יום דבש לכולם

לילי253

New member
חלום הזוי ממש

היי טופי וכולם :)

חלמתי הלילה חלום ממש ממש מוזר שאני יותר מאשמח לפירושו..
בחלום כמה סצנות וחלקים.
מצטערת מראש שאולי קצת ארוך :\

הדבר הכי בולט הוא ששוב הייתי בים, צפיתי בו מלמעלה והוא היה רגוע ויפייפה. היה מזג אויר נעים וקסום ולא חם בכלל. והיו מדרגות גדולות ורחבות שמובילות אל החוף והכל היה מכוסה במלח, כמו בים המלח רק שזה היה חוף כביכול בעיר שלי בכלל.

כשעמדתי על המדרגות של הים הייתי לבד והיו בנות שעמדו ודיברו וניסיתי לדבר איתן והן הביעו חוסר עניין לדבר איתי.
באותה סיטואציה גם איבדתי את הכפכפים השחורות שלי שפתאום לא ראיתי אותן ליד הרגליים שלי או בסביבה בכלל. ונשארתי יחפה.
בסצנה של הים היה איש זר שעמד עם הגב אליי שהחזיק תיק מלא בגודל של ילקוט בית ספר (שחור נראה לי) ופשוט השליך אותו מהמעקה אל החוף.

בסצנה אחרת בחלום אני יושבת עם חברים בפאב חשוך ומתחבקת עם אחד מהם (אחד מהחברים שטסים איתי בקרוב בחיים האמיתיים). אחרי כן הם הולכים ושוכחים אצלי את הטלפונים שלהם (שני הידידים שטסים איתי).

וסצנה אחרונה של החלום היא שאני בבית של סבתא שלי ומסתכלת מהחלון וקולטת כאילו יש סוג של מלחמה בחוץ אבל בסגנון של פעם .. אנשים לבושים כמו בסרטים של 300 בסגנון עתיק ולא קשור למציאות, ועושים מן מופע חרבות והאבקות כזה.. ואז אחד מהם מטפס על החלון לבית של סבתא שלי ואני נבהלת והוא מבקש לשתות, ואז פתאום מלא מהם עולים לבית של סבתא ויושבים בשולחן ושותים ואוכלים... כולם אנשים זרים.

בקיצור חלום מאוד מוזר.
מצטערת שהיה ארוך :\ זה עוד היה אחרי נסיון תמצות!

רקע: 25, טסה עוד שבועיים ל3 חודשים, בעבודה בסדר ויש לי חברים שאני אוהבת משם, הזנחתי מאוד את החברים והמשפחה שלי בחודש וחצי האחרון בגלל התקופה שאני נמצאת בה והעומס. מבחינה זוגית אין משהו מיוחד. יש מישהו שמדברת איתו זמן מה, ויש מישהו בעבודה שנדלקתי עליו:) אבל אין שום מערכת יחסים.

טופי33

New member
שלום לילי יקרה

את מביטה על הים מלמעלה כי מבחינה רגשית כרגע אין לך אף אחד ואת חשה רגועה מבחינה זו.
המלח=את ממתינה למלך [נשמע אותו דבר]ואו למלח הארץ .זוגיות שיש בה תועלת מבחינה אישית כמו המלח שמפיקים.
יש לצערך חוסר תקשורת עם הסביבה לכן בחלום אין תקשורת והתקשורת שישנה היא לא מה שאת מצפה
איבוד הכפבפים=איבוד היציבות הרגשית
התיק=משקעים רגשיים מהעבר שעלייך להסיר
גם החברים שוכחים את הטלפון אובדן של קשר \קשר שהיית רוצה לא מתממש [כגון מה שציינת בעבודה]
המלחמה שאת מתארת זו מלחמה אישית הרצון לשתות =את רוצה מישהו שיבקש את קשר רגשי
דווקא בבית סבתא כי אלה המקורות שלך מה שעיצב אותך .והמלחמה בחוץ זו מלחמה פנימית שיש לה מקורות מהעבר מה בילדותך עיצב אותך והשפיע.
בהצלחה רבה

למעלה