חלום על גילוי עריות

edxx

New member
חלום על גילוי עריות

היי, אני בת 20 ותמיד הייתה לי מערכת יחסים לא טובה עם אבא שלי וגם לאמא שלי, הוא בן אדם מאוד אגואיסט ומניפולטיבי וההורים שלי מתגרשים עכשיו אחרי הרבה שנים שאמא שלי ניסתה ולא הלך ואני מניחה שהיחסים איתו משתקפים בחלום, אני לא רוצה כמובן לקיים איתו יחסי מין במציאות..
בחלום שכבתי פעמיים עם אבא שלי מתוך אימפולסיביות והרגשתי מאוד רע עם זה, הוא פשוט נכנס לחדר ושכבנו. בפעם השלישית, הוא רב עם אמא שלי ונכנס לחדר שלי כדי שנשכב ולא הסכמתי וכעסתי עליו, אמרתי לו שזה מגעיל והתחרטתי מאוד ששכבתי איתו. הוא הוציא סכין וניסה לרצוח אותי אחרי שסירבתי, ברחתי עד כמה שיכולתי, זה היה קשה כי הוא באמת רצה להרוג אותי. המחשבה ששכבתי איתו רדפה אותי וגרמה לי להרגיש רע מאוד. עברתי את השביל ליד הבית שלי וראיתי שם את בעלה של דודה שלי, ישבתי לדבר איתו והוא היה מאוד נחמד, אני חושבת שהוא אמר כמה דברים רעים על אבא שלי. הוא לקח מנגו שאבא שלי הביא, הוא אמר שהמנגו נראה ממש יפה, הוא היה גדול וורוד-כתום עם צורה טיפה מוזרה. כשהוא חתך אותו, הבשר של המנגו היה לבן והוא אמר שזה זן מאוד טעים, אבל אז טעם אותו ונגעל, כי המנגו היה פג תוקף והבשר של הפרי נהיה חמוץ כמו גבינה מקולקלת ולכן גם אני לא אכלתי אותו. זה בעיקר מה שאני זוכרת. תודה למי שיפרש

טופי33

New member
שלום לך

החלום מראה שיש משהו באביך שגורם לך ריחוק וסלידה ממנו ובחלום זה מופיע באופן קיצוני.
גם המנגו מראה שדברים שהיו נראים טובים התבררו כשליליים .
חשבי מה בחייך שינה גישה לשלילית .

למעלה