חלום מבלבל מאוד

נסיה 5

New member
חלום מבלבל מאוד

החלום מאוד מבלבל אותי לא זוכרת מה היה העלילה אבל בחלום ראיתי שאני מוקפת אנשים וראיתי את הפנים שלהם בוערים מזרמי חשמל כאילו הם זוהרים בבוהק של חשמל וכמעט נשרפים...
אני לא מבינה כלום ממה שהיה בחלום הזה זה היה נראה כאילו אני צופה בסרט אימה של מדע בדיוני ככה נראה לי עכשו..
התעוררתי בבהלה והלב שלי דפק בפראות לקח לי הרבה זמן להירגע ולחזור לישון עם חשש מהחלום...

חסרים פרטים ורקע

הפנים משקפות את הרגש. לפי החלום נראה שאת או אנשים שאת מכירה נפגעו בצורה זו או אחרת. את חשה את כאבם אך ללא יכולת לעזור להם.

נסיה 5

New member
לא יודעת אם לתאר פרטים ורקע אולי קשור ואולי לא...

איבדתי את אמא שלי בחודש אוקטובר האחרון 2016, אני כמהה להשתחרר מהעבודה שאני נמצאת בה אבל אני מבינה שעלי ללמוד כדאי לשנות את המקום שאני נמצאת, אני עוברת עוד מעט דירה ואני ובעלי כמהים להביא עוד אח/ות אבל מצבי הבריאותי עדיין לא מאוזן ועלי להוריד במשקל אלה הדברים שיש לי לאחרונה...
לא יודעת עדיין איך זה מתקשר לחלום.
כל האנשים שראיתי הם אנשים שאני בכלל לא מכירה אותם בשום צורה ודרך... אפילו לא ראיתי את אמא שלי.. :(

טופי33

New member
תודה על הרקע

האנשים בחלום משקפים תחומים רבים בחייך שפגועים וזקוקים לתמיכה \הארה \אנרגיה וכן הלאה.
את זקוקה להארה במקומות שקשה לך ונפגעת .
בהצלחה רבה.

אני חושבת ש

חוץ מהעובדה שאולי אנשים רבים עשויים לסמל תחומים שונים, מוקדים שונים בחייך הדורשים את תשומת ליבך אני חושבת שחשמל בחלום זהו דימוי לאנרגיה דחוסה שבמצב חיובי מניעה לאפיקים טובים ו"מאירה" את החיים ובמצב שלילי גורמת לשריפות ופגיעות מיותרות. אני חושבת שאולי החלום מראה שאת צריכה לשחרר אנרגיה רגשית שנדחסה בך מכל מיני סיבות ואירועים ואולי כדאי לך לעבור איזשהו טיפול שיסייע לך לשחרר אותה

למעלה