חג שמח לכולם לשרשר לכאן ולרשום רקע

חג שמחח :) בנושא החלומות ..

רקע- רווקה, עובדת בעבודה חדשה יחסית (חודש וחצי). לפני שהלכתי לישון , שאלתי מה צריך לעשות כדי למצוא את הבן זוג המתאים.. נראה לי שהחלום זאת התשובה.
בחלום היו לי כאבים בעין, יש לי רופא עיניים שמקורב אלי, אולי שכן שלי.
התקשרתי למוקד כדי לנסות לקבוע תור לרופא, אך לא היה תור קרוב. למחרת הייתי במקום מסויים וסיימתי בשעה 11 והייתי אמורה לחכות עד 2 לדבר מסוים, בינתיים ניסיתי לקבוע תור. נכנסתי לבית חולים, לפני הייתה אישה שנראתה קצת "גבולית" ומישהי שליוותה אותה, עקפתי אותן בעדינות. הבית חולים נראה בחלום כמו מקום יוקרתי כזה. חיפשתי שירותים, עליתי למעלה. מצאתי שירותים שצריך להוריד בעצמי את הדלת, השירותים שקופים ולא הסתדר לי, הלכתי לחפש שירותים אחרים. מצאתי שירותים שהם למעשה כיסא משרדי בצבע כחול, יושבים עליו ועושים פיפי. ישבתי על הכיסא וכשהבנתי שזה השירותים קמתי מיד והערתי על זה. אמרו לי בפליאה שהיתה ביקורת ואף אחד לא אמר להם כלום על זה. הסברתי שזה כמו לשבת על פיפי של אחרים. בחלום התייחסו אלי כאילו אני מישהי מיוחדת. הגישו לי אוכל ודג. השף אמר לי, אם לא טעים לך אביא לך מה שהכנתי במו ידיי, השף עצמו הגיש לי דג פילה מטוגן, בצבע זהוב שנראה מקושט וטעים.
אשמח להבין מה המסר....
שתהיה שנה טובה וחתימה טובה לכולם :)

שלום

את נטמעת בשלווה ובביטחון נפשי בתוך סידור ענייני הצרכים החיוניים לך, את חשה שמפנקים ומכבדים אותך ויחד עם זה לועגים לך בגלל מצב מסוים שאת נמצאת בו. את מעירה הערות, מבקרת ושולטת. את יודעת על הדרך לספק צרכים חיוניים יותר מאחרים.
&nbsp

טופי33

New member
חג שמח לך קרן

שאלת על בן זוג ויש מספר דברים שעלו :
הכאב בעין=לא להתייחס למה שרואות העיניים \למראה חיצוני
לא היה תור קרוב =בנתיים עלייך להמתין
בין 11-2 או 3 חודשים \3 פרקי זמן או בין נובמבר לפברואר.
בית חולים =עלייך לטפל או לרפא דבר מה [כפי הנראה לא פיסי אלא פצע מהעבר]
האישה הגבולית =האישה מייצגת אותך עלייך לעקוף את מה שלא מספיק ברור כלומר עלייך להיות :ברורה \נחושה \שלמה \אסרטיבית \פקחית .
שירותים =כמו הטיפול משהו שעלייך להשתחרר ממנו .
אנשים צריכים להבחין בייחודיות שלך בן הזוג צריך לפנק אותך ולעשות למענך.
בהצלחה

תודה רבה טופי היקרה. שאלה קטנה-

הדג שהגישו לי- אין לו משמעות מיוחדת? חשבתי שדג בחלום זה סימן טוב..)

