הלג הזה - הם היו חוזרים למירוץ.
ולכן זה נכון...
&nbsp
באמת מיותר

Gרר

New member
ואם זוג אחר יחזור?

אז טרפו מחדש את כל הקלפים ויצרו נקודה ללא הדחה שבה לא ידוע מראש איזה זוג יעלה.

RossieL

Active member
מהלך מיותר

הפרק היה מיותר,
המשימות היו מיותרות,
כל המהלך היה מיותר.
אם ההפקה כל כך רוצה לשמור על הלן ורגב היתה עושה נקודת הדחה ללא הדחה.
וזהו
ואם בסופו של מהלך, כל אחד מהזוגות שאינו רגב והלן יזכו לחזור למירוץ, הרי שזה יהיה מבורך.

ny22

New member
מנהל
מסכים לגמרי

מרות שהייתי שמח אם הלן ורגב היו חוזרים...
&nbsp
עם זוג אחר זה גם היה נחמד כי זה יכול היה להיות יותר מעניין

Gרר

New member
ה"אם החליטו להחזיר את הלן ורגב" מגוחך לחלוטין

א. כל הסיפר הזה של "אי המתים" תוכנן מראש בארץ, עוד לפני שידעו מי ישתתף בו.

ב. זה שהלן ורגב מובילים בלג הראשון לא אומר שום דבר על ההמשך. הסיוט שלי זה שמייתר ועדי יצליחו איכשהו לעקוץ את הלן ורגב.

יכול להיות שמבין הזוגות שנשארו בפועל יש להפקה אינטרס להחזיר זוג כזה או אחר, אבל כמו שכתבתי בעבר - אני לא מאלה שמאמינים שלהפקה יש העדפה מיוחדת לקדם זוג כזה או אחר.

אני כן מאמין שמאחרי הקלעים כל הזוגות מקבלים סיוע כלשהו פה ושם, וזאת במקרים מסויימים על פי הצורך. חלק מזה זולג לשידור עצמו, כמו במקרים מסויימים עם הכבאי והשוטר. חלק מזה אפשר להסיק במרומז, כמו עניין השטיח של אן וירדן שלמרות שהוכחה מובהקת לא זלגה לשידור עצמו - לי אין ספק שהן לא הצליחו להרים את השטיח בעצמן. יכול להיות שגם טוהר ואוולין כשאיבדו את הפתק נאמר להם השם של התחנה שהם צריכים להגיע.

מאמין שבמקרים האלה הסיוע נעשה בעיקר כדי למנוע מצב שבו זוג לא יגיע ל - dead end שיכול לתקוע את הלג הרבה מעבר למה שתוכנן, או משיקולים אחרים.

בדיעבד, אחרי הפרק המעצבן של יום רביעי שסתם טחן מים, הפרק הזה דוקא היה סבבה לי לגמרי, חוץ ממספר הפרסומות הבלתי נתפס שטחנו שם. התחלנו לצפות 40 דקות יותר מאוחר, זה בדרך כלל מספיק, והפעם הגענו בכל זאת לשידור הישיר.

אבל מעבר לזה - המשימות היו סבירות. הדינמיקה עבדה נחמד. היה נחמד לראות את השיפור של הפקחיות. אפילו שעפו, הן הגיעו למשימות ב-vibe הרבה יותר טוב מאשר במירוץ עצמו. היה נחמד לראות זוג שעף ראשון בכל זאת מוכיח שהם לא פארשים לגמרי. הפסנתרנים נותרו כפי שהיו: טובים במשימות שדורשות מאמץ מנטאלי או שיווי משקל, אבל עם עקומת למידה בעייתית במשימות האקסטרים. ככה בדיוק אני זוכר אותם: מתחילים רע אבל לומדים תוך כדי משימה. לא יספיק להם הפעם.

הזוג שהיה ונותר מעצבן בעיניי הם מיתר ועדי. לא מסוגל להכיל את ההתלהבות העצמית שלהם מעצמם. מקווה מאד שלא יצליחו לחזור זה יהיה בעיניי סיוט.

עם רגב והלן אין לי בעיה שיחזרו, משרת גם את המטרות שלי ב"עצור" - בהנחה שיהיה כזה, אבל לחלוטין לא שם עליהם את כל הז'טונים כמו שרוב הכותבים בפוסט הזה החליטו כבר להכתיר אותם סופית. זה בכל זאת המירוץ למיליון, ועד שלא מגיעים לשטיח - שום דבר לא סגור.

סטילהוק

New member
לא איכפת לי שהלן ורגב יחזרו, נהפוכו זה יוכיח לבנים שהם טעו

אסטרטגית ולא לקחו בחשבון את ההשלכות של בגידתם בבנות שהן היחידות שלא היו שמות להם עצור לעולם. אבל דחיל רבאק, בשביל מה כל הסימפוזיון המיותר הזה של ההפקה אם יכלו פשוט להודיע להלן ורגב שזו הנקודה השנייה במירוץ ללא הדחה שנקבעה מראש ולכן הם לא מודחים, בדיוק כפי שעשו עם נטע ועומר. הרי אף אחד מלבד ההפקה לא יכול לדעת אם זו אכן נקודה ללא הדחה שנקבעה מראש או נקבעה לפי אינטרסים וצרכים של ההפקה במהלך המירוץ עצמו....

danlevin1

New member
הם לא רוצים לקדם זוג כזה או אחר

הם פשוט רוצים למשוך את התוכנית , לסחוט ממנה את המיץ
ככל שהתוכנית ארוכה יותר ככה הם מרוויחים עליה יותר כסף

למעלה