חלומות עם בעלי חיים

חלומות עם בעלי חיים

היי,
לאחרונה חלמתי פעמיים עם בע"ח (או לפחות הם היו מעורבים בחלום). החלום הראשון היה שאני והכלב שלי הולכים לטיול (זה פחות הרגיש כמו חלום ויותר הרגיש כמו מציאות), הוא פגש בחתולי רחוב (עד כאן הכל הגיוני וקורה לנו לפחות כל יום) אלא שבחלום אפשרתי לו להתקרב לחתול קצת יותר (להבדיל מבמציאות שאז אני מרחיק אותו מהחתולים) כדי לראות איך ילך ביניהם ואם יריבו, והם אכן רבו - החתול הרים את הגב כאילו הוא מתגונן, וניסה לתקוף את הכלב שלי (שברצועה ולא חופשי כמו החתול), רציתי לשחרר אותו כדי שתהיה לו את הזכות להגן על עצמו גם וניסיתי להתערב גם אני (למנוע את התקיפה של החתול בכלב שלי בגופי, אחרי הכל סך הכל רציתי לראות אם יתיידדו) וזה לא עבד, הוא השתגע כמו שלא קרה לו מעולם (ומקווה שלא יקרה לו כמו בחלום), הוא פשוט התחרפן, נבח ואיבד שליטה על עצמו והפך תוקפני. התעוררתי בחרדה מטורפת ורצתי מהר לבדוק מה קורה איתו והוא ישן ובסוף הפרעתי לו לישון

בחלום אחר שקרה הערב חלמתי שחתול שראיתי במציאות (אפור וחמוד כזה) שרציתי לצלם ברחוב לא אוהב את זה ופשוט קופץ עליי ושורט אותי, אחר כך חתול לבן בא והתחכך בי אבל הפעם בלי תוקפנות וזה היה ניגודיות מוחלטת

מה זה אומר? (אם זה בכלל אומר משהו)

תודה על העזרה ושיהיה אחלה שבוע עם חלומות טובים לכולם!

טופי33

New member
רקע?מלבד העובדה שיש לך כלב

כלב מייצג חבר .
את מנסה לבחון מישהו מוכר -מה תהיה תגובתו ?כיצד הוא מתנהל מול קושי?מול מציאות לא רצויה?
את חוששת מתגובתו של מישהו מוכר
החתול בחלום מייצג מישהו שאת רוצה להתקרב אליו אך את חוששת .
נראה שיש לך השגות לגבי התנהגות של הסובבים.

טופי33

New member
האם אתה מתחבר למה שנאמר על חברים ,פגיעה ממישהו שסמכת עליו ?

בהתחשב בזה שאין לי חברים,

קשה לי לענות על עניין החברים. אבל פגיעה ממישהו שסמכתי עליו, אני נפגע מהמון אנשים שאני סומך עליהם, אז כן יש משהו בדברייך אבל עם זאת תחושת הפגיעה הפכה להרגל ככה שאני לא מייחס לה כלכך משמעות מיוחדת

חלום על כינים

שלום!
פרטים אישיים: בת 59 נשואה + 2 ילדים בוגרים סבתא לשתי נכדות עובדת בהוראה במשרה מלאה.
החלום:חלמתי שאני נמצאת בבית הספר ואני מסרקת את השיער שלי ומתוך השיער שלי קופצות כינים . ואני ממש מתביישת ולא יודעת איך להסתיר את המוני הכינים שיוצאות מהשיער שלי. ואז אני נזכרת שלנכדה שלי היו כינים כאילו ממש. ואני מבינה שנדבקתי ממנה. ואז אני חושבת לעצמי מי ישב לנקות לה ת הראש מכינים? והתעוררתי.
אשמח לשמוע את הערותיכם.
מיה

טופי33

New member
שלום לך מיה

משהו בהתנהלות בבית הספר לא נראת לך .
משהו גרם לך מבוכה ובושה ועלייך "לנקות"את מה שקרה .
בהצלחה רבה

למעלה