חלום נוסף

רקע- רווקה, אחרי קשר זוגי קצר שהסתיים, אני עובדת בעבודה חדשה. את החלום חלמתי ביום כיפור ונראה לי שיש לו משמעות.
בחלום עמדתי בנהר גדול בצבע תכלת והמים היו מלוכלכים. פחדתי לדרוך במים ולהיפגע ממה שיש מתחת למים. בחלום היו שתי נשים מבוגרות, האחת שוכבת על הגב של השנייה. הערתי לאישה ששכבה מעל שהיא תעשה לה סימנים- קמטים בצוואר. זאת ששכבה למטה כשראשה בתוך המים נראתה מתה, היא שכבה הרבה זמן כשראשה בתוך המים. כשהערתי להן הן הסתובבו אלי והבנתי שהיא לא מתה. אחת מהן נראתה ממש זקנה. בחלק השני של החלום הייתי בספינה ולא הרגשתי בה בטוחה, מהחורים שלה יצאו חיות מוזרות- עם פנים של כלב ים וגוף נוזלי כמו של חילזון, הספינה הייתה בהתקפה ורציתי ללכת להודיע.
חלום מוזר.. אשמח להבין מה המשמעות. תודה וחג שמח.

טופי33

New member
שלום קרן חג שמח

המים המלוכלכים =הקשר שנגמר והותיר רגשות קשים ופחדים
הנשים מייצגות אותך:את מרגישה נפשית זקנה ועייפה וכל מה שקורה גורם לך ל"קמטים"בשל העובדה שאת בתקופה קשה את חשה מתה חיה .
כמו כן חסרת יציבות ובטחון.
החיות שיוצאות מייצגות תחומים שונים שעלייך לטפל בהם רגשית בניית זוגיות חדשה \חיפוש משהו בטוח אפילו בית חדש .
בהצלחה רבה

havingFUN

New member
2 חלומות מהלילה (חריג - בדרכ לא זוכרת חלומות)

רקע - סטודנטית לדוקטורט, גרה בארה"ב, לא בזוגיות, מאוד מבולבלת לגבי המשך הלימודים\כיוון קריירה.

חלום 1:
אני רואה את אבא שלי והוא רזה מבדר"כ. שאלתי אותו כמה הוא ירד במשקל, הוא ענה לי - 40 קילו, אבל אל תספרי לאמא.

חלום 2:
הייתי בבית כלשהו, אני חושבת שזה היה עם בני המשפחה אבל לא רק. אבל אני לא זוכרת אף אחד ספציפי.
פתאום התחילו רוחות או משהו כזה בחוץ, והבית התחיל ממש להתנדנד מצד לצד. כל פעם היה מן משב שכזה והבית נטה לצד מסויים ואני ציפיתי שהבית פשוט יתפרק וייפול. ואז זה נרגע ואז חוזר חלילה.

תודה מראש על עזרתכם

טופי33

New member
שלום לך וחג שמח

קשה לך לעמוד מול אבא ולספר מה קורה לך .אומנם בחלום הוא הרזה אך את מרגישה שרזית ןחסרים לך דברים רבים
החלום השני מראה שחסרה לך יציבות הרוח שמייצגת את הגורל או ארועים שקרו וערערו בך את הבטחון .את הבית שעומד "רזה"וחסר אונים .הבשורה הטובה שמגיע רוגע כלומר עלייך להירגע ולפעול.
בהצלחה

havingFUN

New member
תודה על התגובה, שאלה בנוגע אליה

כתבת שהבשורה הטובה היא שמגיע רוגע, אבל בחלום גם כשהגיע רוגע, אחכ שוב הגיעו רוחות ושוב הבית התנדנד... ככה היה כמה פעמים.
זה לא סותר?

היי שאלה לגבי חלום

היי יש לי חלום שחזר על עצמו הרבה וממש מציק לי ועושה לי רע.
בחלום חבר לשעבר של אמא שלי נכנס לי לחדר באמצע הלילה. אני מרגיש על עצמי תחושה של משהו כבד ולוחץ ואני מתעורר והוא עלי.
זה חבר של אמא שלי מלפני 8 שנים בערך והוא אף פעם לא עשה לי כלום.

שלום סופסוף.

יתכן שבאותה תקופה שהבחור היה עם אימך חשת לחץ בין כה וכה מהחלום עולה תחושת לחץ, ועומס . אולי החלום חוזר כי אילו תחושות שפוקדות אותך תדיר.

