סופסוף זוכרת, הפעם 2 חלומות

סופסוף זוכרת, הפעם 2 חלומות

חלמתי שהייתי בבית של סבתא שלי שניפטרה. נראה לי שזה היה יום שבת. לא עשיתי שם משהו מיוחד..
אני זוכרת שירותים קטנים כאלה שהם היו בניפרד רק לדוד שלי. והם היו ככ מטונפים.. המון לכלכוך, כוסות (של צייסרים) וכל מיני דברים..
אני חושבת שעשיתי פיפי, שמתי נייר על האסלה כדי לא לגעת בלכלוך.
זכור לי שירד גשם למרות שקיץ וכ"כ התלהבתי ממנו וקפצתי. את הגשם ראיתי מהחלון של השירותים.

גם איכשהו זכור לי שהיינו בחוץ, זכור לי כביש. והשמות אילן וקובי (הם שני גברים, שיחקו בתכנית טלוויזיה)
בחלום גם הייתה התלבטות עם עצמי אם פעלתי נכון או לא בתחום האהבה לגבי מישהו, אם ויתרתי מדי בשבילו, איך ארגנתי את הזמן שלי גם מבחינת הלימודים (לא ככ מדברים עכשיו, התרחקנו.. כבר שבוע, וזה לא פשוט עבורי)

משום מה זו לא פעם ראשונה שאני חולמת שיש לדוד שלי שירותים ניפרדים בבית של סבתא שלי והם מטונפים. במציאות יש שם רק שירותים אחד לכולם.

חלום נוסף היה בחדר שלי. זכור לי שאמא שלי קנתה לי תמונות לתלות בחדר, עם משפטים חיוביים. זוכרת תמונה אחת שהיא אמרה שהיא לא יפה, ואני עניתי לה שזה מה שהאינטואיציה שלי בחרה וזה חשוב. לא זוכרת בדיוק מה היה בתמונה.
אולי סמל או ציור בוורוד, אבל לא בטוחה.
ואז איכשהו ישבנו על המיטה שלי. בסוף היא קמה לחבק אותי ואמרה שאני מייבשת אותה.
הסכמתי לחבק אותה אבל "עשיתי טובה" והתלבטתי.
-במציאות לא אחבק אותה בחיים (כל מיני כעסים מהעבר. במיוחד כילדה, לא נתתי לה בחיים להתקרב אליי, תמיד דחיתי אותה).
גם אחותי איכשהו הייתה בחלום..

רקע: כל הזמן שואלת ותוהה למה בחרתי בגלגול הזה אמא שאני לא יכולה לחבק.

תודה מראש.

שלום יקירה

מזדהה עם נושא החיבוקים גם אותי אמא לא רצתה כל כך לחבק כילדה והתקרבנו רק לאחרונה וגם לקח זמן בגלל משקעי העבר.

את מרגישה שאת במידה מסויימת מרחיקה את אמא שלך או לא נענית לניסיונות שלה ליצור/לחדש /לטפח איתך קשר.
יש בך רצון לדבוק או לנסות לדבוק בחיובי בחלום את ואימך אינך רואות עין בעין ונראה שעברת איתה דברים שלא נתנו לך כמו שאומרים לראות את כל התמונה או גרמו לראיית העולם שלך להיות עם נטייה לשלילי.

ורוד זה גם צבע שמתקשר לילדות ששוב מראה שנראה שלא הרגשת שקיבלת כילדה מה שהיית צריכה מבחינה רגשית.

השירותים מטונפים יחד עם הרצון לסגל ראיית עולם חיובית ושמחה יש צורך להתנקות ממשקעי העבר ולשים פסלטרים של סליחה לעצמך ולאחרים. גם גשם יכול לרמוז על צורך להביע את הרגשות ולהתנקות כדי להצמיח משהו חדש. יש בך חלק שמסתייג מלגעת בנושאים הכאובים האילו ולכן את מנסה לשים נייר שמפריד בינך לבין האסלה.

תודה על הפירוש, מסכימה חלקית

אני לא מוכנה שהיא תתקרב אליי, לא שהיא לא רוצה.
-נכון אני מרחיקה.
לגבי ראיית העולם- יש לי גישה מאוד חיובית דווקא.
אולי אכן להתנקות ממשקעי העבר.
לגבי אותם נושאים כאובים אני עובדת עליהם, בדיוק ההפך מלהסתייג

למעלה