פרק 27 - דו קרב אחרון

סטילהוק

New member
נגמרה הקואליציה נגדם עם הדחתם של עדי ומיתר

שביחד עם הבנים היו היחידים ששמו להם עדיין. הבנות שמות לנטע ועומר והם שמים להן לאורך כל המירוץ. ושני הזוגות הנשואים שמים לבנים שרואים בהם איום פיזי משמעותי.

JAMES DEAN

New member
פרק 27 - דו קרב אחרון

הערב, הזוגות מגיעים לדו קרב האחרון במירוץ והעצבים בין כולם מגיעים לשיא.
למי מהזוגות הפיצוץ יעלה בהמשך דרכו במירוץ?

ny22

New member
מנהל
תגידו, גם אצלכם הפרק משודר בצורה מקוטעת?

(מי שמחובר ל-
....)
יש כל הזמן הפרעות בשידור

ny22

New member
מנהל
על איזו טקטיקה דניאל ואליהו דיברו?

במהלך הפרק, שהם קיבלו עצור, הם אמרו שהטקטיקה עבדה.
על איזו טקטיקה מדובר?
הרי הם קיבלו עצור....

סטילהוק

New member
שהם לא יעמדו לבדם בעצור, אלא עם הבנות שאותן הם יכולים לנצח

אך כמו שאומרים, מי שכורה בור למישהו אחר, בסוף עוד עלול ליפול בו בעצמו. וכמו שזה נכון לכרגע, כשהבנות עברו להוביל אחרי משימת גלגל המזלות הסיני, ואילו הבנים במקום האחרון, לא נראה לי ששני הצמדים האלה יגיעו בכלל לעמוד בעצור ביחד....

Gרר

New member
הבנים איבדו אותי לגמרי ומבחינתי שיעופו בלג הזה

התגובה של ירדן ואן היתה בדיוק כמו שצריך כשחוטפים עצור - במקום להתבכיין - להתמלא במוטיבציה ולרוץ קדימה.

הבנים שחיבבתי מאד בגלל הספורטיביות שלהם איבדו אותי עוד יותר אחרי התגובה שלהם על כך שהטקטיקה ניצחה.

עדי ומיתר, זוג שלא היתה לי סימפטיה מיוחדת אליהם, היו לפחות עיקביים בדבר אחד: הם זוג של תחרות נטו. לא יודע מאחרי הקלעים אבל במשחק עצמו הרושם שהם נתנו זה שגם אם מישהו מהזוגות יתעלף לידם - הם ימשיכו לרוץ. אפשר לאהוב או לא לאהוב את הגישה הזו, אבל זה לגמרי לגיטימי בתחרות והערכתי אותם על העיקביות בעניין.

דניאל ואליהו, לעומת זאת, בעצור הראשון שהם קיבלו, אמרו "הדבר שאנחנו הכי שונאים זה צביעות. אנשים שכאילו חברים שלך אבל אחרי זה תוקעים לך עצור". את זה הם עצמם אמרו אפשר לבדוק את זה בפרק שבו הם קיבלו את העצור. אז לבוא אחרי זה ולהגיד "חיים זה משהו אחד ומשחק זה משהו אחר" כשמגיע תורכם להעניק את העצור - זו צביעות בפני עצמה, כי הרי בדיוק נגד זה יצאתם בעצמכם. על זה שאנשים משחקים אותה חברים שלכם ואחרי זה תוקעים לכם עצור בלי למצמץ. אז או שאל תעזרו. או שאל תתלוננו על צביעות של אחרים. אבל אל תעשו את מה שאמרתם שהוא הדבר שהכי שנוא עליהם.

אף אחד לא מחייב זוג לעזור לזוג אחר. אף אחד לא מחייב זוג להיות נחמד לזוגות אחרים. אף אחד לא מונע מזוג להיות תחרותי נטו. אבל רגע אחד לעזור לזוג ורגע אחרי זה לשים לו עצור, דבר שנגדו יצאתם בעצמכם - זה בעיניי שיא הצביעות ואני מאד אשמח לראות שזה יעלה להם במקום במירוץ.

חבל, כי יכלו לשים לנטע ועומר מאותם שיקולים של "בתחרות כמו בתחרות" ואף אחד לא היה בא אליהם בטענות.

סטילהוק

New member

הדבר היחיד שיכול להציל עכשיו את הבנים זה הנקודה השנייה במירוץ ללא עצור, השאלה מי ייפול עליה. מה שבטוח שמהיום ועד סוף המירוץ יש להם 3 קולות בטוחים, מה שיבטיח רק הם יעמדו בכל עצור.

ny22

New member
מנהל
אני ממש מקווה שהבנים ישארו!!

הם תותחים ומגיע להם

AA86

New member
מה נשמע עם היון תומרקין?? חחחח

משימות לא קשות במיוחד, בלי פיזיות רבה או מחשבה מעמיקה.
חוץ מזה שההוראות למשימת חיבור הזוגות לא היו ברורות.
כן זוגות רומנטיים? זוגות טלויזיוניים? קצת מוזר.

ומה קורה עם היון תומרקין??? גדול

טעות גדולה כמובן של הבנים כמובן בבחירת הבנות בעצור כשכמובן היו צריכים לשים לעומר ונטע, מכל הסיבות.

למעלה