"תודה שבחרתם המירוץ למיליון, המירוץ...

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
"תודה שבחרתם המירוץ למיליון, המירוץ...

למיליון בוחר בכם
"

ככה איציק ואלירן סיימו את הלגים הראשונים.

אני פותח את השירשור הזה לא בתור מנהל אלא בתור אחד הגולשים והצופים שממש אהבו את א"א...

שאלתם למה אני אוהב אותם?
כי בעיני יש בהם משו ממש חמוד ומצחיק והם הוסיפו המון למשחק....

אז זהו שירשור פרידה מא"א...

אני רוצה לומר לכם איציק ואלירן יקרים שממש אהבתי אתכם וממש רציתי תישארו עוד במירוץ
כי בעיני הוספתם המון - ובאמת שהיה ממש כיף ומצחיק לראות אתכם - ובייחוד בהתחלה עם ה-"תודה שבחרתם המירוץ למיליון, המירוץ למיליון בוחר בכם" - זה בעיני הוסיף המון.

אני שמח שלפחות לא הודחתם בשלבים הראשונים של המירוץ....
באמת שממש ממש עצוב לי שהודחתם

המון המון בהצלחה בהמשך דרככם,
ותמשיכו להיות כאלה מצחיקים וחמודים,
נתאי

הערה לשאר הגולשים,
אני ממש ממש מבקש לא לרשום דברים כמו "כמה כיף שהודחתם!!!" או דברים בסגנון, מכיוון שזהו שירשור פרידה.

מסכים , אהבתי אותם, היו הפייבוריטים שלי לעונה

לא ממש פייבוריטים קלאסיים של מושלמות אבל בצוק העיתים , לאחר זוג הזקנים , ולפני האילתים

ביקורת אכתוב עוד כמה ימים אחרי הבעסא

Lepton

New member
אכתוב בכל זאת, תמחק אם אתה רוצה

לא ייתכן שבורות ברמה כזו (אני מדבר על אחד מהם) תזכה להוקרה. יש גבול. הסיבה היחידה שחבל לי שהודחו היא שנאלץ להמשיך לראות את דני ודבה.

הם לא היו רעים אלא אולי בורים, אבל אני אכתוב

עליהם ביקורת לא עכשיו כשאני עצוב

לפנעמים דווקא כשיש לי פייבוריטים בתוכניות ריאלטי שהם מפסידים

אני מתעצבן ומקלל בלב , ובא לי להכנס לטלויזיה ולנער אותם....

היה ברור שיודחו לפני הגמר, חבל שלפני דבי!

הסבל ממשיך...נשימה עמוקה, גוספרבההה גוספרבהההה גוספרבהההה

ממש לא חושבת שהם בורים...

אז אולי אין להם הרבה ידע כללי, והאנגלית שלהם לא משהו,
אבל עובדה שהם הגיעו למקום השישי והמאוד מכובד !
אני חושבת שאיציק ואלירן הם זוג מקסים,
שלא מעמידים פנים להיות משהו שהם לא, תמיד מאוד אמיתיים וגם מהמקומות הכי בעייתים יוצאים מזה בקלות ובחן
היה לי מאוד כייף לראות אותם העונה,
ואני מודה שבסתר ליבי אפילו קיוותי שאיכשהו יצילו אותם גם בפרק הזה ...
באמת שיהיה מוזר לראות את המשך התכנית בלעדיהם
אני מאוד אתגעגע לביטויים המצחיקים של אלירן!

choco2602

New member
זה שהם הגיעו למקום השישי

ממש לא אומר שהם לא בורים. לא צריך להיות גאון הדור כדי להתקדם במירוץ.
אין להם הרבה ידע כללי, והאנגלית שלהם לא משהו באמת כמו שאמרת אבל אני למשל חושבת שכשאתה לא מבין בנושא מסוים עדיף שתשתוק. אבל להגיד "הוא רץ כמו מייק טייסון" אם אתה לא יודע מי זה מייק טייסון אל תגיד.

