פירוש לחלום הזוי בבקשה��

ענבל210

New member
פירוש לחלום הזוי בבקשה��

בוקר טוב,
חדשה פה, חיפשתי פירוש לחלום מאוד מוזר(לפני זה אציין, שאני אוהבת מאוד בעלי חיים, גידלתי חתולים במסירות 17 שנים, ומגדלת כלב מאושר, ולעולם! לא התעללתי בבעל חיים או אדם).

החלום כזה: יש 2 חתולים בבית הוריי(הבית נמכר מזמן,אני נשואה עם 3 ילדים ולא מתגוררת אפילו בישוב), משום מה אני מוצאת את עצמי קוראת איך להמית אחד מהם... וקוראת שצריכה להזריק סודה לשתיה לראש החתול, אני עושה את זה, והחתול הופך להיות שקוף עם זול ירוק נאוני לחלוטין, הידיים והרגליים לבנות רגילות אבל כל הגוף עצמו שקוף כמו זכוכית עם נוזל ירוק זוהר.
אני מבינה שזה לא הצליח, אז קוראת שצריכה לעשות משהו נוסף(לא זוכרת מה). מה שזה גורם לחתול זה שהוא נראה לי מת לכמה רגעים ואז מתעורר בלי רגל, שמח רגיל כבר לא ירוק נאוני,בלי רגל אבל הולך רגיל!! בא אלי ומביט בי בעיניים בלי מבט. אני מבינה שלא הצלחתי ומתנחמת שהוא בסדר ומלטפת אותו בחיבה ואומרת בתוכי נו טוב אם לא הצלחתי אוותר, אטפל בו,
והחתול תקין לגמרי הולך רגיל אבל בלי רגל ובלי כאב.

בהמשך זוכרת עולה לחדר מיטה של בית ילדותי ורואה שהחבר שלי נוזף בי על שלא כתבתי לו הרבה זמן, (לא ברור לי אבל יש תחושת יום כיפור שלא מסתדרת לפעילות שלי... בית שומר בכיפור)אני מתנצלת וכותבת לו שנרדמתי... משקרת בעצם(אמא שלי עוברת ואומרת לי עם מי את מתכתבת.לא זוכרת שעונה לה ).

סיטואציה בהמשך אני הולכת עם החבר לים, כל המשפחה שלי בים משחקים מטקות, חוף לא מוכר. אמא שלי מתכסה בשמיכה(מוזר חם). כולם צפופים אחד לשני. חוף וישיבה מאוד לא מוכרים לי. דוד שלי מוסר כדור עם מטקות לילדים שלי ועוד ילדים שישבו בשורה).

זהו בערך מה שזוכרת.
חשוב לי שוב לומר בחיים לא הייתי עושה משהו רע לבעל חיים, אני לחלוטין לא אישה אלימה בשום רובד.

אשמח להבין משהו מהחלום ההזוי הזה.
תודה לכל מי שיכול לעזור לי.

טופי33

New member
ברוכה הבאה אלינו

החלום הראשון מראה שיש דברים שיקרים לך מאוד [כמו חתולים]אך עלייך לשנות משהו שקשור אליהם או לא לגדל או לא להמשיך לתת אוכל כפי שהיית נוהגת או בכלל זה קשור למשהו אחר יקר לך שעלייך לשנות גישה .
גם יום כיפור -חשבון נפש לגבי דברים כלשהם
החלק האחרון מראה את המ=צורך לחופשה להנאה לחום מהסביבה ולאחדות

למעלה