חתול בחלום

חתול בחלום

היי,
חלמתי שאני מחזיקה חתול ואנחנו משתפים פעולה.
הוא נאחז בי עם הציפורניים שלו וכאב לי אז אמרתי לו והוא הוציא, היו לי חורים בידיים מהציפורניים שלו. הלכנו לאנשהו, הייתה לנו איזו משימה משותפת. הרגשתי שהוא סומך עליי

חלום מעורפל על האקסית. אני זוכרת את עצמי לבד במיטה ונראלי שהיא לא הגיעה. ואיכשהו בתוכי ידעתי שאני צריכה לוותר

טופי33

New member
שלום לך יקירה

שני החלומות מתייחסים לזוגיות .החתול מייצג בן זוג שלמרןת השיתןף פעולה מכאיב
גם בחלום השני יש כאב של הוויתור .
הבחחירה היא להיות יחד למרות הכל או לוותר ולהישאר עם הכאב .
וזה לא דווקא לגבי זוגיות ספציפית.
מה נראה לך?איך את רואה את הקשר בינך לחתול לבין קשר זוגי?

אלישבע777

Well-known member
הפרוש שלי לחלום החתול

כתבתי אותו אמש, (מצרפת היום), לפני שקראתי את תגובתה של טופי.

הפרוש שלי
את והחתול משתפים פעולה? נראה לי שזה לא מדוייק. את מחזיקה אותו ( אולי בעל כורחו?) והוא נועץ בה ציפורניים חדות ומכאיבות כשאת מבקשת ממנו יפה הוא נעתר לך ושולף אותן אבל החורים נשארו. כאן יש רמז שאיזה שהוא שיתוף פעולה לא ברור. יש לכם משימה משותפת והוא סומך עלייך.
אני מניחה שהחתול הוא האקסית שלך, בגלל החלום הבא, הצמוד ( אם לא היה חלום על האקסית, הייתי מתלבטת אם החתול אינו מסמל גם את אימך האלימה). היתה לכן משימה משותפת. היא סמכה עליך וגם את עליה אבל היו דברים פחות טובים. (האם היא שיתפה פעולה? האם החזקת אותה "בעל כורחה?" כלומר, מה שאנו קוראים: "החזקת אותה קצר"?) היא נעצה בך ציפורנים חדות ומכאיבות. היא אומנם הרפתה ועזבה (קשור גם לחלום הבא), אך הפגיעה שלה בך השאירה לך חורים בנשמה ובלב.
חתול, משול לחיה לא לגמרי נאמנה לבעליו. לחתול יכולים להיות כמה בעלים במקומות שונים בסביבה. הוא אופורטיוניסט. טוב לו בבית האדם והוא יוצר תחושה של בית, אבל אפילו חתול בית, תמיד נשאר גם חיית בר לא מאולפת ולא ממש ממושמעת. את הצלחת לאלף את החתול לשתף פעולה, אבל לא עד הסוף. החתול במידה מסויימת הוא חיה, שנשים אוהבות יותר...הוא קצת גברי באופי שלו: בלתי תלוי, עצמאי, אוטיסט, עושה מה שהוא רוצה.
בחלום הבא, את יודעת שאת צריכה לוותר על הגעגועים ועל הצפיה לבואה (שגם הם יוצרים חורים מכאיבים, כמו ציפורני חתול)

אשמח לתגובתך!

תודה אלישבע

כן משתפים פעולה, היינו צריכים ללכת לאנשהו (אין לי מושג לאן) ולקחתי אותו.
הציפורניים שלו היו בלי כוונה בחלום, כשאמרתי לו הוא הפסיק.
במהלך הקשר עם האקסית כן, היא הייתה יותר רכה ממני..

למעלה