הלם, הלם, להלם

Teary

New member
לא רציתי שינצחו

למרות שהעדפתי אותם בגמר על קובי וטליה...
הם היו נחמדים, אבל לא רציתי שינצחו כי הם מהזוגות האלה שמההתחלה ברור שקל להם נורא ושהם "זוג חזק" עוד לפי שהמשחק בכלל התחיל... זה לא שהם לא עברו קשיים במירוץ, אבל ביחס לקשיים של הזוגות האחרים, הם לא עברו כלום. היה להם מאוד קל, לא רבו, תמיד היו בין הזוגות המובילים, תמיד התמודדו בקלות עם כל משימה (לפחות יחסית לאחרים)... בקיצור זה היה מאוד משעמם אם הם היו זוכים, זה היה מן משהו צפוי כזה.

Mידאס

New member
איך זה שכולם נשבו בקסם המזויף שלהם?

כנראה כי בדיוק לזה כיוונו בהפקה ובעריכת התכנית. ניסו ליצור פה דמויות כובשות יש מאין. בתכל'ס אין בהם כלום.

הם מלוקקים, אובר נחמדים, אובר מפרגנים אחד לשני, אובר מאוהבים בעצמם. אובר הכל. בהתחלה גם אני נשביתי בקסם המזויף שלהם, אבל ככל שהזמן חלף הבנתי שמשהו בדינמיקה שלהם בינם לבין עצמם ובינם לבין זוגות אחרים פשוט לא עובד.

הם נחשפו במערומיהם במשימת ההמבורגר בוגאס. (כמעט) לאורך כל העונה הם בלבלו ת'ביצים שהסגולות הן כמו האחריות שלהם, אבל ברגע האמת זרקו אותן לכלבים, בטענה שרק גאון כמו איינשטיין, וגם זה לא בטוח, יכול להבין.

אם כל אחד מהם יכל לנשק לעצמו את התחת, הם לא היו זזים משם לנצח. ככה הם מאוהבים בעצמם. יאק!

שמח שהלכו, כי למרות ה-SO CALLED פייטריות שלהם, הם לא מתמודדים ראויים לזכיה. ואם כבר בפייטריות עסקינן, אני חושב שבפרק אתמול זכינו להצצה חטופה לפרצופם האמיתי. הייתכן שלאורך העונה כולה הם יצאו מגדרם בשביל להשלים את המשימות ודווקא במשימת *חצי הגמר* הם היו כה מיובשים ונטולי אנרגיה שהם היו צריכים להשתרך אחרי הספרנים? הייתכן שהידענים הגדולים, "היפים" ו*גם* החכמים, לא הצליחו לקלוט משפט של 25 מילים במשך כ"כ הרבה זמן?
ההצגה הכי טובה בריאליטי. בחיי. אוסקר מגיע לשניהם.

always be me mc

New member
יש גם חלק 3 (בונוס)

אין אין אני לא אוהבת את הסוורים..
ממש אנשים לתפארת.. למה לא תשאירו את הבנות שאתם כ"כ אוהבים לשבור את הקיבה עם הבנות האחרות . (אגב הפרקים האלו זה לא מתי שבתאל התחילה להיות חולה? הסוורים -_-)

רומי וקורל אומנם לא ממש תמימות או חפות מפשע במירוץ אבל כל כך WORD על מה שהן אמרו.. אם אתה כ"כ מרחם עליהן אז תיקח אותן איתך.. אם הם באמת היו אחים, חיים שלהם הם היו עוזרים להן לעבור את זה.

סורי סגולות.. לא אוהבת את החברים שלכם.. איזה חברים איזה?

