חלום על אמא שלי

חלום על אמא שלי

25, סטודנטית, רווקה.

החלום היה בבית של סבתא שלי שניפטרה.
חלמתי שהיינו אני, אמא שלי ועוד 2 גברים: אח שלה ועוד אחד שאני לא מכירה.
הם הכינו ארוחת ערב. זכור לי גם חביתה (שוב- חלום 2 או 3 על חביתה) ובפנים הייתה שערה.
בחלום היה ויכוח על האוטו. (במציאות אני ואמא שלי שותפות לאוטו).
אמא ביקשה את האוטו כי רצתה לאסוף איזה בחור מרחוק ולא הסכמתי כי היו לי לימודים, הייתי צריכה את האוטו.
היא התחילה להתחרפן בחלום, ממש לאבד עשתונות, כעסה ברמות. היה נראה שאם הם לא היו, הייתה מרימה יד. (היא אדם אלים במציאות) ואמרתי לעצמי בחלום איך כל כמה זמן קורה לה שהיא מתחרפנת ממש, ושהיא צריכה טיפול (די נכון במציאות).
הבחור השני שישב שם היה כהה עור, היה לו שיער ארוך עם קוקו. (לא מכירה אותו) והוא הגיע בגישה יפה ונסה לשכנע אותי שהיא ויתרה הרבה בשבילי וממש השפלתי אותה, אמרתי להם שאי אפשר להשוות לימודים לבחור שגם ככה היא תחליף. ואז הוא אמר שבגללי היא לא גרה עם חברה שלה.. שקוראים לה ליז בת 68.. גם אותה לא מכירה.
איכשהו בחלום גרנו: אני אמא שלי, מישהי מהעבודה שלי ובעלה. אמרתי שלא מרגישים אותם, ומוזר שהם גרים איתנו. (היא מייצגת אצלי שקט, חמלה, נימוס, אהבה). תמיד אמרתי לה שאם אמא שלי תיגש אליי כמו שהיא נגשת, הייתה משיגה ממני הרבה.

רקע: אני ואמא שלי התרחקנו.. הבנתי עליה כל מיני דברים.. וצריכה לבתחיל לאט לאט לעזוב את הבית.

אשמח לפירוש, תודה מראש.

תוספת

בגלל השערה (צבע שחור) שהייתה שם נגעלתי לאכול, אכלתי רק קצת.
גם זכורות לי פתאום השיניים שלה כשהיא כעסה, דווקא היו לבנות, אבל זה ממש בלט כשהיא דברה.

נזכרתי בעוד חלום: 2 מורים שלי (בן ובת) סחבו אותי עליהם. הוא על הכתפיים והיא על הגב (כמשחק). היא עשתה לי קורס של איך להיכנס לזוגיות בחלום.
(אולי החלומות קשורים)

טופי33

New member
שלום לך יקירה

חביתה =חוי את ...את חווה דברים פנימיים וחלקם מעוררים בך סלידה.
המריבה על הרכב =מריבה על שליטה
הבחור שעמד לצדך מייצג רצון לתמיכה ,להבנה ,להקשבה
68=סח \חס את צריכה לחמול עליה
כפי שציינת היית רוצה שמישהי כמוה תהיה במחיצתך.

תודה טופי. לטרוף את מה?

סלידה לגמרי.
מריבה על שליטה לא בהכרח, אני פחות במקום הזה.. יותר הוגנות..
שליטה אולי לא קשורה אליה.

למעלה