פרק 30 - הדחת ההדחות (פרק קצר)

JAMES DEAN

New member
פרק 30 - הדחת ההדחות (פרק קצר)

הערב אנו מגיעים לנקודת סיום דרמטית במיוחד במירוץ למיליון.
מי יודח הערב בהדחה הגדולה מכולן?

ny22

New member
מנהל
הוא ישודר בשעה 21:00 ברשת (עד 21:20)....

נראה לי שעשו את זה (את החלק הקצר הזה של הפרק) כדי שנראה את התוכנית שאחרי...

הרי הפרק של מוצ"ש נגמר 20 דקות קודם ובמקומו שודר חלק של דה-וול...
סוג של טריק שיווקי

&nbsp
צפייה מהנה

סטילהוק

New member
ההימור שלי

רגב והלן. ראשונים על השטיח בגלל שכששניים רבים השלישי זוכה, נטע ועומר. ולא בזכות יש לאמר. ושני הצמדים האחרונים של טוהר ואוולין ורגב והלן ייאבקו ביניהם על המקום הלפני אחרון. מאוד מקווה שהם לא יגיעו לפני שהשעון של העצור של הבנות יסתיים.

Gרר

New member
לפי החישוב שלי שוב פעם הבנים והבנות יעמדו בעצור...

אם אני זוכר נכון
נטע ועומר - שמים לירדן ואן
דניאל ואליהו - מן הסתם ימשיכו לשים לירדן ואן

טוהר ואוולין - שמים לדניאל ואליהו
אן וירדן - מן הסתם ישימו גם כן לדניאל ואליהו

אז יש לנו שני זוגות שעומדים בעצור עם שני קולות כל אחד. אם זה נכון אז הבנים שוב פעם יעמדו עם הבנות בעצור...

סטילהוק

New member
יש מצב שעומר ונטע ישימו גם לבנים כי הם יותר איום פיזי עליהם

ועכשיו חושבים על גמר ועם מי רוצים להגיע אליו, בניגוד לאת מי אפשר לנצח בשביל להגיע לגמר. כך שעומר ונטע יעדיפו להגיע עם צמד חלש יותר פיזית לגמר מאשר עם הצמד הכי פיזי במירוץ. אתה לא חושב?

Gרר

New member
בהחלט יש מצב

למרות שעמר ונטע לא מצטיירים כאסטרטגים דגולים. אני בעד בכל מקרה. מעדיף את נטעומר ואת ירדנאן בגמר יחד עם טוהר ואוולין והבנים בחוץ.

אם זכור לי משנים קודמות לפני הגמר בדרך כלל יש משימת מזל/נברנות שזה לא הצד החזק של טוהר ואוולין. בסוף עוד נקבל גמר של הבנות נגד הבנים ועומר ונטע באמצע

סטילהוק

New member
מצחיק

מצחיק שרגב והלן עפו דווקא בלג שאף אחד לא שם להם עצור, כולל הבנים. אולי אם היה להם עצור הם היו משקיעים יותר מרוב עצבים, כמו שעשו אן וירדן, שהעצור הזה נתן להן דרייב וגרם להן להתעורר ולתת 1000% בכדי לא להיות מודחות. ובגלל זה אפילו עם העצור הן הגיעו ראשונות, למרות שבלי העצור הן סוף סוף יכלו להגיע ראשונות לרון שחר.

למעלה