שבת שלום ומבורך בחלומות

שבת שלום..

רקע- רווקה, עובדת חצי שנה במקום עבודה חדש יחסית. לדעתי, החלום עסק בדברים שמטרידים אותי בעבודה, בעיקר מול המנהל שלי.

אני נמצאת כנראה במקום עבודה, ואני כל הזמן צריכה לשירותים ולא נעים לי שאחרים יראו. אני מנסה להסוות את זה, ולכן הייתי בשירותים אך לא פתחתי את המים, כי רציתי לחזור לשם שוב ואז נזכרתי שיש עוד שירותים בחדר אחר. אז נכנסתי לשירותים אחרים- הכל היה צבוע בלבן, והייתה לי צואה (מתנצלת על התיאור) וילדה דפקה בדלת, היא רצתה להיכנס, זה הבית שלה או החדר שלה. נשארה צואה באמבטיה וניסיתי לשטוף אותה שלא יראו, אך הילדה דפקה בדלת ופתחתי לה ולאחר מכן, חזרתי חזרה כדי לשטוף את האמבטיה, אך האמבטיה נעלמה. יצאתי לחפש אותה וראיתי במרחק בחור שאני אוהבת + חבר שלו שטים על האמבטיה באגם, נדמה לי שהמים היו ירוקים ושקטים. אמרתי למישהו לידי שחשבתי שגנבו את האמבטיה.
בחלק השני של החלום- ישבתי עם מישהי מעבודתי (גם במציאות אותה מישהי עובדת איתי, אני למעשה מדריכה אותה והיא צעירה ממני בהרבה בשנים ובמציאות אני מחבבת אותה) והסברתי לה כמה דברים. לאחר מכן, אותו בחור שאני אוהבת יושב ליד אותה מישהי מעבודתי והיא חברה שלו ואני יושבת לידם באותה ספה רק עם הגב אליהם, כי קשה לי לראותם יחד (אני כנראה אוהבת אותו), מסתכלת לכיוון אחר, וחושבת על אותו בחור.
אשמח לפירוש החלום המוזר הזה))

טופי33

New member
שלום לך קרן ושבת ברוכה

השירותים = רצון להשתחרר ממשהו או מישהו שלוחץ
הרצון להסתיר =גם במציאות את לא משתפת את מה שאת חשה בעבודה.
להרגיש טוב יותר עלייך להתקרב לבחור יש בינכם רגשות
הילדה שרצתה להיכנס =זו את שרוצה כאמור לשחרר את הלחץ והמסר לא להתנהג בילדותיות.
יש בחלומ ות התייחסות לעבודתך כפי שציינת אך גם לעולמך הרגשי שאל לך להיות עם הגב אליו אלא עם הפנים לרגש .

הי טופי

תודה על המסר המדהים, מדויקת כמו תמיד!
כמה שאלות- להתקרב לבחור הכוונה למנהל שלי? מה הכוונה שיש בינינו רגשות?
ומה הכוונה להיות עם הפנים לרגש?
תודהה))

למעלה