כמעט סופש בחלומות

bluesky10

New member
ספה

היי..
חלמתי שאני מציגה את סלון הבית שלי בפני קרובים כאשר הסלון היה מאוד גדול ורחב ידיים. בסלון היו ספה גדולה מהודרת מאוד עם בד פרחוני ומסגרת לבנה וגם כורסא מאותו בד .
באמצע הסלון היתה מונחת מחיצה לבנה מקיר גבס.זכור לי שבדקתי אם ניתן להסיר אותה והרגשתי שהמחיצה גמישה כזו אבל אז עלה בדעתי שהדירה שכורה ולא הייתי רוצה ליצור בעיה מול בעלת הדירה(אם אסיר את המחיצה).
מה שמאוד בלט בחלום היה שהרצפה בהקה מנקיון והסלון היה רחב מאוד כבסופו היה חלון עם תריסים.
מה לדעתך המשמעות של החלום?
רקע:בת 46 ,משתוקקת לעשות שינוי בחיי-בעיקר מקצועי אבל לא רק.אלא ש..קצת חוששת ללכת אחר ליבי ולהתפטר מעבודתי המשעממת..
תודה רבה.

טופי33

New member
יום אהבה שמח יקירה

הסלון מייצג את עבודתך :
מקום עבודה גדול[רחב ידים}
נוח [ספה+כורסה}
מניב כסף [מהודר\פרחוני\]
את שמה מחיצה -את שמה את המחסום ואת צריכה להסיר אותו אך חוששת מהתגובות של הסובבים
נקיון +הלובן =אין לך משקעים ותלונות על האנשים על המקום עצמו
חלון=חלון הזדמנויות יש תריס שוב את לא מאפשרת לעצמך הזדמנות חדשה..
החלום משקף את יחסך לעבודה כשאת יוצרת את הקושי על פניו נראה שהמקום מצויין ואפילו ראוי להערכה כ הוא מוצג לראווה אך יש בך מחסום וליצור בעיה עם בעל הבית -שווה בדיקה.[במיוחד שמדובר בקיר גבס שקל להסיר}
אפשרות שנייה שהסלון מייצג אותך את מרגישה שיש לך הרבה יכולות את אדם גמיש ונוח אין לך בעיה להציג את מי שאת ומה שאת .את אדם ללא משקעים נקייה תרתי משמע אך חצויה =ממילה מחיצה וכאמור יש לך מחסומים .
מה נראה לך אשמח לדעת.
בהצלחה רבה

למעלה