פרק 29 - העולם מתהפך

JAMES DEAN

New member
פרק 29 - העולם מתהפך

בדרך לנקודת הסיום העולם מתהפך על הזוגות
הם מוצאים את עצמם בסערת רגשות ומשימה ענקית שהיא משימת המשימות.

ny22

New member
מנהל
פרק טוב

אהבתי אותו מאוד.
שמחתי שהבנים הצליחו לא להיות אחרונים (נקווה שהעצור לא יעשה נזק...).
&nbsp
קירג'יסטן מדינה יפה סה"כ וכיף ללמוד ככה את ההיסטוריה ואת התרבות המקומית (ולא רק שלהם, אלא של שאר הארצות גם).
&nbsp
רק חבל שהם קטעו את הפרק באמצע....

סטילהוק

New member
היה יכול להיות הרבה יותר טוב אם היה מסתיים הערב

מה שכן, אני לא חושב שהבנות יודחו, מה שאומר שהבנים ירו לעצמם בראש אסטרטגית, והם היחידים שיקבלו מעכשיו עצור. ככה זה שלא חושבים ובוגדים בצמד היחיד שלא היה שם לך עצור לעולם. לבנות הרי היתה אפשרות לשים להן ורק בגלל שהן לא שמו להן בגלל שהאמינו שהם חברים שלהם, הן עומדות איתם בעצור. ואנשים כאן פשוט מתעלמים מהעובדה הזאת. מה שכן, אני שמח שירדן ואן גילו שחברים יש רק באגד.

ny22

New member
מנהל
כמה חבל שזה נכון מה שאתה אומר...

אני מקווה שזה לא יפגע בבנים...
&nbsp
גם אני מקווה שבגמר עצמו לא יהיה עצור כך שנותר להם לעבור רק עוד לג אחד (שבו הם יקבלו עצור)...

סטילהוק

New member
לא מאמין, אני פשוט לא מאמין, 4 פרקים ועדיין הלג הזה לא נגמר?

למה למתוח אותנו עד יום שני ולא לסיים את זה הערב אחרי 4 פרקים?
זו שבירת שיא של מתיחת לג במירוץ הישראלי, הם כבר הגדישו את הסיאה של עצמם עם המסטיק הנמתח הזה בקירגיזסטן. פשוט לא להאמין.

Gרר

New member
הפעם אני מסכים

שלושה פרקים ללג בדרך כלל לא מפריע לי (עם עריכה סבירה ומשימות קצביות זה אפילו לא מרגיש לי מריחה). ארבעה פרקים כבר היה יותר מדי אבל אמרתי טוב, נו, היו חייבים למרוח את הזמן עם המשפחות. זה תחביב של כל הריאליטי הישראלים. אז שיהיה. אבל פרק חמישי לאותו לג? הגזמה פראית. היה עדיף לי כבר שתהיה נקודת סיום עם המשך ישיר לנקודה אחרת אפילו שגם זה בלי הדחה, אבל לא לראות שטיח חמישה פרקים זה שיא שלילי שאני מקווה מאד שהוא חד פעמי.

גםצופה

Member
מנהל
יש בהודעה שלך ספוילר...

כדאי לשים התראת ספוילר.
למרות שאני לא בטוחה שהרשימה מדוייקת.... אבל אי אפשר לדעת...
ואני מסכימה לגמרי שהמריחה ממש לא לעניין

גםצופה

Member
מנהל
שמדובר....

בנקודת סיום ללא הדחה...
הפרק (או לפחות ההגעה לשטיח...) עדיין לא שודר...

סטילהוק

New member
אי אפשר לדעת, יכול להיות שכן, יכול להיות שלא

אך דווקא לפי הפרומו עושה רושם שזו כן נקודת הדחה.

Gרר

New member
כן גם אישתי שתחיה אומרת שזו נקודה עם הדחה

וגם אצלה זה ניחוש אז אין צורך בספוילר

סטילהוק

New member
אין צורך בניחוש או ספויילר, רון שחר אומר זאת בפיו

תראה את הפרומו של הפרק הערב ששודר כבר בתום הפרק הקודם.

Gרר

New member
זה סתם ניחוש, מאיפה לי לדעת

מודיע מעכשיו ועד סוף העונה: אין לי מושג מינימלי מה קורה איפה והיכן. הכל מהדימיון הפורה בלבד.

