טיגריס

Sapirush12321

New member
טיגריס

היי טופי בוקר טוב!
חלמתי חלום שלדעתי הוא שלילי. אבל קודם פרטים: החלטתי שהעבודה ההיא בתור מורה מחליפה לא בשבילי וחזרתי לעבוד כמלצרית אבל במקום אחר. אני בדיוק שבוע שם ונחמד שם.

בערב שלפני החלום חשבתי המון על הקשר שלי עם חבר שלי, שהוא לא בשיא, ושאני לא רוצה להיפרד ממנו, וחשבתי איך אפשר לגרום לו לפרוח יותר. אולי ע"י זה שנעשה יותר דברים יחד.

בתחילת החלום ישבתי על ספה בבית קפה ושני בנים (שאני לא מכירה) ישבו בצד השני של הספה, ועוד מישהו לידי. ושיחקנו קלפים (רק אני ו2 הבנים שמולי). הם חילקו את הקלפים בנינו למשחק, ואז אני מסתכלת שמאלה ורואה שולחן לידי מישהי בשם "אחינעם", שהייתה איתי ביסודי. החלטתי להתעלם ולא רציתי שתראה אותי. אחכ היא פתאום עוברת לשולחן שלי ומתיישבת על הספה ליד מי שלידי ודיברנו קצת. היא הייתה שקטה.
ואז חזרתי למשחק קלפים וגיליתי שהבנים שישבו מולי רימו במשחק אז אמרתי להם לחלק שוב.
ואז החלום קפץ לזה שכולנו נוסעים באוטובוס לטייל, רצינו לראות את המאצ'ו פיצ'ו. נסענו וראינו הרים מדבריים כאלה (שלא מאפיין בכלל את האזור של המאצו פיצו בפרו) ותרסות כאלה ויונים. והסתכלנו דרך החלון של האוטובוס וזה הגניב אותנו. ירדנו מהאוטובוס והגענו למדבר אנחנו ועוד תיירים. הסתובבנו לנו.
פתאום ראינו טיגריס משמאלנו ורציתי לברוח משם אבל מישהי אמרה "לא, אני רוצה לראות איך הוא צד". והטיגריס הסתכל כבר מרחוק על ג'ירפה אחת. ובסוף, כל כך בקלילות הוא צד אותה. היא בכלל לא ברחה!!! ואז הוא היה עדיין רעב, התחלנו לברוח. הטיגריס כנראה שם עליי עין ורדף אחריי. בדיוק כשהוא היה קרוב אליי וכמעט לזנק נגמר החלום.

אשמח מאוד לפירוש!
יום מקסים, תודה:)

טופי33

New member
שלום ספיר

הישיבה על ספה =להירגע ולחשוב
מישהו לידך=החבר הנוכחי
שני האחרים מייצגים את מי שפגשת במציאות ואו את יכולה לפגוש אנשים לא אמינים ,שישחקו בך .
כלומר משחק הקלפים הוא הימור שלא כדאי לעשותו.
אחי נועם=הכי נועם שוב זה מייצג את החבר זה מה שהכי נועם עבורך.
מאצו =שוב מייצג את בן הזוג פיצו=מייצג את האחרים פי +צו שרק יודעים לדבר
נראה שבן זוגך איננו דברן אך מעשי.
הנוף השונה מראה שעלייך לשנות אווירה להפריח את השממה .
הטיגריס זו אזהרה נוספת כמו הבחורים מישהו שמטרתו לצוד .
לדעתי,החלום קורא לך להישאר איתו ולהפריח את הקשר .
מה את חושבת אשמח לשמוע

Sapirush12321

New member
הרגעת אותי מאוד,

כן, את צודקת. יש הרבה טורפים שם בחוץ ואני לא רוצה להיות הטרף.
אני גם לא רוצה להיפרד ממנו ותמיד חושבת מה אפשר לעשות עוד ביחד.
מאוד התחברתי, תודה לך!

למעלה