שאלה לכולם - אתם אוהבים פרומואים?

שאלה לכולם - אתם אוהבים פרומואים?

זה משהו שאני מנסה להבין הרבה זמן אצל אנשים (ויכול להיות שרק לי יש את השריטה). אני יוצא מנק' הנחה שמי שכותב פה בפורום, מתכוון לראות את כל המירוץ עד הסוף. אז אתם לא צריכים פרומואים שילהיבו אתכם, נכון? גם ככה אתם מתכוונים לראות את כל המירוץ.
אז האם אתם בכל זאת רואים פרומואים או פרסומות על התוכניות הקרובות או ממש לפני התוכנית עצמה ("הערב במירוץ" או "מיד אחרי הפרסומות")? אתם לא חושבים שזה יהרוס לכם את מה שהולך להופיע בפרק עצמו? כל הצחוק וההפתעה "יתבזבז" על הפרומו ולא על הפרק עצמו?

choco2602

New member
לי מפריע בפרומו..

שמציגים את הכל דרמטי מדי.
בפעם הראשונה שאני רואה פרומו לתכנית ואני רואה משהו מעניין אני מתלהבת. אבל בתור מישהי שראתה לא מעט פרומואים בחיים זה פשוט לנסות ולהבין את העריכה שעשו כדי לגרום לי לחשוב אחרת.
למשל רואים מישהו צועק, ומישהו עונה לו כשבעצם כל אחד מהם מדבר למישהו אחר (מקרה לא מעניין ממש) או חיתוך חד של מצבים שיוצר "מתח".

אז נכון אני מבינה שרוצים למשוך צופים אבל אני כבר לא בת 10 וקצת קשה לעבוד עלי עם פרומואים אז זה סתם בעיני, ולאט לאט עוד ועוד אנשים שמים לב לזה אז לא נראה לי שרק אני מרגישה ככה. סתם ניסיון להבין איפה השקר, איפה המקרה שמוצג שונה לגמרי ממה שהולך להיות בפרק וזאת סתם עריכה מותחת.

כן, העריכה מעצבנת מאוד אבל...

את לא תופסת את הפרומו עצמו כספוילר? נניח ומראים לך את הצמדים בתוך ג'ינס ענק, זה לא מגלה לך את העתיד? או שזה לא ממש מפריע?

choco2602

New member
לא ממש מפריע לי..

אני גם חושבת שאין להם ממש ברירה. הם צריכים לתת לצופה משהו כדי שהוא יזכור שהתכנית קיימת, למשוך איכשהו.

את זה אני יודע..

שצריך למשוך את הצופה הממוצע, אבל אנשים שמתכוונים לצפות, לא משנה להם מה יהיה בפרומו.
אבל אני מניח שהשריטה רק אצלי, אני פשוט "בורח" מהפרומו, מ"הערב במירוץ" ומ"אחרי הפרסומות". ולא שכחתי גרשיים בשריטה...

choco2602

New member
איש איש בשריטותיו יחיה..

לכל אחד מאיתנו יש את השגעונות שלו. לפחות שלך די נורמלי

ny22

New member
מנהל
אני שם לב לזה המון פעמים....

שהם מוציאים קטעים מהקשרם (אם ניתן לקרוא לזה כך).

ny22

New member
מנהל
לגמרי

זאת הסיבה שאני משתדל לא לראות פרומואים.
גם בסוף התוכנית רון שחר קצת הורס את הפרק הבא (לא באשמתו כמובן).

אבל אתה ממש ממש צודק

אני היחידי שאוהב פרומואים?

לא של כל התוכניות חלילה. רק של אלו שאני אוהב.

זה נותן לי הצצה למה שצפוי בפרר הבא, וכאחד שנכנס וקורא כל ספויילר קיים, לא פריעה לי ה"ספוילריזציה" של הפרומו. ההפך.

אהה, אתה מחפש ספוילרים....

אני מתחמק מכל חצי רמיזה על פרקים עתידיים, אני אפילו לא רואה טריילרים של סרטים (שאני מאוד רוצה לראות)...

כל הזמן

אפילו הצעתי פה למישהו בצחוק (לא זוכר מי זה היה) לשלם לו כדי שיגלה לי מי זכה בגמר המירוץ למליון.

אבל מדובר רק בתוכניות ריאלטי.

חסר לך , למשל, אם תגלי לי מה קרה בסוף העונה של "שובר שורות" (למרות שאף אחד לא יודע, העונה משודרת בארץ פחות או יותר במקביל לשידור בארה'ב)

אם כבר, חסר לך...

אני אפילו לא התחלתי את העונה החמישית! אני מחכה שישדרו את ששת הפרקים האחרונים...

אז לא לגלות לך ש??

סתם , סתם...

נתתי את שובר שורות סתם כדוגמא כי החלק השני של העונה האחרונה משודר עכשיו, בלי לשים לב לחתימה שלך.

רק עכשיו שמתי לב לחתימה שלך.

אתה יודע מה זה ספויילר אמיתי?

כשאתה נמנע בכוח מלצפות בפרומואים, לא פותח פוסטים
, מפתח ציפיות גבוהות לפרק מהנה....מחכה ומחכה ומחכה לרגע בו יפתח השידור...מנתק טלפונים...שקט ילדים! אשה למטבח! הלוואי והערב דבי תודח!

ערב טוב, בפרק הערב נשדר ד''שים מהבית!

אז כדאי שתציץ בפרומואים לפעמים...

אם רק היית רואה את הפרומו המבשר על תוכנית לקט או ד''שים מהבית, היית מתארגן על דייט או לפחות יוצא לשתות בירה עם החבר'ה, למה לסבול אם אפשר להנות?

למעלה