הם כל הזמן מנסים להגיד פתגמים ודברים שהם לא מבינים בכלל על מה הם מדברים.
ואי-ידיעת האנגלית זה לא כי יש להם מגבלה כלשהי. הם פשוט לא רצו ללמוד. אני אישית חושבת שאם היו נותנים להם להתמודד בעצמם באמת עם השפה הם לא היו יכולים להגיע לשום מקום ונופלים בקטע הראשון.

choco2602

New member
אני יודעת מי זה מייק טייסון..

ממתי מתאגרפים עוסקים בריצות?
כי אם יש איך לתרץ אני אשב לאסוף את עשרות פניני החוכמה ומבטיחה שאין הצדקה.

choco2602

New member
טריק או טוויק?

HALEVIN? בקיצור שכחתי את כל פניני החוכמה הראשונים שאם אני אשב לאסוף אני אוכל לכתוב מגילה.
כשהיא טועה במשהו גדול ישר אתם רצים לצחוק עליה אבל כשהם טועים בכל דבר הכי מפגר בעולם אז "ברח לו"? סטנדאפ? לא. הוא פשוט לא יודע איך אומרים את זה..

25330

New member
כאן בדיוק בא תיחכום חתולי הרחוב שלהם

לחקות זוגות אחרים. לדבר אנגרית (נניח שבאמת אני מאמינה שלא הוצמד להם מתוגמן אבל שיהיה) וכל יתר כישורי חוכמת הרחוב שלהם די מרשימים.

הרבה יותר נחמד לדבר בשפה טבעית ואם מטאפורה היא שפה גבוהה אז שיבוש טבעי של בין הפטיש לסדן, זה די נחמד כל עוד אתה לא מאמצת לעצמך דמות של ידענית כל, בכל ועל הכל. לפחות הם היו הם עצמם (בניכוי ליהוק, בימוי, עריכה וכו') ולכן אם המדד הוא אוטנטיות ולא לנסות ללבוש דמות שאינך את, אז שיבושי לשון זה אחלה למי שכל הזמן מדגישים שהם מהקבצה ב'.

choco2602

New member
לא צריך להיות ידען כל

אני למשל אם אני רוצה להגיד פתגם שאני כנראה לא יודעת לגמרי אני פשוט אוותר עליו ואסביר את הכוונה שלי.
לא אוהבת אנשים שכל הזמן מנסים להפגין חוכמה כשהם טועים פעם אחר פעם

25330

New member
לא משוכנעת שזה הקטע שלהם

לדעתי הם מרגישים רחוקים ממה שנתפס אצלם ולגביהם כ"שפה גבוהה". ההומור שלהם מזכיר את זה של הגששים, ז'וז'ו חלסטרה ואפילו של משולם מ"יונה ונער" (מהזכרון: "צריך לדפוק במסמר שהוא עוד חם," בכבודיו ובעצמיו") של מאיר שלו. בקיצור, מן הומור שמסתכל על מה שבשבילך שפת יום יום כ"שפה גבוהה" עבורם. ושוב אדגיש, כל עוד זה אוטנטי ולא מזוייף זה די נחמד. כמו בגששים או כמו בקומדי סטור ושות'.

25330

New member
עוד עובדה היא הפייט שנתנו לזוגות אחרים..

שקיבלו יותר הזדמנויות, כלים וחכות מאלו שא&א זכו להם. עם פייט כזה וכלים כה דלים - אובייקטיבית, אך גם יחסית לעמיתהם למירוץ - הם הוכיחו בורות אלא חוכמת חיים ויכולת להסתדר עם כלים ומשאבים מצומצמים.

הם היו תלויים על הקשקש די הרבה זמן ולכן קשה לומר שהגעתם אחרונים מהווה הפתעה מרעישה.

מצד שני, ידה והתערבויותיה המאוד לא נעלמות, בעצם בוטות של ההפקה, ממש מזמינים לומר שחבל שבעבור ההפקה איציק ואלירן עשו את שלהם, איציק ואלירן יכולים ללכת. אני הייתי מעדיפה להפרד היום מהמכשפה האדומה או מזוג החפרנים.

למעלה