הערב השטיח האדום + הגמר הגדול

זה בדיוק מה ששאלתי אתמול פה בפורום

ממש לא ברור איך היה אפשר לעקוף במשימה כזאת. כולם היו מחוברים לאותו כבל!

סטילהוק

New member
אנחנו הצופים לא נדע לעולם מי באמת הגיעו ראשונים במלבורן

אנחנו הצופים לא נדע לעולם מי באמת הגיעו ראשונים שם במלבורן, וזאת מהסיבה הפשוטה שההפקה הסתירה את זה מאיתנו. ולא היה דבר כזה מעולם בתולדות TAR שההפקה הסתירה את רגע האמת של הדריכה הראשונה על שטיח קו הסיום של המירוץ, באף גרסה של TAR.

ולדעתי, וכבר אמרתי את זה, ההפקה רצתה לעשות היסטוריה אחרי שבמירוץ האמריקאי זכו האב המבוגר ובנו ולשבור את השיא של גיל הזוכה המבוגר ביותר שזכה במירוץ. עובדה שמאז שהוכרזו הזוכים הם גם חוגגים על השיא הזה. ואני כמי שצפה בכל הפרקים של כל העונות של TAR על כל גרסאותיו, ממש לא קונה את הבולשיט הזה. מבחינתי הבנות זכו העונה.

ההפקה יכולה לרמות רק את הצופים שלא מכירים את TAR ולא יודעים שאת רגע הניצחון של הצמד הזוכה מראים במירוץ עצמו, ולא חודש אחרי המירוץ בארץ.

יותר מזה, הרי אפילו בגרסה הישראלית עצמה של המירוץ כולנו ראינו איך בגמר של העונה השנייה בר ואינה דרכו ראשונות על השטיח בסינגפור. וכנ"ל בעונה הראשונה. אז למה בעונות האחרונות לעשות בכאילו חודש אחרי הגמר בארץ?

ריאליטי כשמו צריך להיות ריאליטי, לא מבויים ובכאילו, אלא מצולם לייב שם בשטח עצמו. אז גם הרגשות הכי אמיתיות ולא מבויימות. אין ב-TAR דבר כזה של לחכות חודש בשביל שיגידו לך אם זכית או לא. בשום גרסה של TAR אין את הבולשיט הזה שמשאיר הרבה מאוד ספקות לגבי הזכייה והזוכים בה, ופותח פתח לעבודה בעיניים על הצופים.

לדעתי הצופים בארץ צריכים למחות ולדרוש מההפקה לבטל את הדבר המטומטם הזה שאין בשום גרסה אחרת והופך את המירוץ למיליון הישראלי כולו למפוקפק ולא אמין.

לא מסכים. לא היה עדיף להן בחורה יפה / שני חתיכים מנצחים?

רק בגלל הגיל אתה משער שהם רימו? (לכאורה)

אני לא יודע אם היה גיל מבוגר בכל עשרות התוכניות בעולם

אבל האם זו סיבה?

בעונות הראשונות הראו את הזוכים?

בהשרדות לדוגמא - הניצחון או ההצבעות היו בארץ

חוץ מהעונה האחרונה שהיו על האי (וטככה צריך להיות)

סטילהוק

New member
לא, כי כבר זכו כאלה זוגות בעונות קודמות אפילו בארץ

ואם תשים לב לחמש העונות של המירוץ למיליון הישראלי תגלה שבכל עונה הצמד הזוכה במירוץ היה שונה מבעונות קודמות.

בעונה הראשונה: צמד הבנים שי וגיא
בעונה השנייה: צמד הבנות בר ואינה
בעונה השלישית: הזוג הנשוי קובי וטליה
בעונה הרביעית: שני ושי הנשואה והחבר הטוב ביותר של בעלה
ובעונה החמישית: האב ובנו רז ועמית

מה הסיכויים שזה ייצא ככה?

סטילהוק

New member
יש משפט שאומר: אפשר לעבוד על כולם פעם אחת

וגם אפשר לעבוד כל פעם על מישהו אחר. אבל אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן.

JAMES DEAN

New member
אפשרי כל עונה אנחנו צופים מהתחלה ומתעצבנים על ההפקה

וכל עונה אנחנו אומרים את זה.
רייטינג יש? זה מה שחשוב. וכך הלאה כל פעם מהתחלה.

Gרר

New member
תודה!

נשגב מבינתי איך בונים מתח עונה שלמה וברגע המתח עושים CUT ונחזור אליכם אחרי חודש. זה הכי אנטי קליימקס שיש ו... כן, גם משאיר את הבמה פתוחה לכל תיאורתיות הקונספירציה שאמנם אני לא מחובבי הז'אנר אבל אם אין ביד שום צילום שיכול לתת אינדיקציה לכאן או לכאן ותכלס ההפקה יכולה להביא לדוכן המנצחים איזה זוג שבא לה בלי שתהיה לך שום יכולת לדעת אז מה עוד אפשר להגיד?

