מבקשת עזרה בפירוש חלום -אולי אין לו משמעות אבל הוא מציק לי

liatg27

New member
מבקשת עזרה בפירוש חלום -אולי אין לו משמעות אבל הוא מציק לי

חלמתי שני חלומות באותו לילה. בחלום האחד ראיתי את דודה שלי ,ז"ל ,אותה לא ראיתי שנים רבות גם לפני מותה משום שהיא ודוד שלי התגרשו. בחלום הם טיילו ביחד ועברו את הכביש ואני היייתי מעבר לכביש. כשראיתי אותה ביקשתי לדעת מה השעה והיא הראתה לי את השעון והשעה היתה רבע לתשע במחוגים מודגש באדום .
בחלום השני ישבנו בבית סבי וסבתי ,ז"ל,כל המשפחה לארוחה. ושם אמרתי לאחי שאקח אותו להשתלמות בשלומי והסתכלנו בתפריט והיה כתוב שם בין 6:30-8:00 סלטים .
האם יש קשר בין החלומות? האם יש להם משמעות?
קצת רקע עליי- אני בת 40 רווקה , בתקופה האחרונה נמצאת בקצת לחץ משום שאני לא מוצאת זוגיות נכונה עבורי.נמצאת גם קצת בעצב בגלל מישהו שפגע בי ואכזב אותי.
האם יש קשר?

Feanor75

New member
הופעה של נפטרים בחלום

אומרים שיש לכך משמעות רבה, שהנפטרים רוצים למסור לך משהו. צריך לנסות להיזכר מה הם לבשו- לבוש יפה וחגיגי- אות לכך שהם מרוצים מההתנהלות שלך.
לבוש מרושל או מלוכלך- אות לכך שהם אינם מרוצים מהתנהלותך בחיים ורוצים שתשני משהו.
&nbsp

liatg27

New member
האמת שאני זוכרת בעיקר את השעות ולא שמתי לב ללבוש.לא זכור לי

Feanor75

New member
אז נסי להיזכר

איזו הרגשה הנפטר השרה עלייך ואיזו אווירה הייתה בחלום, חיובית או שלילית, ביטחון, פחד או בלבול.

ga26

Member
שלום לך

בני החלומות יש לך את המשפחה שלך ובשניהם יש שעון עם שעה.
בחלום השני את יושבת עם סבך וסבתך וכל המשפחה לארוחה. המשפחה שיושבת יחד לארוחה מייצגת את האידיאל עבורך. סבא וסבתא שלך ומסביבים כל המשפחה.
השתלמות בשלומי - משחק עם השורש שלם/שלום/שלומך הרצון שלך בשלמות, למצוא את החצי השני
השעון - או השעון שמתקתק, הזמן שתחום ורק בו אפשר לפעול זהו השעון הביולוגי שמתקתק בראשך ומלחיץ אותך
גם הדודים שלך שהלכו יחד בזוג מראים לך מחוג מודגש באדום - קו אדום שכשתחצי אותו כבר יהיה מאוחר מידי לחלק משאיפותייך.
&nbsp
&nbsp
חלום שמבטא את התסכול לך והלחץ שלך שנובע מגילך ומצבך המשפחתי.

למעלה