בפרק הבא בין השעתיים של TAR 30 היסטוריה בהתהוות

סטילהוק

New member
בפרק הבא בין השעתיים של TAR 30 היסטוריה בהתהוות

לראשונה בתולדות TAR על כל גרסאותיו, הצמדים במירוץ יחליפו בני זוג באמצע המירוץ ולא ימשיכו לרוץ עם אותו בן זוג שאיתו נרשמו יחד למירוץ. וזה קורה בלג השביעי של המירוץ למיליון האמריקאי מס' 30. לאחר שכבר היו לנו בעונה הזאת שני דו-קרבים ראשונים בתולדות המירוץ האמריקאי + הצעת נישואין בשידור חי. העונה הזאת ללא ספק הולכת להיות עונה היסטורית אפית שלא תישכח עוד הרבה מאוד זמן. השאלה כמה זמן ייקח עד שהשפעת העונה הזאת תגיע גם למירוץ הישראלי....

Gרר

New member
אם העונה היתה החלפת זוגות בארץ

אין לי ספק שבפרק הבא אן היתה מקבל את דניאל בגלל העצור ששמו להם. חוק ראשון של הפקה זה שאם אפש לסכסך עוד יותר אז למה לא.

אני גם בטוח שטוהר היה מקבל את הלן כדי לסחוט ממנו בסוף שבכל זאת אוולין הבת זוג הכי טובה בשבילו למירוץ.

רגב היה מקבל את אליהו למשימה שבה אחד מבני הזוג חייב לשיר

צימודים נוספים?

AA86

New member
אני לא צופה בעונה עדיין - מה זאת הצעה בשידור חי?

כבר היתה עונה עם הצעת נישואים

סטילהוק

New member
כן כבר היו הצעות נישואים בעונות קודמות.... אבל

לא הכל בבת אחת. העונה יש הכל בבת אחת, גם הצעת נישואין בשידור חי בפיטסטופ אחרי שהגיעו מקום ראשון, גם דו-קרב (2 עד עכשיו), בין הצמדים בפעם הראשונה בהיסטוריה של המירוץ האמריקאי, וגם לראשונה בתולדות TAR על כל גרסאותיו החלפת בני זוג באמצע המירוץ.

גםצופה

Member
מנהל
אגב גם העונה ה-26 היתה מיוחדת

מבחינת הזוגות כאשר חלק מהזוגות היו זוגות שצוותו יחד למירוץ (לא הכירו קודם...'בליינדייט')
והמעניין שלגמר הגיעו 3 זוגות שהיו 'בליינדייט'...

סטילהוק

New member
זה לא אותו דבר כמו להגיע עם מישהו ולהמשיך עם מישהו אחר

למרות שאהבתי את עונה 26 ואת הבליינדייטים יותר מאת הצמדים שהגיעו ביחד. אך עדיין, זה לא אותו דבר להחליף בן זוג שנרשמת ובאת איתו, בחלק מהמקרים אפילו בן משפחה, במישהו אחר זר שאתה לא מכיר ושהאינטרס שלו מנוגד בכלל לשלך. שלא לדבר בכלל שבמקרה כזה תצטרך לדאוג גם לפרטנר שלך, שיהיה מצוות למישהו אחר.

Gרר

New member
תוכל להסביר איך זה מתבצע?

כלומר לכמה זמן נמשכת ההחלפה? איך קובעים מי הולך עם מי? האם זה נעשה רק פעם אחת במירוץ או כמה פעמים? ומה קורה אם זוג "מעורב" מגיע לנקודת הסיום? או שההחלפות לא נעשות לקראת סיום הלג?

סטילהוק

New member
אין לי מושג, זה עוד לא קרה בשום גרסה של TAR בעולם

ביום חמישי בפרק הכפול שישודר זאת תהיה הפעם הראשונה ואז נראה גם איך זה אמור להתבצע בדיוק, וגם לכמה זמן בכלל מדובר....

גםצופה

Member
מנהל
עדיין זה היה משהו קצת שונה ומעניין

כמדומני גם בעונה ה27 הם ליהקו זוגות מיוחדים (יוטיוברים וכוכבי רשת..)

סטילהוק

New member
בכל כמה עונות הם עושים עונה מיוחדת, היתה גם עונת המשפחות

שנסעו עם קארוונים ברחבי ארה"ב ולא יצאו ממנה.
מה שעוד לא היה וספק אם בכלל יהיה זו עונה רק של בנות או רק של בנים.
יהיה מאוד מעניין לראות עונה רק של בנות, בשביל לראות את האינטרקציה ביניהן.

סטילהוק

New member
יש, אך לא נראה לי שכבר בעונה הזאת בשלבים מתקדמים כאלה

אם זה היה זה היה קורה באמצע העונה, לא רגע לפני הגמר.

למעלה