אני מבין את השיקול לא להטיס 10 זוגות לפיט ספוט האחרון. מבחינתי אין שום הכרח להטיס אותם. רון שחר יכול להודיע לזוגות את סדר ההגעה על השטיח וברגע שהזוג השלישי מגיע לעבור לארוע שיצולם לייב בזמן השידור של הגמר ובו יקחו חלק כל הזוגות.

פשווט ראוי לכל מחאה.

מבחינת משימות, הפרק האחרון

היה משעממם, לא החזקתי מעמד עד הסוף
רז ועמית היו הכי בנלים
ג'וזי ואלכס היו הכי מצחיקים ונחמדים
(אני חושב שזה הפרק עם הכי הרבה "או לה לה...")
והבנות פשוט מקסימות ונהדרות.

RossieL

Active member
תם ונשלם

תם ונשלם.
יש לנו זוכים במירוץ, ועד כמה שרציתי, וקיויתי שהשמועות יתבדו ושאלכס וג'וזי המקסימים יזכו [הם היו הפייבוריטים שלי לאורך כל העונה ייחד עם יעל ויוסיאל ואז, רק הם], הכי מפרגנת לעמית ורז.
מגיע להם!!
לאורך המירוץ נחשפנו לקשר מופלא בין אב לבנו,
העקיצות הקטנות,
הצחוקים,
הכעסים,
העצבים,
כל אלו, אם מסתכלים על זה ממש מקרוב, חושפים הערצה ענקית של בן לאביו וגאווה 'עד הכוכבים' [כמו שהנכדה שלי אומרת
] של אב לבנו.

אין ספק שכל אחד מחמשת הזוגות האחרונים היה ראוי לזכיה ולכן, עם כל רצוני בזכיית שני החבר'ה הצרפתים, אפילו אם התלתלז'יות [שפחות התחברתי אליהן, אבל היו תותחיות על] היו זוכות, הייתי שמחה בשבילן.

לא נכנסת לדיונים על מגמתיות, וקידומים, ועריכה ומה- מי- מו ואיך,
פשוט מפרגנת לכולם וחושבת שההפקה עשתה. בסה"כ, עבודה נהדרת.
רק אם היו 'קצת' פחות פרסומות, נדמה לי שההנאה שלי אפילו היתה רבה יותר

אז, ברכות לזוכים,
וכבר מחכה לעונה הבאה, להתמכר, לגלות מקומות חדשים, לצחוק, לבכות, לכאוב, להתרגש ובעיקר - לקנא באלו ששם ואני בסלון.

שרי48

Active member
מסכימה איתך והנה מה שכתבתי לפני הגמר ברוח דומה

המנצחים של העונה
והיה והשמועות לגבי המנצחים של העונה, עמית ורז, הן נכונות, תרשו לי לפרגן לעמית, אדם בן למעלה מ- 60, על הכושר הגופני הגבוה, שלא נופל מאלו של הצעירים שבחבורה, על אומץ ליבו, על חוש ההומור המיוחד, שאותי הצחיק פעמים רבות, על הסבלנות והסלחנות כלפי רז (הבן חסר הסבלנות והמתחצף), על אהבתו הענקית לאשתו יהודית ואהבתו הגדולה לארץ ישראל, לנופיה, לקיבוץ ולחבריו. כמה מאיתנו היו יוצאים למסע כזה, אב ובן, וחושפים את כל "הקישקעס" שלהם בצורה כזו? אני אישית, לא מכירה כאלה.
עמית, כאחת הגולשות המבוגרות בפורום, אם לא ה ..., אני מורידה בפניך את הכובע ומצדיעה לך.
ולגבי רז, אני לא ראיתי שום דבר יוצא דופן בהתנהגותו. הוא בחור מצליח, עם בטחון עצמי גבוה, צבר טיפוסי -גם טעים וגם דוקרני, יש בו הכל, החל מתערובת של מרוקאית ואשכנזי, בן בכור בין 5 אחים (גב תומך), משכיל, חתיך, תחרותי, בעל כושר גופני מעולה, אשה יפה (רייצ'ל הנודעת),קוצר רוח, חוצפה וכו'...
לסיכום, לדעתי, עמית ורז ראויים לניצחון, כמו גם 2 הזוגות האחרים. לא פחות ולא יותר.
ושהזוג הטוב או בר המזל ינצח!!!

פרארי1

New member
עוד משהו שהיה לי ממש מוזר בגמר

פרסומת הגמר, זו שממש לפני ההכרזה, כשהרייטינג הכי גבוה, הייתה לרכב שעולה מליון וחצי שקל.
&nbsp
מה ההגיון בפרסומת שפונה רק לאלפיון העליון?
אפילו אם לא היה ניכוי של מס על הזכיה, זוכי המירוץ עדיין לא יכולים לקנות את המכונית הזאת...

למעלה