זה בדיוק הקטע שממנו

התחיל לרדת הקרדיט אצלי עבור הסוורים.
לא מבינה מה עבר עליהם שם, לפחות רומי וקורל היו כנות (וגם הן בסדר מבחינתי)

הם היו הוגנים וסייעו כשרצו...
בהחלט הראו דוגמא לחברות אמיתית ויפה מהי

מי היה מאמין שהם לא יעפילו לגמר

הזוי

choco2602

New member

זה כל מה שיש לי להגיד.
בניגוד למעיין ובת אל שלא אהבתי בהתחלה, והתאהבתי בהן עם הזמן, את הסוורים מאוד הערכתי בהתחלה ועם הזמן ההערכה נעלמה.
אין לי בעיה שישחקו את המשחק, אבל שיודו בזה.
שונאת אנשים שמשחקים את המשחק אבל אומרים "אנחנו דואגים ואוהבים את כולם".

choco2602

New member
אני בהתחלה לא לגמרי הקשבתי..

אז גם אני לא לגמרי הבנתי. אני אסביר לך.
דבי ודנה הגיעו ראשונות, רומי וקורל הגיעו ודבי ודנה בחרו לא לשתף פעולה והסבירו לאחיות שהן מחכות לזוג גברים.
כשאיציק ואלירן הגיעו דבי ודנה לקחו אותם. רומי וקורל היו הזוג הבא בתור עם זכות הבחירה.
הזוג הבא שהגיע היו הסוורים. רומי וקורל בחרו לשתף פעולה עם הסוורים אבל הם לא רצו בטענה שהם צריכים לעזור למעיין ובת אל (זה מה שדוד אמר).
למרות שהם רצו לעזור למעיין ובת אל (כביכול) הם לא לקחו אותן, ולקחו את טליה וקובי במקומן.
אלירן שאל את דוד למה הם לא לוקחים את מעיין ובת אל איתם (כי הרי הם רוצים לעזור להם) ודוד ענה שפשוט קובי וטליה יותר חזקים מהבנות דודות.

אין לי בעיה שהם דחו את רומי וקורל כמו שלא הייתה לי בעיה שדבי ודנה דחו אותם. אבל בניגוד לדבי ודנה שאמרו את האמת בפנים הסוורים עשו פוזה של נחמדים למעיין ובת אל כשבעצם דאגו לעצמם להיות עם זוג חזק והשאירו את בנות בריתם מאחור עם רומי וקורל (מה שהשאיר 4 בנות קטנות להתמודד לבד במשימה..)

הם היו נחמדים

וזהו.
מהתחלת הפרק היתה לי הרגשה שהם לא ממש "שם".
כנראה בגלל שהפרק צולם אחרי שכבר היו בארץ הם הגיעו לשם מלאים בעצמם על ההערצה שקיבלו פה. מה שגרם להם לדעתי קצת לזלזל בהתחלה.

Jason2

New member
לא כנראה

הגמר צולם תשעה חודשים אחרי הצילומים של כל המירוץ.

אני יודעת

שהגמר צולם כמה זמן אחרי,וואו 9 חודשים זה הרבה זמן.
אבל התכוונתי שכנראה בגלל גל האהדה שקיבלו הרגישו יותר בטוחים ושאננים. אלא אם הגמר צולם לפני שהתוכנית שודרה.

Jason2

New member
זה גם מה שאני לא אוהב

שהם מגיעים אחרי שהם התפרסמו אז הם עפים על עצמם ויש הרגשה עכשיו שהם מגלמים את הדמות של עצמם. זה היה גם בעונה הקודמת.

אני מדבר על כל הזוגות.

חוטהשני

New member
בדיוק... ההפסקה הזאת לא עוזרת לאף אחד - הרי ספוילרים תמיד יהיו...
גם בעונה הקודמת לדעתי ההפסקה מאד הפריעה לזוגות.

עדיף היה לדעתי לצלם את המירוץ ברצף ולשדר אותו כמה שיותר קרוב לצילומי התוכנית...

שמש 33

New member
גם אני התבאסתי

הם היו כל כך טובים, הגיע להם להיות בגמר. אבל הם באמת עשו כמה טעויות בסוף, שהגדולה בהן היא לעקוב אחרי קובי וטליה.

בכל אופן ממש חבל לי, אבל זה המשחק...

ALIsuperstar

New member
הם היו יותר מידי ישרים בשביל התכנית

וטובים מידי. זה באמת היה טייפקאסט טוב... חבל שהם לא זרמו עם ההפקה, יכלו לקחת.

למעלה