הלם, הלם, להלם

אילרי

New member
דייייי!!! נשבר לי הלב

הזוג הכי ראוי, הכי הגון והוגן, הכי גנטלמנים וחברים
הם הולכים הביתה
אוף, כמה רציתי להאמין ביושרה ובהגינות ולא בשיקולי התערבות ועריכה

ny22

New member
מנהל
הלם, הלם, להלם

זה מה שיש לומר לך כך שהסוורים הודחו.

הם היו נראים לי זוג חזק שיגיע עד לגמר ואף קיוויתי שיקחו את המיליון...

זאת באמת הפתעה גמורה בשבילי
.

אבל במירוץ כמו במירוץ - הכל יכול להתהפך....

בכל אופן, אהבתי מאוד את הסוורים, כמו שאהבתי את א"א (אבל בניגוד אליהם הסוורים כמעט אף פעם לא היו בסוף), הם נראים זוג חברים מקסים ונחמד

שיהיה לכם בהצלחה בהמשך דויד ואלירן, אתם באמת תותחים, ובגלל משימה אחת הלכתם, אבל בשאר המירוץ באמת נתתם פייט מטורף ועל זה מגיע לכם כל הכבוד
.

להתראות לכם
.
.

[למי שלא הבין זה שירשור פרידה מהסוורים].

Jason2

New member
יותר כמו במירוץ בארץ

ההפסקה הזאת בין המירוץ לגמר דפקה אותם. אני לא מבין מה זה נותן ההפסקה הזאת. מעבר לזה אני שמח שרומי וקורל בגמר.

Teary

New member
ההפסקה

היא בגלל שישראל מדינה קטנה ורצים פה המון ספוילרים, תמיד מישהו מגלה מי זוכה בגמר של תוכניות שצולמו מראש, הרבה לפני שהגמר מגיע... הכי נורא היה בעונה הראשונה של הישרדות, שכבר בפרקים הראשונים כולם כבר ידעו מי הגיע לגמר, ונראה לי שגם את סדר המודחים.
לכן האסטרטגיה נגד ספוילרים היא לצלם את הגמר רק בסמוך לשידור שלו, כדי להקטין את הזמן שבו יוכלו להפיץ ספוילרים על הזוכה. כל הספוילרים שהופצו לפני שצילמו את הגמר, יכלו לגלות מקסימום מי ארבעת הזוגות שהגיעו לחצי הגמר, מעבר לזה לא יכלו לגלות כלום עד הרגע שבו הגמר צולם, שזה לא מזמן...

אז זה בעיקרון הרעיון מאחורי ההפסקה. אם זה עובד להם או לא, זה כבר סיפור אחר. P: אבל זאת הסיבה שעושים הפסקות...

Jason2

New member
אני מבין למה יש הפסקה

אני לא יודע אם הנזק לא עולה על התועלת.

Teary

New member
יכול להיות

אבל העריכה מפגרת, והראיונות ממש מרמזים על מי התקדם לאן... אם הגמר היה מצולם עם שאר העונה, הראיונות הקודמים היו מצולמים אחרי הגמר, ואז עם העריכה של רשת כבר היה אפשר לגלות מראש הרבה לפני הגמר מי זכה (כמו שהיה קל לנחש מי הגיע לגמר ומי לא), גם בלי לקרוא ספוילרים... אז במקרה הזה אני כבר מעדיפה הפסקה.

חוטהשני

New member
אבל.... ההפסקה לא ממש עזרה בנוגע לספוילרים...
כך שבעיני התירוץ של ההפסקה כדי שלא יהיו יותר מידי ספולירים כבר לא מחזיקה פה.

ולהיפך, כמו גם העזרה המוגזמת של ההפקה למתמודדים, ההפסקה הזאת בעיני הרסה מאד את המירוץ...
כי כשזה ברצף אז יש אותם אמוציות בגלל ההתמודדות הרבה... כשיש הפסקה הזוגות הופכים למשהו אחר וזה משנה לגמרי את כל המירוץ (הנה האחיות שהיו בכסאח כל הזמן הפכו לחברות הכי טובות... אני בטוחה שאם לא היתה הפסקה לא יודעת מה זה היה גורם להן...)

הכי טובים וראויים שם, הגם שאני חושב שהתנשאו

קצת - והם מסודרים כי הם סוורים בנמל אשדוד - סמל השחיתות השלטונית של ההסתדרות (טוב הם לא אשמים)

ופחות אהבתי אותם , אבל העדפתי אותם על פני קובי וטליה

הם הרגיזו בקטע של האוכל

אורישקי

New member
הופתעתי גם אני

זוג חמוד. שמח שזו השלישייה בסוף.

וכן, ההפרש בין המירוץ עצמו לגמר דפק אותם

LiRs Lullaby

New member
הם היו מאוד חזקים מתחילת המירוץ

ותמיד הייתי בטוחה שהם יתברגו לשלישיה הראשונה כי תמיד יש זוג גברים חסונים בגמר, אז זה יצא קצת מוזר...
בעצם נשארנו עם גמר שהוא ברובו נשי, ולא יהיו משימות פיזיות שיהוו משקל מכריע לנצחון. רק שכל, הגיון, אינטואיציה, מזל...

והסוורים, אני לא דואגת להם. אחרי הפרסום והפרגון שזכו לו, הם כבר יקבלו איזה קמפיין וימבה בחורות יפוצצו להם את הפייסבוק.

kobit11

New member
גם אני לא דואגת להם בהתחשב בשכר הפנטסטי שהם

מקבלים על עבודת הסוורות שלהם בנמל אשדוד.....

מה זה שכר פנטסטי?

על פי הכתבה הזו ,

http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/406/383.html

מתחיל ב 12 ויכול להגיע ל20 כתלות בוותק ובשעות נוספות.
משכורת יפה, מאוד אפילו, אבל מדובר בעבודה קשה ומקצועית, עם הרבה אחריות. המשכורת נראית לי סבירה. זה לא שהם מרוויחים 70 אלף לחודש על "ייעוץ".

kobit11

New member
יחסית למורים - לא.

גם רופאים מתמחים בבתי חולים עובדים יותר קשה מהסוורים ומרוויחים פחות.

מי שעובד קשה צריך להרוויח טוב. אין עיני צרה.

ועבודה קשה זה לא פיזית בהכרח, אלא מקצועית ועם אחריות וידע.
ולדעתי מורים לא עובדים קשה. לא עם כל החופשות המטורפות שלהם, השבתונים, השעות המצחיקות והקביעות. ולא עם התוצר שהם נותנים.
בטח לא מורים ותיקים ושחוקים שעובדים על אוטומט.

מורים... ממש לא (תסתכל על לוח החופשות)

יש אין ספור מגזרים שעובדים לא פחות קשה מפועלי הנמל ויותר מהם ומכולם בחרת דווקא את הסקטור המפונק הזה?

kobit11

New member
הבאתי דוגמא גם את הרופאים המתמחים בבתי חולים.

מורים סקטור מפונק ? תנסה גם אתה להיות מורה ותספר לי.

למעלה