במודו

New member
צעקה תוך כדי חלום

רקע-נשוי+1 38, מקצוע תחום ההוראה. בתחילת השקת מיזם תעסוקתי.
לפני מספר ימים חלמתי חלום שאני לא זוכר ממנו כלום אבל מה שאני כן שכנראה הייתי במצוקה בחלום (לא במצוקה בחיים) וניסיתי להוציא הגה מפי אך ללא הועיל. לא הצלחתי להוציא כלום במספר נסיונות. הדבר הבא שקרההוא שהרגשתי במציאות שאשתי מעירה אותי במהרה. מה שקרה הוא שצעקתי בחלום שאבבבס בקריאה כזו ארוכה (אולי כמה פעמים). שאבס כמו שחרדים צועקים בהפגנות (שאבס זה שבת באידיש). החלום היה באמצע שבוע אחרי כיפור.
אין לי קשר לדת, חילוני, נכון שהייתי בערב כיפור בבית כנסת, אבל רפורמי. קריאת השאבס מוכרת לי מכך שיש לבן שלי סרטונים באתר שבין היתר מספרים את סיפורי התנ"ך באופן הומורסטי, וביום השביעי של בריאת העולם יש קריאה כזו מצד הקריין. צעקתי באותו טון של הקריין.
אני מעלה לכאן את השאלה כי מעולם לא קרה שצעקתי בחלום. מה פירושו?

שלום במודו.

אולי ברוח יום כיפור היו לך חרטות מסויימות או תחושות מסויימות על מקרים/ סיטואציות בהן הרגשת שהיית לא בסדר וזה התבטא בחלום. אחרי הכל שמירת שבת זוהי מצווה והצעקות של הדתיים בשבת באים להוכיח מי שלא שומר שבת דהיינו אולי הצעקות בחלום היו מעין תוכחה ונזיפה עצמית על דברים שאתה מתחרט עליהם. אולי יש משהו שמפריע לך בקשר לבנך בתת מודע וקשור איכשהו לדת. אולי התעורר בך זיכרון ישן בו צעקו עליך או דחקו אותך לפינה. תנסה לחשוב למה זה מתקשר בברכה.

havingFUN

New member
חלום מאוד מפחיד

היה לי הלילה חלום מפחיד ואני עדיין קצת ב"שוק".

רקע: סטודנטית בארה"ב, מתלבטת לגבי המשך לימודים\עבודה וגם לגבי המיקום (ישראל\ארה"ב)
לא בזוגיות (ומאוד רוצה)

יש לי בלקאאוט לגבי הרקע של החלום, אני זוכרת במעורפל שהייתי לפני טיפול כלשהו (אני לא חושבת טיפול רפואי, אני אפילו לא בטוחה שזה היה טיפול), ומישהו לקח אותי למישהו אחר ל"הכנה" שם אני צריכה לנוח ולספור מספר מסוים של דקות, ככה כמה פעמים (זה ההנחיות שנתנו לי)
הכרתי גם את מי שלקח אותי להכנה הזאת וגם את מי שעשה את ההכנה הזאת - אבל גם לגבי זהות האנשים האלה יש לי בלקאאוט (לא מוזר? אני זוכרת שבחלום זה היה מאוד ברור)

בכל מקרה, נשכבתי שם על המיטה בהתאם להוראות והתחלתי את ספירת הדקות ואז פתאום הרגשתי שמזריקים לי משהו לעמוד השדרה. אני זוכרת שלא רציתי ולא הבנתי למה הוא עושה את זה ורציתי להתנגד אבל לא עשיתי זאת (אולי לא הצלחתי להתנגד, לא יודעת)
בכל מקרה, באיזשהו שלב התעוררתי, ובמציאות הרגשתי את המקום בו נתנו לי את הזריקה הזאת, כאילו היתה לי שם תחושה מוזרה.
זה מאוד מאוד הלחיץ אותי ופחדתי לחזור לישון אחכ.
אגב מיד כשהתעוררתי היו לי גם כמה מחשבות מלחיצות על מישהו שקצת הטריד אותי בסמסים לאחרונה וחסמתי אותו לפני כמה ימים.

בכל מקרה, אפילו עכשיו אני חושבת על החלום וזה גורם לי לחוסר נעימות ותחושה מוזרה.

תודה מראש.

למעלה