סטילהוק

New member
כתבה הזויה של אישה הזויה, והצביעות, אוי הצביעות..זועקת לשמים

הרי ברור לכל בר דעת שאם לה עצמה היו עושים את זה היא היתה מקטרת מפה ועד הודעה חדשה, וגם בגיל 70 היא עדיין היתה מזכירה את הבגידה בה ולא מרפה.

עצם זה שהיא מתעלמת מהעובדה שהבנות יכלו לשים להם עצור ולא שמו ובגלל זה זאת נחשבת בגידה בעיניהן. כי אם הן היו שמות להם עצור, רק הבנים היו עומדים בעצור, ואז כל חבורת הצבועים והבנות המייררות על דניאל ואליהו היו מאשימות אותן בבגידה ואיך הן העזו לעשות לבנים את זה.

אני ברגע שהבנתי שהבנים עומדים לבגוד בבנות ולתקוע להן סכין בגב, ממש בא לי לצרוח לתוך המסך שיקדימו וישימו לבוגדים בעצמן עצור, ואז רק הם היו עומדים. ממש כאב לי הלב עליהן כשהן אמרו זו לזו שהן בחיים לא ישימו להם עצור כי הם החברים שלהם, בעוד שמנגד הראו את אליהו צועק על אליהו למה עזרת להם עם השטיח והיה ברור לי שבסוף הוא גם ישפיע עליו לרעה ויגרום לו לשים להן עצור.

כתבה נהדרת. ממש אהבתי והסכמתי עם כל מילה

לא אוהבת את גישת המגיע לי. טבעי להן שדניאל ואליהו יעזרו להן, הן מעולם לא חשבו להחזיר להם טובה, למשל במשימות חשיבה שסיימו ראשונות ודניאל ואליהו כמעט הודחו או אם הן היו שמות את רגב והלן לעצור, דניאל ואליהו לא היו מקבלים עצור, אבל הן חושבות רק על עצמן שזה בסדר לגמרי במשחק כל עוד אתה מבין שגם זוגות אחרים יכולים לשחק את המשחק ולא מתבכיין. מאד אהבתי אותן לפני הפרק אתמול. אכזבו בגדול.

danlevin1

New member
כמה שטויות

הפוך , הצביעות של דניאל ואליהו התגלתה ולא משהו אחר , העצור מוכיח שהבנים עזרו לבנות רק כדי שלא יצביעו להן אחרת אין שום הסבר לעצור הזה כי מה זה הועיל להם אסטרגית ?
שהבנות יעזרו לבנים במשימות ? אתה שומע את עצמך ? הם כל כך חלשים שהם צריכים עזרה מ-2 הבנות ? לא חשבת לרגע שאולי עצם זה שהבנות לא הצביעו מעולם נגד דניאל ואליהו זה העזרה פה
גם אנחנו לא רואים הכל במצלמות , יש דינמיקה בין הזוגות שלא רואים , קשרים שבאמת נוצרים
הבנות מעולם לא התבכיינו למרות שהן בחיסרון פיזי עצום מתחילת העונה במיוחד השנה שיש משימות מאוד פיזיות ועדיין כמו זינות אמיתיות , פייטריות הן שרדו שבוע אחר שבוע ולרוב כמעט לא היו מועמדות להדחה אז להגיד שהן בכייניות זה הזוי

למה שיצביעו נגד מי שהציל אותן פעם אחרי פעם.היה עדיף להן

שלא יודחו. יכלו לעזור להם ולהצביע לרגב והלן.
אני לא בעד הדוגמנים אבל אן וירדן נסחפו לגמרי ולא היה נעים לצפות בהן אתמול.
הן גרמו לי לחוש אמפתיה לדוגמנים. לא אוהבת התבכיינות ומגיע לי.

danlevin1

New member
גם אני לא אוהב התבכיינות

ולכן הדוגמנים שעד הפרק ששמו להם עצור היו מבחינתי סבבה אבל
התגובה שלהם לעצור הייתה הכי חסרת פרופרציה שראיתי מכל אלה שאי פעם בכל העונות שמו להם עצור
אז תמשיך להגיד מה שנוח לך ולהתכחש למציאות

danlevin1

New member
ואני מציע לפני שמגיבים לראות את הפרקים שדניאל ואליהו

התחרפנו שהם קיבלו עצור

למעלה