הרהורים

לא ראיתי את העונה של בר ואינה

הריחוק של לי וטל עלה עלה להן בעצורים בתחילת הדרך. שי ושני בעונה שעברה לא חטפו אף עצור ולא היו חלק מאף ברית (וכן היו בריתות בעונה שעברה), אז כנראה שיותר משתלם להיות חברותיים ונחמדים (וובה ואלה אמרו שמכל הזוגות במירוץ, שי ושני היו הכי באינטרקציה איתם והיו הכי נחמדים) בלי קשר לברית, פשוט להיות חביבים ולא לתת לאחרים הרגשה של ריחוק וסנוביות. לדעתי הטקטיקה של שני ושי הייתה הכי פיירית, להצביע כל לג לזוג אחר. לכן אלכסה לא כעסה עליהם אלא על לינור, כי כנראה שהיה סיכום בינהן.

רז ועמית הפסיקו להצביע ללי וטל כי ככל שהמירוץ התקדם, הם הכירו אותן יותר ולכן נהיה להם לא נעים להצביע להן (הם אמרו את זה במפורש באחד הפרקים). אתה לא נוטה להצביע לאנשים שאתה מכיר ובאינטרקציה איתם. היה להם נוח גם מאוחר יותר להצביע לצרפתים בגלל הסכסוך ההוא בזנזיבר. אני מניחה שיצא להם להכיר קצת יותר כי גם רז ועמית וגם לי וטל היו יחסית בראש. זה כמו שהאחים אמרו בריוניון, שהם בקושי הכירו את רז ועמית כי הם היו כל הזמן בראש בעוד שהאחים תמיד הגיעו מאוחר לכל משימה ומשימה.

סטילהוק

New member
מעניין שאהבת את נעמי וחן צמד הגיסות הלא מפרגנות

אפילו בינן לבין עצמן. ואת יעל וקים גם אני אהבתי, בלי שום קשר אך גם את שון ויוסיאל. שלושת הצמדים הפייבוריטים שלי במירוץ היו המתולתלות, יעל ויוסיאל ושון וקים.

ולגבי בר ואינה שאף אותן אהבתי בעונתן,האם אני צריך להזכיר לך את חוסר הפרגון שהיה כלפיהן וכלפי הזכייה שלהן בגמר? וממי הגיע חוסר הפרגון הזה כלפיהן, אם לא בעיקר מבנות מינן שהאשימו אותן והעלו ספקולציות כמוך שהן לא זכו ביושר ושההפקה הצילה אותן ונתנה להן לזכות על חשבון שני הצמדים האחרים של האחים והזוג הדתי שאף הם להזכירך בעונה ההיא היו הרבה יותר פופולארים מהבנות.

אז ממש לא, זה שאת בת לא אומר שאת אוטומטית צריכה ליהיות בעד בת אחרת, או במקרה הזה צמד בנות, אך זה בטח לא אומר שאת אוטומטית צריכה להיות נגדן ולא לפרגן להם על הישגיהן במירוץ, ובעיקר לאחר שדווקא במשימות הפיזיות הקשות השאירו אבק לבנים, עד כדי כך שאפילו הבנים עצמם הודו בזה אחר זה שהן הצמד שהכי מגיע לו להיות בגמר ואולי אף לזכות בו.

היא לא אוטומטית נגדן כי הן בנות

מה שהיא אומרת, וגם אני, זה שהיא לא בוחרת פייבוריטים ע"פ ג'נדר.

וואלה? אז או שהם באמת נתנו חתיכת שואו

או שההפקה הצליחה בכל זאת לערבב אותם איכשהו, לתת להם את התחושה שהדלפות שמדלפות, הכל עוד פתוח.

JAMES DEAN

New member
בנסיון לענות לך...

1. אני לא מאמין שהם לא ידעו על ההדלפה והמיקום שלהם.
בכלל בכל העונות בלי יוצא מן הכלל חוץ מהקודמת תמיד היה זוג אחד על השטיח.
תמיד עוצרים אותם כשיש מישהו על השטיח ומראים כאילו הם רצים למנחה.
רוני דואני (סופרסטאר) ואחותה היו עם עוד זוג ונראה לי שבגלל זה נענשו ולא המשיכו הלאה. נכון תמוה?

2. הלוח הוא לוח מחיק ולכן יכלו לשרטט את המהלכים שלהם במבוך.
הזוגות לא השתמשו בו וחבל.

3. במשימת הגלגל רשמתי באחת ההודעות ״שכל חמש דקות הוא מסתובב ואם פספסת אותו בשניה חכי עד שישלים סיבוב.
בזמן הזה מי שמאחוריך יכול למהר ולהיות איתך בקרון״.

רק 2

יש כמה שיטות לפתור מבוך כזה (יד צמודה לקיר, דילוג מעגל וכד') שלא מצריכות כתיבה.
אפשר גם לנסות למפות ממש ע"י ציור או ע"י עץ (ימין/שמאל/ישר ומחיקת הענפים שמובילים למבוי סתום) ותכלס אפשר עוד הרבה דברים.

באופן עקרוני הזוגות נמנעים מלכתוב במירוץ משום מה. ההנחיה היא שמותר לכתוב כל עוד לא צויין במפורש שאסור (היות ולא רואים את כל הרמז, מן הסתם לא יודעים מתי אסור ומתי מותר. אבל מהניסיון שלנו גם שמותר הזוגות לא טורחים).

סתם מסקרנות

כמה זמן אתם חתומים על סודיות?
זה הולך איתכם לקבר או שיש לדבר הזה תוקף?
&nbsp
ואולי אתם בכלל לא יכולים לענות לי על זה, כי התשובה בעצמה היא הפרת סודיות...

Gרר

New member
ייתכן וויתרו בגלל החושך

בכל זאת להתחיל להתעסק עם כתיבה בחושך...

למעלה