פרק 11 - משימת הפלפל

JAMES DEAN

New member
פרק 11 - משימת הפלפל

הזוגות פוגשים את היום הקשוח ביותר במקסיקו,
עם משימות מאתגרות במיוחד ומשימת הפלפל החריף שישרוף להם עד שיצא עשן מהאוזניים

*אם כבר פלפלים תראו את זה

סטילהוק

New member
זה היה הפרק הכי קשה עד עכשיו עבור המשתתפים במירוץ

פשוט סינג'רו אותם והעבידו אותם בפרך לאורך כל היום ועוד בסוף כשכולם שם כבר שפוכים מעייפות ובקושי נושמים קינחו עם משימת החריף מהגיהנום.

זה החל מהחזקת השורש הכבד של האגבה וקצירת עליו הדוקרניים עם המאצ'טה, המשיך במשימת סחיטת האגבה ברגליים והסתיים עם משימת החריף הנוראית. לפחות לפני זה עוד נתנו להם לשתות משקה טרופי מרענן.

אני מאוד שמח שלמרות שהבנות נותרו מאחור והיה נראה כבר שהן אבודות, הן לא התייאשו והצליחו לאסוף את עצמן מהתחתית אפילו ולעקוף שני זוגות חזקים מאוד, שעכשיו מנסים לעצור אלה את אלה, הייתי כבר בטוח שזה הסוף של אן וירדן, אך זה רק מוכיח כמה הן פייטריות וחזקות נפשית ולא נותנות לשום דבר לשבור אותן.

גם המוריות הפתיעו אותי מאוד לטובה הפרק הזה. הקטע המצחיק שייך ללא ספק לנטע עם הגלינג גלינג גלינג, שלא מפסיקה לייצר קטעים מצחיקים מפילים מצחוק לאורך כל המירוץ
.

הצמד המאוס של השוטר והכבאי התחילו כבר לריב ביניהם ונראה לי שהם כבר לא סובלים אחד את השני.

אך כל זה נראה כאין וכאפס לעומת מה שהראו שהולך לקרות בשבת, לפי איך שזה נראה בקדימון, זו הלכת להיות אחת המשימות המטורפות והמפחידות ביותר בתולדות המירוץ למיליון, אם לא ה....

AA86

New member
סו פאר הפרק שהכי נהניתי ממנו העונה

טסטות מצוינות של טוהר ואוולין, שמהפרק הראשון הם הפייבוריטים שלי.
קצת צחוקים, עניינים. היה נחמד מאוד.

הנהגים הצמודים עדיין קצת מפריעים לי, כי זה לא מרגיש מירוץ..
בנוסף - 'אין מוקדם ומאוחר במירוץ' לכאורה נראה שדניאל ואליהו התעכבו המון בסוף המשימה הראשונה כשבפועל בצילומים של המשימה השניה, רואים אותם מבצעים אותה בתוך הרביעייה הראשונה ולא עם הזוגות האחרונים.
חבל.

האמת שמפרק לפרק יורד לי מעדי ומיתר, הם עדיין זוג חביב שבא להתחרות כמו שצריך, אבל הם כל כך לא טלוויזיונים ולא מעניינים.

אן וירדן ממש הפתעת העונה לדעתי, זוג מצוין. גם, לא הכי מעניינות וקצת מעצבנות אבל באו לתת עבודה כמו שצריך.

אשמח אם נטע ועומר יודחו כי מתחילה להימאס עלי התחושה שאני מאבד תאי מוח.

RossieL

Active member
פרק פיזי להחריד

וואאאאא, אני סיימתי עם כמעט התמוטטות.
כמה פיזיות נדחסה לתוך יום אחד.
קודם השורש [מה זה הגודל הזה? זה נראה כמו איזו מוטציה של שורש] במשקל לא סביר, עם עלים לא סבירים ועם מנצ'טה לא סבירה.
והכל עטוף בחום המדברי שיכול להפיל פילים.
ואכן, דניאל התמוטט, הגוף קצת בגד בו.
ורגע לפני ההתמוטטות, החיקוי הבלתי נשכח של שני אלו לרגב והלן.
אחחחח, אלו היו רגעים של הנאה צרופה

המשך בדריכת האגבה לצורך סחיטת הנוזל שממנו מכינים טקילה.
מה היה קשה יותר, הדריכה או הריצה הלוך ושוב?
בחיי שאני לא בטוחה.
אבל עומר זרק הערה שפשוט הפילה אותי מצחוק: "אם מישהו חוטף הנגאובר מהטקילה, יכול להיות שזה בגלל איזה פטריה מרגל של מישהו."
אין, תודו, שנון

ואיך אפשר לא להתייחס לענין המזוכיזם, סדיזם ו.... נודיזם חחחחחח
לא, אין דברים כאלה

וכלה במשימת הפלפלים.
נשבעת לכם שרק מלראות אותם נשרפים מהפלפלים, הרגשתי את הקיבה שלי מתהפכת.
כאילו, לו אני שם, אין מצב בעולם שהייתי עושה את המשימה הזו.
על משימה כזו הייתי הולכת הביתה.
אז, שאפו לכולם, שיחקו אותה באומץ ובנחישות.

עכשיו, אם מנטרלים את הפסקות הפרסומות האינסופיות [שאפילו כשצופים בהקלטה זה מדכא, הכמות והזמן שמוקדש להרצת הפרק], הרי שאתמול זכינו בפרק מצוין, לטעמי.
פרק שהוציא הרבה מהמתמודדים, חשף אותנו לעוד צדדים שלהם ועזר לי לגבש דעה 'חזקה' יותר על המועדפים שלי.

עכשיו נותר לחכות לפרק בשבת ולקוות שהתנופה לא תיפסק

ny22

New member
מנהל
פרק די מטורף

מקווה לפחות שהמיץ היה באמת מיץ טבעי ולא ספרינג או משהו כזה...

למעלה