"תודה שבחרתם המירוץ למיליון, המירוץ...

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

Lepton

New member
השינאה הלא מוסברת (או אולי כן) לטליה...

גורמת לה להתעלם מהעובדות, העיקר להיות "צודקת" עלאק.

25330

New member
נדמה שזהו שרשור פרידה כפי שבקש מנהל הפורום...

ולכן לא זה המקום להתנצח או לדחוף את טליה (אגב, מדוע לא את קובי?) בכל הקשר.

לגוף העניין, איני שונאת לא את טליה חפרוואה ולא את דבי. מצד שני, אני מעדיפה לארח על מסכי דמויות אחרות. משאין זה המצב יש לי בקורת (ולא שנאה!) בדיוק כמו שלך יש כלפי דבה ולאחרים יש (גם כאן) כלפי משתתפים אחרים. מדוע לדעתך מותר לבקר כאן בשרשור פרידה את הזוג מכרמיאל אך אותה בקורת אסורה כלפי דמות אחרת?
ריאליטי זה "על הדבש ועל העוקץ". יש מי שזוכים ל"דבש" בדעת הקהל (סוורים, סגולות, אחיות, קובי...). יש מי שזוכים ל"עוקץ" (דבה, טליה...). ויש כאלה, "באמצע כמו כולם" (חתני השמחה, הסטלנים, דנה...).

מאחר שאיני "שונאת," "אי-חיבתי" כלפי השופלית מנומקת ומוסברת היטב. צר לי שאדם נאור ומשכיל כמוך לא מפנים ש"כשם שפרצופיהם שונים כך דעותיהם שונות". או במלה אחת: סובלנות, טולרנטיות ועוד ביטויים שכנראה לא ישנו את תפיסת עולמך ודרכי ביטויה.

Lepton

New member
עם כל הכבוד (ואין כל כך כבוד...)

מי ש"דחף את טליה בכל הקשר" זו את. אני רק עניתי. (ולא, אל תתחילי להיתמם עם "נתתי שם דימיוני").

choco2602

New member
כשמחליטים לשנוא מישהו בכל כך התלהבות..

אומרים כל דבר העיקר להסיט נגדו.
לא ברור לי למה השנאה. זה כבר לא חוסר התלהבות או "אין לי כוח לראות אותם יותר" כמו שאני מרגישה לדבי או לאלירן ואיציק, אפילו לא חוסר הערכה..
זאת פשוט שנאה.

ny22

New member
מנהל
אהבתי את מה שכתבת

או כמו שאומרים: כל מילה בסלע...

אביבקיץ

New member
פעם אחת ויתרו להם על הדחה, פעם אחת היו בעירום

אם לא היו מוותרים להם בפאריס.,
ואם לא היו לוקחים את קיצור הדרך בקובה - הם כבר מזמן לא פה

הם מאד חמודים.

אבל הם הגיעו למקום השישי המכובד ממש לא בזכות כישורים (שאין להם)

גםצופה

Member
מנהל
כמו כשכבר כתבתי...

ברגע שהם שמו פרסה למעיין ובת אל כל האהדה שלי לזוג ירדה ושמתי לב לקטעים האהבלים שלהם...

בתכלס הם גם לא היו זוג מאד חזק - הרי הם כבר הגיעו אחרונים וניצלו מההדחה כי זה היה פרק ללא הדחה...

לא רק הפרסה, ההתנשאות הלא מובנת על הסגולו

זלזלו בהן ללא הצדקה, מעיין ובתאל הוכיחו שהן טובות מהם בכל פרמטר.

שמש 33

New member
איציק ואלירן...

לא היו בין הזוגות האהובים עלי בעיקר בגלל שלא התאמצו ולא עבדו קשה בשביל לנצח. איכשהו, דברים הסתדרו להם בצורה טובה והגיעו למקום בהחלט מכובד. לא אכנס כרגע ליד הנעלמה שכן או לא עזרה להם ברגעים קשים אבל כתבתי זאת בעבר ויש לי בקשה קטנה לאלירן: פנה לאחד המכונים הבודקים הפרעות קשב וריכוז וטפל בעניין. כמי שבאה ממשפחה של מופרעי קשב אני מזהה פה משהו מוכר... אמנם עוד דברים מעורבים פה - יכולת אישית והשפעה סביבתית - ובכל זאת יש ערך לזיהוי וטיפול בבעיה אובייקטיבית שמקשה על החיים.
מאחלת לשניהם הצלחה בהמשך דרכם

סחטיין לאלירן על הפרגון למעיין ובתאל וה|ספויל

הם הסגירו שמעיין/בתאל רומי/קורל בגמר

תמונת הגמר הולכת ומתבהרת

ממקורות שונים עולה כי כמו שכולנו כבר יודעים ומשערים, רבעיית הגמר תכיל את החמישיה שנותרו למעט דנה ודבה.

הגמר כבר צולם וידוע מי ניצח(להפקה ולמתחרים)

יש עוד 3-4 פרקים לגמר, מקווה שיצליחו לשמור את זהות המנצחים כמה שיותר קרוב לשידור הגמר, אבל לא אתבאס אם יספרו לי עכשיו שמעיין ובתאל ניצחו, מבטיח!

באמת שאני לא יודע מי ניצח ולא בטוח מי בגמר

ניזון משמועות בנט וכל מיני פליטות פה של מתחרים כפי שעשו היום אלירן ואיציק בYNET

אגב, האילתים כבר רמזו שמעיין ובתאל בגמר כשליאור אמר שהלוואי ויזכו במיליון ומור ציחקקה (קטע ששודר אחרי הפרסה המי יודע כמה שהסגולות קיבלו)

למעלה